Цікаве повідомлення побачив на блогах "айюей", як вам отаке:
Це фото я тримала в своєму архіві навмисне. Такі агітки носили по домівках перед виборами президента в 2010 році. Нам дуже гарно вішали лапшу(ні, краще спагетті) на вуха. Натомість, що ж ми маємо??? 1)Пенсії підвищили аж від 70коп до 25 грн.Кому як....
2)Маємо підвищення цін на основні продукти харчування...
3)Згідно з повідомленням, ціни на харчові продукти і безалкогольні напої в липні ц.р. до липня 2009 року зросли на 7,6% (у січні-липні ц.р. до січня-липня 2009 року - зросли на 10,5% (ідем з набором!) ), зокрема на продукти харчування - на 7,4% (до січня-липня 2009 р. - на 10,2%), хліб і хлібопродукти - на 10,9% (9,9%), зокрема на хліб - на 9,5% (9,8%), макаронні вироби - на 5,1% (5,7%), кондитерські вироби з борошна – 12,5% (12,8%), м`ясо і м`ясопродукти - на 0,8% (1,2% (щось не віриться?) ), рибу і рибопродукти - на 6% (5,5%), молоко, сири і яйця - на 12,6% (22,3% (зокрема на молоко - на 22,3%, сир і тверді сири - на 19,2%, на яйця – знизилися на 26,4%, але це сезонна знижка.Бо влітку яйця завжди дешевші. ), на масло і жири – зросли на 4,1% (9,3%), зокрема на масло вершкове - зросли на 21%, олію соняшникову – на 9%
4)Ціни на фрукти в липні ц.р. до липня 2009 року зросли на 4,4% (у січні-липні ц.р. до січня-липня 2009 року зросли на 1,9%). На овочі ціни зросли на 3,4% (у січні-липні ц.р. до січня-липня 2009 року – зросли на 9,9%), зокрема на картоплю – на 13,8% (на 4,7%). На цукор - зросли на 50,5% (на 82,4%), кондитерські вироби цукристі - на 21,6% (24,2%), безалкогольні напої – на 7,5%
5)Житло подорожчає на 25%, вода подорожчала на 75%, електроенергія згідно з заяв влади подорожчає на 25%, газ..на 50%..з 1 серпня.
Виходить, що це все звичайні обіцянки перед виборами..
Натомість, маємо те, що маємо.Проблему вирішили , думку врахували, і не треба більше телефонувати, бо ж вас зовсім ніхто не почує...
З жахом думаю, а що ж нас чекає далі???
Чи це знову чергова брехня від кааліції і президента???
___________________________________________________________
Олігархізація влади – прямий шлях до перетворення на колонію
Петро Олещук, для УП _ Середа, 04 серпня 2010
Олігархія за своєю сутністю є дуже нестійким та нестабільним режимом. Оскільки влада належить економічно пануючим суспільним верствам, що є неоднорідним конгломератом різних кланів, "сімей" та угруповань, які постійно перебувають у стані боротьби, то така влада перетворюється на поле перманентної "війни" між олігархами за власність.
Власне, саме це ми і спостерігаємо у пострадянській українській політиці.
У нас це прийнято називати "політичною кризою", однак нічого політичного в ній немає, оскільки причини, що її зумовлюють, носять зовсім не політичний, а майновий характер.
У політичному плані в української еліти немає жодних розбіжностей - і депутатів, і міністрів, і "місцеву еліту", незалежно від партійної приналежності, цілком влаштовує наявний режим.
Невелика купка людей - лічені родини та люди "близькі" до них володіють усім, намагаючись розширити будь-яким способом свої бізнесові імперії.
На публіці це все розігрується у вигляді протистояння "лівих", "правих", "ліберальних", "демократичних", "зелених" та інших партій, які, проте, у владних колах захищають не свої аморфні ідеології, а цілком конкретні бізнес-інтереси своїх "патронів".
На практиці ж ми маємо лише дві реальні партії: партію олігархів та їх челяді та партію "всіх інших".....
Читати далі>>>