Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: indragop  
Козацька рада » Корчма » Політичне життя » Я не продам Україну (закликаю всіх боротися)
Я не продам Україну
AXXILLESДата: Середа, 28.04.2010, 14:38 | Сообщение # 1
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Я вчора був в Києві....Коли я тільки записався на поїздку сказав хлопцям з підїзду " Хлопці я їду в Київ на мітинг"...А скільки там платять?Я за ідею їду я проти угоди про продовження перебування флоту я проти Табачника я проти Януковича.....Вони усміхнулися.Неприємно мене вразило те що більшість протестантів були люди середнього і похилого віку молодих було менше....Хоч тисяч 20 під Верховною зрадою нас було...Коли оголосили що угода підписана ми пішли вперед і пробували розірвати лави з міліції....Нажаль нам це не вийшло не всі були готові на такі радикальні дії....В момент коли ми пробували розбити стрій почулися крики заспокойтеся дайте Юлі дорогу....Юля сказала що кожен повинен боротися інакше пропала Україна...11 травня повторний мітинг під стінами Вр я закликаю всіх бути там і робити що накажуть..
 
СвітлославаДата: Середа, 28.04.2010, 23:42 | Сообщение # 16
Полковий писар
Роль: Вільні люди
Пострілів: 261
Відзнаки: 1
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Quote (AXXILLES)
Нє давай сидіти на всьо похх.Ше раз повторю для тебе особисто Дід Мороз до нас не прийде і життя нашого незмінить поки не виборемо не будемо мати хорошого життя ...

А де ж ви раніше були? Чому лиш зараз почали революцію?

Quote (AXXILLES)
..А наш гарант краде всьо шо тільки можна вкрасти...

А Ви особисто бачили?

А взагалі, якщо Ви не зрозуміли, я не за Януковича, але і не за Юлю. Ви, як і більшість (судячи з результату голосування) з двох зол обираєте менше. Але ж це, в загальному, мало що міняє.


Не той козак, хто переміг, а той, хто викрутився!
 
AXXILLESДата: Четвер, 29.04.2010, 00:00 | Сообщение # 17
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Quote (Світлослава)
А де ж ви раніше були? Чому лиш зараз почали революцію?

А чого ти не почала ?Я немаю лідерського таланту не маю впливу в Україні тому і не почав.Тай при президентстві Ющенка в революції небуло потреби.
Quote (Світлослава)
А Ви особисто бачили?

От і я небачив тому поганого про неї не говорю.

Quote (Світлослава)
А взагалі, якщо Ви не зрозуміли, я не за Януковича, але і не за Юлю. Ви, як і більшість (судячи з результату голосування) з двох зол обираєте менше. Але ж це, в загальному, мало що міняє.

Та ти шо ?Юля підняла народ саме Юля перша до нас вийшла коли ми колону омонівців проривали...
Шановна я би хотів почути вашу думку ви так проти всіх тут виступаєте а що робить ?Може ви підкажете

Додано (28.04.2010, 23:00)
---------------------------------------------
Юля по натурі є лідер вона розумна жінка

 
JohannДата: Четвер, 29.04.2010, 19:54 | Сообщение # 18
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 88
Відзнаки: 1
Повага: 16
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Quote (kr@vchenko)
Johann, Ти що таке говориш...Він був чи не найгіршим з президентів!

Згоден, та кращих за нього в Україні не буде ніколи. Складно зрозуміти, але з роками переконаєшся у моїй правоті.
 
kr@vchenkoДата: Четвер, 29.04.2010, 21:02 | Сообщение # 19
Поїв всі розуми =)
Роль: Поважні козаки
Пострілів: 1140
Відзнаки: 15
Повага: 61
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
Johann, Думаю,якщо Януковича позбавлять президентства,то прийде справжній лідер,який зможе об'єднати державу і стабілізувати економічний стан в Україні!



 
AXXILLESДата: Пятниця, 30.04.2010, 01:02 | Сообщение # 20
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Підтримую 100%
 
kr@vchenkoДата: Пятниця, 30.04.2010, 01:12 | Сообщение # 21
Поїв всі розуми =)
Роль: Поважні козаки
Пострілів: 1140
Відзнаки: 15
Повага: 61
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
Принаймні я в це вірю!



 
СвітлославаДата: Пятниця, 30.04.2010, 04:50 | Сообщение # 22
Полковий писар
Роль: Вільні люди
Пострілів: 261
Відзнаки: 1
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Quote (AXXILLES)
Та ти шо ?Юля підняла народ саме Юля перша до нас вийшла коли ми колону омонівців проривали...

То ОМОНівці Юлю від народу захищали? smile Взагалі, я вже казала, - ОМОНу наказали охороняти - вони охороняють. За що ж їх бити? smile
Скажіть чесно: Ви дійсно, на всі сто, впевнені, що вона стане ідеальним Президентом України?

Quote (AXXILLES)
Я немаю лідерського таланту не маю впливу в Україні тому і не почав.

Хоч одна спільна риса smile Ну, лідером не обов'язково бути від народження, можна попрацювати із відповідними методиками і розвинути в собі необхідні якості, просто треба час і натхнення. Уточніть, будь ласка, що Ви вкладаєте в поняття "впливовості"?

Quote (AXXILLES)
Шановна я би хотів почути вашу думку ви так проти всіх тут виступаєте а що робить ?Може ви підкажете

Робити, взагалі-то, треба було під час виборів. А в теперішній ситуації, з моєї точки зору, доцільніше не поспішати з кардинальними діями. Щодо даної конкретної угоди я Вас підтримую (хоч і не вірю у її повне скасування), проте з революцією я б зачекала.


Не той козак, хто переміг, а той, хто викрутився!
 
[NERO]Дата: Пятниця, 30.04.2010, 08:50 | Сообщение # 23
Генерал-хорунжий
Роль: Вільні люди
Пострілів: 289
Відзнаки: 9
Повага: 58
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
Quote (Світлослава)
Скажіть чесно: Ви дійсно, на всі сто, впевнені, що вона стане ідеальним Президентом України?

Хотів би я побачити того, хто в це вірить.


Мій блог
 
kr@vchenkoДата: Пятниця, 30.04.2010, 14:17 | Сообщение # 24
Поїв всі розуми =)
Роль: Поважні козаки
Пострілів: 1140
Відзнаки: 15
Повага: 61
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
[NERO], Припустимо,я...!



 
[NERO]Дата: Пятниця, 30.04.2010, 14:27 | Сообщение # 25
Генерал-хорунжий
Роль: Вільні люди
Пострілів: 289
Відзнаки: 9
Повага: 58
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
kr@vchenko, ти віриш тій, що працює?!!

Мій блог
 
AXXILLESДата: Пятниця, 30.04.2010, 14:29 | Сообщение # 26
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Я вірю Юлі я би за неї життя віддав
 
ShatunДата: Пятниця, 30.04.2010, 14:40 | Сообщение # 27
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 58
Відзнаки: 4
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Світлослава згоден з тобою на 80%)) 20%-мені не довподоби срок угоди 25 років забагато...Та з іншого боку,навіть через 10 років від тих кораблів брухт лишиться...
І я впевнений що якби Юля виграла президентські вибори то вона так само би підписала таку угоду.
AXXILLES Юля піднімає народ заради своєї вигоди,буде вона при владі краще не буде. І якби ти знав як вона піднімає народ.Я живу в Києві,і частенько до студентів підходять і пропонують іти на мітинг за певну суму,і йдуть.Тобто за ідею йдуть відсотків так 40.
Quote
Що я ше хотів додати....Люди за своє щастя потрібно боротися до останнього і думати не тільки про себе але й про інших...Не прийде до нас Миколайчик і не принесе нам на блюдечку щастя...Продається все навкруги продається вся Україна не вже ми будемо це терпіти...Я небуду..Я розумію що на нас чекає коли ми програємо...Російська мова всюди..Масове безробіття..Ви думаєте москалі нас за людей мають ?Помиляєтеся...Історії не перепишеш..Закликаю всіх борітеся браття і якшо ми будемо триматися разом ми переможемо

Мосове безробіття це перли роботи помаранчевої команди при владі.Російська мова це ясно,але вважаю що був би міністром не Табачник то було б інакше,бо це саме його ідеї.

І ще додам,цими мітингами Юля нічого не досягне,бо народ свідомо не хоче.Їм набридли всі ці заходи.Народ хоче спокою. Особисто я хотів би щоб до влади прийшла людина яка вчинила як Лукашенко,всю владу при собі,всі хто засіхав-по тюрмам чи розстріл.Але є ефект.Я був в Білорусі,то там дійсно інший рівень життя.І ціни вражаючі. А якість того самого шоколаду!Колір наче такий самий а смак...


 
AXXILLESДата: Пятниця, 30.04.2010, 14:54 | Сообщение # 28
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Quote (Світлослава)
То ОМОНівці Юлю від народу захищали?

Юлю омонівці не захищали вона сама вийшла і народ добровільно їй дав дорогу.
Quote (Світлослава)
Скажіть чесно: Ви дійсно, на всі сто, впевнені, що вона стане ідеальним Президентом України?

Я так скажу ти дуже в нас любиш шаблонні фрази то я тобі відповім шо ідеалу в природі не існує.Я впевнений що вона не зрадить країну як це спочатку зробив Ющенко потім Янукович.
Quote (Світлослава)
Робити, взагалі-то, треба було під час виборів. А в теперішній ситуації, з моєї точки зору, доцільніше не поспішати з кардинальними діями. Щодо даної конкретної угоди я Вас підтримую (хоч і не вірю у її повне скасування), проте з революцією я б зачекала.

А потім пізно буде зрозумій це нарешті.
Quote (Світлослава)
Хоч одна спільна риса smile Ну, лідером не обов'язково бути від народження, можна попрацювати із відповідними методиками і розвинути в собі необхідні якості, просто треба час і натхнення. Уточніть, будь ласка, що Ви вкладаєте в поняття "впливовості"?

Сонечко а якого *** ти не розвинула в собі лідерські якості і неповела за собою народ ?
Як всьо просто почитай методики і вперед.Лідер то від народження.

Додано (30.04.2010, 13:54)
---------------------------------------------
Ех ви ...... Правильно нікому не віримо сидимо в хаті і на всьо похх.Тільки на кнопочки тиснемо замість того шоб діяти шоб хоч шось робити для держави

 
ShatunДата: Пятниця, 30.04.2010, 14:55 | Сообщение # 29
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 58
Відзнаки: 4
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Пані Тимошенко вже "зрадила" народ більше ніж ти думаєш.І що взагалі значить зрадив?! Ющенко перейшов на сторону поляків і стріляв у бік Львову? Це смішно. Так Ющенко підвів народ,причом конкретно!Тому що займався тільки культурними заходами,а вони до біса нам потрібні коли економіка нищиться,а коли немає стабільної економіки немає злагоди у державі,хаос,а коли таке твориться то сусідня держава завжди схоче скористатися таким чсом і вхапнути шмат.

AXXILLESякщо ти так "Богтвориш" Юлю,то назви хочаб пункт того що доброго Юля зробила під час прем*єрства?


 
AXXILLESДата: Пятниця, 30.04.2010, 14:55 | Сообщение # 30
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Заплачете ше ви всі кривавими сльозами а пізно буде
 
Козацька рада » Корчма » Політичне життя » Я не продам Україну (закликаю всіх боротися)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!