Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: Східняк, kr@vchenko  
Козацька рада » Філософія » Суто філософія » Вічне питання!! Що було скоріше Яйце чи Курка!!!! (Думаєм і аргументуєм!!)
Вічне питання!! Що було скоріше Яйце чи Курка!!!!
Що було скоріше??
1.Яйце!!![ 9 ][40.91%]
2.Курка!![ 13 ][59.09%]
Усього відповідей: 22
РатмірДата: Понеділок, 01.09.2014, 07:37 | Сообщение # 46
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 94
Відзнаки: 2
Повага: 18
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Цитата INDRA ()
за вченням якої людина може злити свою душу з Богом

З яким богом? Ідійським? якщо Ви про статуетки в індії то я не ввжаю їх богами.
Цитата INDRA ()
Вісімковий Шлях — згідно з буддистським вченням, шлях, вказаний Буддою,
Ось вам і все характерництво. Знаєте в мене виникає думка, зі всіх вашихпояснень, що храктерництво це та сама йога тільки у виконанні українців.

Додано (01.09.2014, 05:37)
---------------------------------------------
І ще, ми так далеко зайшли від яйця та курки до характерництва мабуть нам варто перейти у розділ "характерництво" щоб не смітити тут.

 
ТаркоДата: Понеділок, 08.09.2014, 15:09 | Сообщение # 47
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 50
Відзнаки: 1
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
Цитата Ратмір ()
Так само пояснює і йога "поєднання із цілісніст світу", ти хочеш сказати що "йога це те саме що й характерництво". Добкре тоді почитай що означають ті "викрутаси" що їх роблять йоги. Підкажу по швидкому - це викликання злих індійських духів, проклинання тих хто дивится на твої "викабельки".

Сенс йоги у виході з кола страждань цього світу. Метод - досягнення через спеціяльні духовно-тілесні практики стану Божої свідомості, яка не затьмарюється проходженням через смерть чи народження. Далі два шляхи:
1) буття архатом, тобто просвітленою юдиною, що сама вирішує, як і шо їй робити, чи помагати іншим, чи народжуватись знову, чи рухатись далі;
2) бути буддою, тобто діяти в руслі Божого провидіння, тобто до смерті допомагати іншим, а після - злиття з Господом.
Десь так, з поправкою на інші терміни в індуїзмі.

Сенс характерництва - вивід коня перед возом (у звичайних людей навпаки, тому і бідні бо дурні і дурні, бо бідні) і тримання вожжів своєї долі в руках. Метод - специфічні межові практики (як от входження в тінь чи стрибок в прірву) та слідування оточуючому, яке є Цілісність. Світ постійно змінюється, тому досвід застаріває дуже швидко. Входження в Цілісність (навіть по щоразу новому візерунку на шибці в мороз) дає здатність тримати руку на пуслі життя, що означає безпомилковість життя.

Ратміре, так йога схожа на характерництво?

По індійським злим духам. Ратміре, відпиши будь ласка і на це питання. Бог для тебе є Особистість чи Світ? Тільки добре прислухайся до своїх думок і відношень.


Та й від риби я родом,
Од пугача плодом...
 
РатмірДата: Середа, 08.10.2014, 09:04 | Сообщение # 48
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 94
Відзнаки: 2
Повага: 18
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Цитата Тарко ()
Ратміре, так йога схожа на характерництво?
Бог для мене це трилика особистість якій я вірю більше ніж своїй матусі, якщо Бог сказав в Біблії до мене не роби собі іншого кумира чи бога крім мене, то я в це вірю.
 
СагайдачнийДата: Пятниця, 28.11.2014, 20:12 | Сообщение # 49
Селянин
Роль: Джури
Пострілів: 8
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Я вважаю ,що перший був "Бог"-творець який сзробив півня и курку а потім уже були яйця))

"Істина ні трохи не страждаеє якщо хтось її не визнає"
 
ТаркоДата: Понеділок, 29.12.2014, 21:36 | Сообщение # 50
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 50
Відзнаки: 1
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
Цитата Ратмір ()
якщо Бог сказав в Біблії до мене не роби собі іншого кумира чи бога крім мене, то я в це вірю.
Янукович говорив на своїх прес-конференціях і своїх інтерв'ю, що націоналісти і біндеравци погані, нема іншого президента ніж він і не буде кращого. То в це вата і віріла.

Розумієш? Але ніхто тут не збирається піддавати сумніву твою віру. Певне, краще з нею, ніж без неї, бо Біблія крім гарних історій ще й подає досить хороший моральний кодекс (то я про Ісусовий, а не Мойсеєвий).


Та й від риби я родом,
Од пугача плодом...
 
РатмірДата: Четвер, 01.01.2015, 12:21 | Сообщение # 51
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 94
Відзнаки: 2
Повага: 18
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Ок давай те не суперечатись більше на цю тему. В нас різгі релігійні погляди, але батьківщина одна. Ворог того і хоче щоб ми сперечались через дурниці.
 
ТаркоДата: Вівторок, 06.01.2015, 17:10 | Сообщение # 52
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 50
Відзнаки: 1
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
Згода!

Та й від риби я родом,
Од пугача плодом...
 
ЛадзьоДата: Субота, 03.09.2016, 17:46 | Сообщение # 53
Вивчає грамоту
Роль: Осавул
Пострілів: 24
Відзнаки: 1
Повага: 21
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Осавул Хороший братчик
Яйце мабуть
 
славковічДата: Субота, 24.12.2016, 16:03 | Сообщение # 54
Курінний писар
Роль: Січовики
Пострілів: 194
Відзнаки: 1
Повага: 14
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Група британських вчених знайшла відповідь до стародавню філософську загадку: "що було раніше, яйце чи курка?". Відповідь виявилася такою: "курка". Науковці з університету Шеффілда і університету Уорвіка виявили, що формування шкаралупи курячого яйця залежить від білка, який є тільки в курячих яєчниках. Це означає, що сформуватися поза куркою яйце б не змогло. Формування яйця вченим вдалося ретельно дослідити за допомогою суперкомп'ютера HECToR, розташованого в університеті Единбургу. Комп'ютер допоміг з'ясувати, що білок під назвою ovocledidin-17 діє як каталізатор для прискорення розвитку шкаралупи. Саме завдяки цьому білку починається кристалізація, рання стадія створення шкаралупи. Міцна шкаралупа необхідна для збереження жовтка і захисних рідин, поки курча розвивається. "Вчені з давніх часів підозрювали, що першим було яйце, проте тепер нашій групі вдалося надати доказ того, що насправді першою була курка", - розповів доктор Колін Фріман з університету Шеффілда. А професор Джон Хардінг з того ж університету додав, що хоча зрозуміти, як формується шкарлупка, було цікаво само по собі, розуміння цього процесу може допомогти у створенні нових матеріалів. 
Більше читайте тутhttp://tsn.ua/nauka_i....ka.html 
 
Козацька рада » Філософія » Суто філософія » Вічне питання!! Що було скоріше Яйце чи Курка!!!! (Думаєм і аргументуєм!!)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!