Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Консорціум Bluetooth Special Interest Group анонсував випуск в середині 2009 нової версії протоколу бездротової передачі даних Bluetooth - 2.2, який буде значно швидше попередніх версій. Як повідомляють розробники, буде представлено дві специфікації: Bluetooth x10 і x100. Перша специфікація для забезпечення більш високої швидкості передачі даних буде працювати разом з технологією Wi-Fi, друга-з технологією UWB.
Поточна версія Bluetooth дозволяє передавати інформацію зі швидкістю до 3 Мбіт / с. Нові ж версії збільшать швидкість до 30 і 300 Мбіт / с відповідно, що дозволить передавати потокове відео.