Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: indragop  
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » Заробляй до 1500$ на місяць (На Bux.to ви можете заробляти серйозні гроші почавши з клікі)
Заробляй до 1500$ на місяць
PankivДата: Четвер, 13.01.2011, 23:02 | Сообщение # 1
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 1
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

ЗАРОБЛЯТИ НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ ЦЕ РЕАЛЬНО! Я пропоную тобі найпростіший спосіб заробити кишенькові (а якщо постаратися - то і цілком серйозні) гроші. Все, що від тебе потрібне - ця наявність виходу в Інтернет і 15-20 хвилин попрацювати в інтернеті за день. Відразу попереджаю - ВСЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО, та не ВИМАГАЄ НІЯКИХ ВНЕСКІВ, СТАРТОВОГО КАПІТАЛУ Й СПЕЦІАЛЬНИХ ЗНАНЬ. Все, що тобі потрібно буде робити - це клацати по запропонованих посиланнях, тим самим відвідуючи потрібні веб-сторінки і залишатися на цих сторінках на протязі 30 секунд. За відвідини кожної сторіночки тобі нараховується декілька центів. І чому це за відвідини веб-сторінки мені платитимуть? - запитаєш ти. А все дуже просто. Існують компанії, які збільшують відвідувани інтернет-сайтів, за що останні платять їм гроші. Саме з такою компанією ти і матимете справу. Ця компанія надаватиме тобі список інтернет-сторінок, які пропонується відвідати, Ви заходите на ці сторінки, відвідуваність сайтів таким чином збільшується, вони винагороджують компанію, а компанія винагороджує тебе. Можу тебе запевнити, що ця схема абсолютно легальна і дійсно працює. Завдяки такій системі ти зможеш заробляти мінімум $60.00 в місяць, але можна і набагато більше - як? про це пізніше. А спершу тобі слід реєструватися на сайті bux.to, який і надаватиме тобі посилання на веб-сторінки і платитиме за їх відвідини гроші. Для реєстрації пройди наступні кроки: 1) Перейди по цьому посиланню: http://bux.to/ 2) В правому верхньому кутку кликни "Register". 3) В полі "Username" вводи свій ник-нейм (писати, використовуючи латинський шрифт). 4) Поле "Password" - пароль для подальшого входу в систему (не менше шести символів, тільки букви і цифри), обов'язково запам'ятай його. 5) "Confirm Password" - повторюємо пароль. 6) В полі "Email Address" вводимо діючий e-mail. 7) "Confirm Email Address" - повторюємо e-mail. "AlertPay E-mail Address For Payments" - ще раз вводимо e-mail. 9) В полі "Your Country" виберіть країну, де ти знаходитеся. 10) І в полі "Referrer (if any)" введи "Pankiv" без лапок (ЦЕ ОБОВ'ЯЗКОВО!!!!!!!) Це означає, що ви оплатили реєстрацію хоча ви цього не робив(ла) 11) Останнє, що тобі потрібно зробити для реєстрації - це ввести безпечний код, зображений на картинці, якщо ти не можеш розібрати цей код, кликніть по цій картинці - з'явитися інша. Поздоровляю, реєстрація пройдена!!! Тепер можеш увійти до системи, для цього кликни "Login" у верхньому правому кутку і введи свої нік-нейм, пароль і безпечний код з картинки. Після цього ти зможеш приступати безпосередньо до своїх прямих обов'язків - кликати по посиланнях і відвідувати веб-сторінки, для цього кликни "Surf Ads". Перед тобою з'явитися таблиця з посиланнями, по яких тобі треба перейти. Спочатку їх буде не багато (близько десяти), а з часом, якщо ти щодня відвідуватимеш потрібні сторінки, кількість посилань, що щодня надаються, зростатиме. При переході за посиланням - з'являтиметься веб-сторінка (для економії трафіку можеш вимкнути завантаження картинок в настройках браузера). У верхньому лівому кутку сторінки з'явитися таймер, що відлічує 30 секунд. Після закінчення 30 секунд замість таймера повинен з'явитися напис "Done" і поряд з нею галочка. Якщо галочка не з'явилася, можливо відбулася помилка, тоді пройдіть за посиланням заново. Після проходження всіх посилань можеш відновити сторінку із списком цих посилань, щоб переконатися що кликнув всі запропоновані посилання. Якщо якесь посилання виявилося не закресленим - перейди по ній ще раз. На цей день твоя робота закінчена!!! Перевіряй список посилань щодня!!! А зараз, як я і обіцяв, я розкажу як збільшити свій дохід багато разів. В системі Bux.to діє програма «Приведи клієнта,- одержуй бонус», згідно якої при реєстрації нового клієнта за твоїм посиланням - ти одержуєш вагомий бонус від кожного кліка цього клієнта. Чим більше твоїх «послідовників», тим більше бонусів ти одержуєш, тим самим маючи нагоду заробляти $1,500.00 і більше за місяць, якщо за твоїм посиланням реєструватимуться 500 нових клієнтів, а це не так вже багато, при умові що щодня в Інтернеті з'являються тисячі нових користувачів. Що ж потрібно робити? А потрібно робити те, що роблю я, тобто поширювати своє посилання в безмежних просторах Інтернету. Можеш узяти мій текст, можеш його змінити можеш написати свій, головне щоб замість мого посилання було твоє тобто замість Pankiv ти пишеш своє імя і суть даного методу не спотворилася. Кидай дане посилання на форуми, стрічки новин, сайти про роботу, ftp-обмінники і т.д. Окрім цього можна дати своє посилання всім своїм друзям і знайомим, хто має вихід в Інтернет. Як же одержати гроші «на руки»? В розділі "My Stats" виводиться ваша статистика: скільки візитів на веб-сторінки ти вчинив(ла) скільки «послідовників» привернули, скільки ці послідовники зробили візитів і найголовніше - твій баланс рахунку. Гроші можна знімати на банківську картку Visa MasterCard і інші, такі картки видаються в будь-якому банку. Як тільки Ваш баланс складе 50$ (але не менше), Ви можете перекласти їх на свою картку кликнувши «cashout» поряд з твоїм балансом і ввести номер своєї картки (номер потрібно запитати в банку). Після цього можеш сміливо бігти до найближчого банкомату і знімати свої чесно зароблені гроші.
 
мандрівникДата: Пятниця, 30.11.2012, 20:10 | Сообщение # 2
Вивчає грамоту
Роль: Вільні люди
Пострілів: 44
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

хороший сайт для заробітку при реєстрації дають 50 руб. http://fif3ry.net/?ref=4309343 реєструйтеся не пошкудуєте!!!!

я така яка я є.
 
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » Заробляй до 1500$ на місяць (На Bux.to ви можете заробляти серйозні гроші почавши з клікі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!