Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: indragop  
Козацька рада » Корчма » Вподобання » Походи. Виживання. Велотуризм (Як загартувати в собі справжнього козака!!!)
Походи. Виживання. Велотуризм
Сашко_ЗалізнякДата: Неділя, 13.04.2014, 02:33 | Сообщение # 1
Дідько з Рейху!
Роль: Старшина
Пострілів: 14
Відзнаки: 4
Повага: 39
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
В цій темі буде йти мова про гірські походи, спорядження яке потрібно взяти з собою, та різні цікаві історії.  
Свої життєві враження залишайте в коментарях під темою. 

Привіт козаки та козачки, зараз Вам буду розповідати про свій досвід в даній нелегкій справі. 

З класу 8- го, я почав займатись альпенізмом, вилазки на хребти Карпат, круті спуски, переправи через річки, все це дуже цікаво, круто та небезпечно. Займаюсь цим посьогодні. Щовихідних в мене активні прогулянки місцевим лісом, якщо зима це лижний забіг, ковзани, лижи.  
Кожного літа часто буваю в Шешорах, Пістині, Закарпатті там дуже гарні ліси, мальовничі краєвиди, та не складні маршрути, як для новачків(відписуйте якщо хочете зі мною подорожувати).
Велотуризмом почав займатись тільки цього літа. Мій перший маршрут складав 235 км, та 3 ночівлі.

 

Що ж до справи. Що з собою потрібно взяти в похід. 

Найголовніше це рюкзак для новачка. Комфортний, "наворочений"(додає ріспекту :D )
Гірський рюкзак повинен бути зручним. При покупці одягніть його, вкиньте в нього дві гантелі по 15 кг. походіть  ньому, ви повинні відчути чи він ваш. Мій рюкзак "110 літровий", так як ходжу в походи на тиждень та більше. В нього вміщається все що потрібно і залишається ще місця (так як ходжу з коханою, то половина її речей в моєму рюкразку :D )

Щодо решти речей:
 
Ходовий комплект (одяг, рюкзак, спальник, взуття, каремат)
Запасний комплект (одягу, шкарпетки, шапочка та інші)
Посуд
Гігієнічний комплект
Різне (гроші, документи,  сірники, телефон та інше)

Детальніше :

Основне рюкзак. Якщо йти в похід на 1-2 дні вистачить і 25-35 л., якщо на більше днів то звичайно від 55- 100 л., в залежності від умов. Задача рюкзака витримати всю вагу спорядження. Якщо він буде неправильно складений, весь похід перетвориться в тортури.

Спальник, неодноразово доводилось спати без нього, просто на каріматі біля вогнища, але найкраще з ним

Палатка, хороша палатка завжди захистить Вас в погану погоду. 

Накидка на рюкзак, дощовик.

Ліхтарик.

Одяг який потрібно взяти з собою :

Взуття, так це найголовніша річ. Взуття повинно бути міцним, комфортним, повинно "дихати"
Зазвичай беру з собою дві пари міцні гірські кросівки, та чобітки американської армії. 

Шкарпетки, бажано не з синтетики

Штани. "Похідні штани" повинні бути легкими і не заважати самій ходьбі. Старі спортивки підійдуть, якщо холодно одягайте під низ ще одні

Куртка. Тепла, легка з капішоном, така щоб від вітру захищала .

Светр. Добре зберігає тепло .

Футболка, добре якщо є термобілизка, якщо ні беріть просту футболку но не синтетику!!!

Кепка, панамка, бандана, шапочка, Сонячні удари та відмороження вух ніхто не відміняв.

І ще важливий аспект в поході це ЇЖА!
Якщо ви йдете маршрутом де можете вполювати собі щось , їжі багато з собою брати не потрібно .



 

Наведу приклад що потрібно взяти з собою на вилазку в 3 дні
- гречка
- макарони
- тушонка\паштет
- хліб(чорний)
- сіль\перець \ цукор\ спеції
- чай\сухе молоко\кава
- газова горілка (для того щоб зранку приготувати їжу) 
- посуд на якому готувати ( кастрюлька, або найкраще військовий казанок)  
Різне :
Аптечка
Засоби особистої гігієни
фотоапарат
Документи (копія паспорта)
гроші
мобільний телефон
Нитки і голка
сухий спирт
гарний настрій




Підготував Сашко_Залізняк, спеціального для козацького порталу.

Додано (13.04.2014, 00:33)
---------------------------------------------
Друзі нарешті я зробив форум, тут є публікації про подорожі та красиві місця.
Заходьте читайте
 


 
славковічДата: Понеділок, 21.11.2016, 12:49 | Сообщение # 2
Курінний писар
Роль: Січовики
Пострілів: 194
Відзнаки: 1
Повага: 14
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Пішки не дуже, алє маю ровера і в нагоді їздю на риболовлю. А їдеш, то по дорозі спілкуєшся з фауною і флорою. На єкстрім вже не тягне.
 
Козацька рада » Корчма » Вподобання » Походи. Виживання. Велотуризм (Як загартувати в собі справжнього козака!!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!