Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: indragop  
Зв'язки козаків та самураїв.
TarasskДата: Середа, 22.01.2014, 20:07 | Сообщение # 31
Скарбник
Роль: Вільні люди
Пострілів: 19
Відзнаки: 1
Повага: 8
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Аж дивно !!! Як можна порівнювати козаків і самураїв. Адже самураї по своїй суті це слуги. Звичайно непрості. Стати самураєм в середньовічні Японії міг  далеко некожен. І мало хто з них володів надприродними можливостями такими як володіли характерники. Простіше казати це були висококультурні добре навчині з дитинства бойовим мистецтвам кендо, айкі-дзюцу і т.д. етикету..... СЛУГИ вищої касти населення Японії. А наші козаки чи тіж характерники були вільними людьми і служили лише своєму народові (в ідеалі).Так само самураї робили собі семпуку і коли в них відбирали катану (самурайський меч) адже він переважно передавався у спадок воїну. І втрата фамільної зброї рахувалось тоді незмиваємим позором. Так само неварто порівнювати і так званих ніндзя ( до слова ніндзя і самураї зовсім інші клани і напрямки) Головною метою створення першого клану ніндзя, було створення ідеальних найманих убивць. А вже потім розвідників, шпіонів і т.д.... Це зараз телебачення популізувало поняття ніндзя. А в старовинні Японії їх відверто зневажали і ненавиділи хоч і боялись. А характерників боялись але поважали. І невідомо чи вони запозичили в наших героїв надзвичайні здібності чи наоборот. І ніндзя немали і половини тих надзвичайних здібностей якими володіли характерники.

Шануймо пам'ять наших героїв.
 
СергийДата: Четвер, 23.01.2014, 02:40 | Сообщение # 32
Селянин
Роль: Січовики
Пострілів: 13
Відзнаки: 0
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

думаю звязки українського козацтва і самураїв слід шукати в історії Орди і царства Ординського 13-17 ст. саме до цього часу відноситься як поширення древньої самоназви козак (вільна людина по волі Божій, в т.ч. з правом на самозахист, вільний воїн) по всій центральній Євразії і формування багатонаціонального ординського козацтва, тобто підданих і військовослужбовців Орди, серед яких було немало руських християн, в т.ч. предків східноєвропейського козацтва, а отже сучасних українців і росіян, до цього часу відноситься згадки про їх службу у Пекіні (20 000 чоловік!!!), до цього часу відносяться контакти Китаю з Японією і розвиток самурайства і до цього часу відноситься повстання китайських селян і знаті в Китаї, яка стала причиною ліквідації старої ординської династії нащадків царя Чингіза, винищення великої кількості ординських козаків, які проживали в Китаї і втечі їх залишків на Захід, в т.ч. на Україну, це десь 14-15 ст.
 
СтасьДата: Вівторок, 15.04.2014, 20:13 | Сообщение # 33
Селянин
Роль: Писар
Пострілів: 13
Відзнаки: 0
Повага: 4
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Я не думаю, що козаки можно порівняти з самурами. Тому як самураї були ригулярними військами в Японії.А воини-характерники, на мою думку це скоріш люди з наздвичайними можливостями й присутність такого воїна  в Січі - це скоріш виключення ніж правило! Хоч ми й знаходимо в істрії випадки характерництва, але ж ми не знаходимо свідчень про битву де був присутні, наприлад полк характерників
 
славковічДата: Вівторок, 15.11.2016, 19:41 | Сообщение # 34
Курінний писар
Роль: Січовики
Пострілів: 194
Відзнаки: 1
Повага: 14
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Козаки і самураї - брати по зброї. Спільні слова. Спільні предки українців-сіверян і японських самураїв - сармати суварі. 
 
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!