Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Козацькі оголошення
Останнім часом на КІАЦ стали частіше приходити звернення з проханням розмістити оголошення про надання матеріальної допомоги організаціям або окремим громадянам, у тому числі козакам-погорільцям, священнослужителям, хворим дітям і т.д. Для відправлення платежів часто використовують Офшорный мерчант і інші цікаві способи. Навіть, якщо Ви мешкаєте на Белізі, ця сторінка допоможе Вам зорієнтуватися в усіх питаннях, що стосуються офшорів та питань, що стосуються фінансових операцій. Оскільки у нас немає можливості перевіряти достовірність інформації, що міститься в таких оголошеннях, КІАЦ не може брати на себе відповідальність за публікацію подібних оголошень, якщо вона не виходить від наших партнерів, з якими укладені відповідні угоди про співпрацю та інформаційну підтримку.

Кілька оголошень надійшло для збору коштів у допомогу козакам, що проводили нерівну боротьбу на захист Хопра, проти ведення розробки нікелевих родовищ(для оплати послуг адвокатів і т.п.). У тому числі від деяких відділень козачого екологічного комітету військового козачого товариства "Всевелике військо Донське". Щоб уникнути непорозумінь, прохання погоджувати ці питання з керівником козачого екологічного комітету військового козачого товариства ВВД Миколою Д'яконовим. З даного питання КІАЦ підтримує з ним постійний зв'язок і ми оперативно реагуємо і розміщуємо інформацію, що надходить від екологічного комітету та її керівника.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: