Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Козацька рада » Устрій » Робота сайту » Бібліотека порталу
Бібліотека порталу
СхіднякДата: Четвер, 13.02.2014, 05:05 | Сообщение # 16
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Цитата INDRA ()
Наразі обрано таку стратегію: 1. Залиємо усі наявні в нас книжки 2. Подивимося та придумаємо яким чином їх поділити на розділи 3. Створимо розділи 4. А потім хтось із нас сяде на 20 хв і задасть до кожної книжки потрібну категорію-розділ. DJVU варто переконвертувати в pdf, щоб читалося в онлайні. Матемете змогу надіслати книжки - кидайте мені на скриньку. Разом з картинкою та описом невеликим.
Бібліотеку продивився, на півметровому моніторі читається досить зручно, скинув собі файл на пробу, теж відкривається без проблем. Гарна робота  
Я Вам відправив на скриньки (у мене виявилось кілька Ваших скринь) кілька файлів на пробу.  Ще маю низку файлів більше 20 мб, але вони в поштову скриньку не пролазять, проблему легко вирішити якщо у Вас є акаунт на порталі i.ua, тоді нам достатньо встановити один одному статус "друзів" і Вам буде відкрито доступ до мого мережевого диску, в якому є тимчасовий розділ, через який можна пересилати до 8 ГБ за один раз

Або навчить мене самостійно заливати файли формату PDF
Можливо буду частіше тут з'являтися бо донецький "Поштовх" зараз перебуває "під мідним тазом", сподіваюсь що тимчасово


Поправив Східняк - Четвер, 13.02.2014, 06:04
 
Козацька рада » Устрій » Робота сайту » Бібліотека порталу
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!