Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Східняк  
Козацька рада » Філософія » Мрії » Чого очікуєте від Нового 2013 року? (плани на майбутнє)
Чого очікуєте від Нового 2013 року?
tarasДата: Пятниця, 28.12.2012, 23:53 | Сообщение # 1
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 62
Відзнаки: 2
Повага: 13
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик Писака
По-перше, щиро вітаю всіх учасників форуму з Наступаючим!
Нехай Новий рік продовжить всі успішні починання,
І лиш усім приносить щастя і кохання!
Хочу написати свої думки з цього приводу. Особисто я закриваю двері 2012 на замок, забравши тільки успішні починання, і тільки незабутні приємні миті у 2013 і залишивши за зачиненими дверми "негатив" (не хочу деталізувати, бо це абсолютно не важливо).
Отож новий відлік, я знаю що життя це книга, яку ми пишемо самі. Так от я хочу змінити стиль написаного. Вже готовий вступ. Я знаю чого хочу. Я записуватиму кожен день/що зробив/що не зробив/аналізуватиму чому і може хтось сміятиметься з цього, та мені байдуже. Я не можу змінити світ, але я можу змінити себе і своє ставлення і сприйняття, я можу бути щасливим. Я не хочу жити очікуваннями чогось, хочу жити кожним моментом. Бути щасливим з самого ранку, дякуючи Богу, що прокинувся. Я ставитиму цілі і досягатиму їх. Не зупинятимусь на досягнутому. Інвестуватиму в знання і здоровя. Раціонально плануватиму час, особисті фінанси. Читатиму більше. Концентруватимусь на важливих цілях. Не скаржитимусь на життя, державу, владу, керівництво. Цінуватиму, берегтиму відносини з коханою, рідними, близькими і друзями. Буду хорошим коханим, сином, братом, племінником, внуком, другом незважаючи на життєві обставини і соціальний статус. Я стану хорошим прикладом. Така моя новорічна клятва! І через рік або швидше я відпишусь тут.
А що Ви очікуєте від 2013 року?


Поправив taras - Пятниця, 28.12.2012, 23:54
 
INDRAДата: Субота, 29.12.2012, 00:27 | Сообщение # 2
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Добре, що нагадав про плани.
Сьогодні говорив із одним хорошим другом, той мені сказав:
"Хочеш насмішити Бога? - розкажи йому свої плани"

Дотепно. Але я з ним не погодився.
На рік не плануватиму. Але от на перший місяць цього року (якраз канікули) напланую багато.
Мені вдалось переїхати на дуже класну квартиру і змінити умови роботи та проживання. Тож початок вже є. :)
 
РокаДата: Субота, 29.12.2012, 01:40 | Сообщение # 3
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 108
Відзнаки: 1
Повага: 15
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Щоб це лунало в кождному авто
 
РокаДата: Субота, 29.12.2012, 01:49 | Сообщение # 4
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 108
Відзнаки: 1
Повага: 15
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
А тепер про себе:
Новий рік - це має бути нова сторінка в моєму житті, ставлю перед високі цілі - досягти спортивних результатів, бути із людиною яку відчую серцем, по-справжньому по люблю, робити все для своїх батьків, друзів, що в моїх силах, вдало поступити й купити собі ноутбук, мабуть одним із найбільших чого я дійсно хочу це: шоб Козацький портал "Пугу Пугу! Козак з лугу!"розвивався, ставав більш популярним і корисним, оскільки сповідує нашу історію, історію наших предків, підтримує патріотичний дух - боротися за свою країну, націю, традиції. Допомагати і розвивати портал!


Хочу щоб цей Новий рік був іншим, кращим, веселішим і вдалішим. Всіх з наступаючим, всього найкращого бажаю! 2012 ██████████████] 99%



Поправив Рока - Субота, 29.12.2012, 01:52
 
tarasДата: Субота, 29.12.2012, 23:27 | Сообщение # 5
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 62
Відзнаки: 2
Повага: 13
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик Писака
(INDRA)
Мені вдалось переїхати на дуже класну квартиру і змінити умови роботи та проживання.
Вітаю, друже! По-доброму заздрю. Це одна з моїх мрій, дуже сподіваюсь, що з часом напишу подібне повідомлення. Головне для мене це окреме житло.


Поправив taras - Субота, 29.12.2012, 23:28
 
СхіднякДата: Неділя, 06.01.2013, 17:05 | Сообщение # 6
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
(taras)
Головне для мене це окреме житло.

Наш друг Google на запити:
"продам хату" знайшов 187 000 адрес, а на запит:
"продам дом" знайшов 11 100 000 відповідей,
"продам квартиру" - 10 200 000

Все залежить від співвідношення мрії та товщини гаманця:


 
tarasДата: Вівторок, 08.01.2013, 21:47 | Сообщение # 7
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 62
Відзнаки: 2
Повага: 13
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик Писака
В моїх мріях "окреме житло виглядає *трішки* по-іншому
Додатки: 5078684.jpg (88.2 Kb)


Поправив taras - Вівторок, 08.01.2013, 21:48
 
славковічДата: Пятниця, 23.12.2016, 19:16 | Сообщение # 8
Курінний писар
Роль: Січовики
Пострілів: 194
Відзнаки: 1
Повага: 14
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Трохи погороскопим. Нові події очікують в 2017 році всі знаки, адже вогненний Півень дуже діяльний і невгамовний, щоб залишити кого-то в спокої. Всі гороскопи говорять про те, що в більшості своїй ці зміни будуть на краще.Півням новий рік принесе удачу і благополуччя у всіх сферах. Придбати житло, змінити роботу або добитися взаєморозуміння в сім’ї – будь-які починання пройдуть під знаком плюс.Собакам цей рік сприяє у справі підвищення рівня освіти. А от зміни в особистому житті або трудової діяльності Півень може не схвалити.Кабанам необхідно стримати свої емоції, вони не вплинуть на хід подій. Краще спокійно сприймати всі зміни, стабільність у фінансовій та особистій сторонах життя будуть супроводжувати їх постійно.Щурам не потрібно надмірно метушитися, треба відпустити ситуацію. Все прийде в норму, і результат порадує. Астрологи рекомендують проводити час у колі сім’ї і уникати конфліктів.Бикам майбутній рік обіцяє досягнення цілей попередніх років. Цей знак знайде все, до чого так довго прагнув. Позитивні зміни дадуть поштовх для нового розвитку у всіх сферах.Тигри протягом усього року мають бути насторожі, тримати під контролем нитки всіх ділових і особистих граней свого життя. Якщо вдасться стримати зарозумілість і не демонструвати лідерські якості, то у всьому іншому Півень – символ 2017 року, буде прихильний до людей цього знака.Кролик у рік вогняного Півня зможе за певної спритності досягти гармонії у всьому. Невичерпний потік життєвої сили дозволить Кролику знайти спокій в сімейному житті чи принесе набуття нового союзу. Варто уникати суєти у всіх справах, дотримуючись наміченого плану.Драконам новий рік обіцяє втілення в життя всіх давніх і нових проектів, про які вони мріяли. Сміливо йдіть вперед – знак вогняного Півня підтримає у ваших починаннях.Змія може ніжитися в променях успіху і стабільності. Удача у фінансових справах, підвищення в посаді, несподівані і приємні події очікують цей знак під заступництвом червоного Півня. Коні треба добряче попрацювати в цьому році їй в силу її якостей не звикати. Зате результат порадує і надихне, свіжа енергія потоком рине.Коза при ретельно вивіреному плані дій прийде до фінансової незалежності і відкриє у себе нові можливості.Мавпа нарешті зважиться здійснити давно виношувані плани, в цьому їй допоможе сім’я і найближче оточення.
 
Козацька рада » Філософія » Мрії » Чого очікуєте від Нового 2013 року? (плани на майбутнє)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!