Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Козацька рада » Корчма » Інтернет життя » Велика Сіть і е-козаки (вільне життя в інтернеті і філософія)
Велика Сіть і е-козаки
СергийДата: Вівторок, 11.02.2014, 10:21 | Сообщение # 1
Селянин
Роль: Січовики
Пострілів: 13
Відзнаки: 0
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Простежується певна аналогія між Великим Степом - колискою українського і євразійського козацтва і Великою Сіттю (Міжмережжям, ІнтерНетом) - у рамках якого нині формується така собі спільнота людей в тій чи іншій мірі у рамках цього простору. Якщо ми по аналогії з Великим Степом називаємо ІнтерНет Великою Сіттю, то по аналогії з козаками звичайними щодо користувачів і жителів Великої Сіті логічно вживати поняття козаки електронні, е-козаки. Подібна аналогія дозволяє імхо дозволяє зробити певні передбачення про долю інету і особливості формування існуючої у її рамках людських особистостей і спільнот і з іншого боку - вивчаючи життя Великої Сіті і її людей - робити певні висновки про життя людей Великого Степу чи сучасної спільноти вільних людей нашої планети, яка виникла на її базі :)
 
СтасьДата: Вівторок, 15.04.2014, 20:22 | Сообщение # 2
Селянин
Роль: Писар
Пострілів: 13
Відзнаки: 0
Повага: 4
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Я колись вів "Козацький  форум" про проблеми сучасного козацтва в Україні. Нажаль він не користувався великим успіхом. Хоча я думаю що ця тема важлива
 
Козацька рада » Корчма » Інтернет життя » Велика Сіть і е-козаки (вільне життя в інтернеті і філософія)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!