Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: indragop  
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » Агент-Консультант ПриватБанку! (Цікаво!)
Агент-Консультант ПриватБанку!
shirman72Дата: Пятниця, 29.10.2010, 15:02 | Сообщение # 1
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 1
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Привіт всім! Я пропоную Вам стати Агентом консультантом Банківських послуг, і займатися рекламою і поширенням деяких продуктів Банку в мережі інтернет, і не тільки ...., і займатися залученням нових учасників до даного проекту. Стать не має значення, робота без прихильності до офісу, і без трудової угоди (оплата за виконані роботи. Співпрацювати потрібно буде з таким Банком як Приватбанк (сучасний універсальний Банк гарантує оплату роботи !!!). Але не лякайтеся ніяких знань банківської справи від Вас не потрібна, і досвід роботи в інтернеті також не потрібен,цим може займатися кожен без відриву від основної діяльності та капіталовкладень, і вікових обмежень, головне бажання працювати. Всі необхідні матеріали ви отримаєте, плюс інструкція, що і як потрібно робити.Принцип роботи - рекламу і розповсюдження деяких банківських продуктів (в основному безкоштовних карток, продуктів дуже багато і вони підійдуть кожному ..) в інтернеті і не тільки (також у Вас буде можливість робити це (за бажанням ..) серед своїх знайомих, близьких, співробітників по роботі, друзів ..., і за це Вам будуть платити, і залучення нових учасників до даного проекту (за кожного учасника виплачується винагорода. Вам в основному треба буде вести невелику роботу на сайті Банку (в основному стежити за нововведеннями і вивчати продукти Банку), поширювати посилання ПриватБанку в інтернеті, працювати з поштою, розміщувати рекламні матеріали на сайтах, форумах і т.д. або безпосередньо співпрацювати з відділенням Банку у Вашому місті.Купувати тут нічого не потрібно і жодних капіталовкладень від Вас не потрібно, якщо Вам це не сподобається Ви завжди зможете відмовитися і просто припинити цим займатися нічого не втративши.Якщо це Вас цікавить надішліть мені відповідь на shirman072@gmail.com
і я розповім що потрібно робити далі.
З повагою, Олександр!
 
мандрівникДата: Пятниця, 30.11.2012, 20:12 | Сообщение # 2
Вивчає грамоту
Роль: Вільні люди
Пострілів: 44
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

хороший сайт для заробітку при реєстрації дають 50 руб. http://fif3ry.net/?ref=4309343 реєструйтеся не пошкудуєте!!!!

я така яка я є.
 
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » Агент-Консультант ПриватБанку! (Цікаво!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!