Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Козацька рада » Устрій » Робота сайту » Подальший розвиток сайту (Важливо)
Подальший розвиток сайту
[NERO]Дата: Субота, 15.05.2010, 16:39 | Сообщение # 1
Генерал-хорунжий
Роль: Вільні люди
Пострілів: 289
Відзнаки: 9
Повага: 58
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
Ітак, в нас вже більше 500 користувачів, але нам треба просувати сайт далі.Люди реєструються в основному для того, щоб щось скачати і після цього одразу покидають наш портал.Форум взагалі бідний - активних користувачів не більше 20.Що ви можете порадити для подальшого розвитку сайту?Візьмемо до уваги всі розумні пропозиції, а автори отримають нагороди.

Мій блог
 
Dmytro_OtamanДата: Четвер, 16.01.2014, 04:32 | Сообщение # 16
Вивчає грамоту
Роль: Старшина
Пострілів: 30
Відзнаки: 0
Повага: 4
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина
Так я помітив сайт грузиться швидше. Цитата Andrew_Meronyk ()який варіант меню зручніший: з картинками чи текстовий?Навіть не знаю я вконтакті звик до текстового меню, в цій справі хто як полюбляє. Можна провести опитування на сайті хай більшість вирішить яким бути меню, за козацьким звичаем.

Тії слави козацької
Повік не забудем!
 
ТаркоДата: Пятниця, 17.01.2014, 02:17 | Сообщение # 17
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 50
Відзнаки: 1
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
Підтримую чорну раду задля вибору варіанту меню! Але перед цим скажіть, чи можливо пару днів виділити на кожен з варіантів? 50 годин той та 50 годин знову до попереднього.

P.S. Відчутніше швидше грузиться і в мене вже не підвисає, дякую)


Та й від риби я родом,
Од пугача плодом...
 
INDRAДата: Пятниця, 17.01.2014, 02:57 | Сообщение # 18
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Цитата Тарко ()
Відчутніше швидше грузиться


Без стусанів, немає прогресу.

Про меню - спробую на днях. Справ багато. Та й у Київ здалося б скочити.


 
INDRAДата: Неділя, 19.01.2014, 03:40 | Сообщение # 19
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Ну от. Щось підготував.

 
СхіднякДата: Пятниця, 02.05.2014, 00:14 | Сообщение # 20
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Цитата Тарко ()
Я бачу розвиток сайту та форуму у СПРОЩЕННІ! Сайт перевантажений "фінтіфлюшками", "ніштяками" та "додатковими властивостями". У мене він довго грузиться, неприємно мілко тормозить. Сайт ергономічно далекий від довершеності. ПРОШУ ТВОРЦІВ ЗВРНУТИ УВАГУ, бо певен, що у багатьох наведені проблеми відбивають бажання тут перебувати. Я волів би, щоб індрагоп перетворився з красивого, але слабко пристосованого до виживання ФАЗАНА на швидку і ефективну АКУЛУ
У мене непогана швидкість та потужний процесор, тому ніяких проблем з швидкістю завантаження не спостерегаю.
Зараз спробував завантаження світлин в альбом порталу.  Помітив деякі незручності:
1) До зображення написав коментар, завантажив. Переглянув. Коментар ніяк не відображається. Треба усунити недолік. А що робити як виникає бажання прокоментувати світлинку, запитати щось, додати своє по темі?
2) Переглядаючи світлини в альбомі звернув увагу на "Намогильні пам’ятники колишніх станиць", що додав друг  Нечупайло. Вирішив познайомитись з ним краще, але  Файли, Статті, Треки, Коментарі переглянути НЕМОЖЛИВО, через те, що "Дана функція не активізована адміністратором сайту." Ну так активізуйте її!
3) Виникло бажання обговорити з  другом Нечупайло "Намогильні пам’ятники..." на форумі, але не впевнений чи вийде діалог та і мої світлинки треба відредагувати, бо фотографував з занадто високою якістю (від якої гальмується швидкість завантаження світлин).
4) Що стосується монеток, то, на мою думку, вони оживляють форум, щоправда лякає знак "мінус" , який часом додається до "форумної валюти".

Коментар вийшов спрямованим не стільки до пана Тарко  як до адміністрації сайту, гадаю пан Тарко не картатиме    

5) Помітив ще проблему з редагуванням: задавжи жирний шрифт неможливо з такою ж легкістю його зробити "худим", ну я знайшов вихід, перемкнувшись у режим [ bb ], але  не завадило б скласти якусь абетку, чи інструкцію з малюнками, бо якщо такі зубри як я, відчувають розгубленість, то що казати про початківців.
6) Деякі форуми розбещили мою уяву, тому з наявним тут комплектом смайликів весь час відчуваю незадоволення, не маючи можливість додати емоцій. Не вважаючі цю вимогу першорядною, сподіваюсь що адміністрація колись матиме час/сили/натхнення на цю роботу. Можливо варто провести опитування середь користувачів, які саме емоції варто відобразити додатковими смайлами, як не втратити самобутність сайту, зберегти єдність дизайну. Можливо варто всією громадою розробити фірмовий комплект смайлів, а потім, після обговорення, поміняти комплектом (як Верховну Раду разом з Урядом).
 
INDRAДата: Субота, 03.05.2014, 18:11 | Сообщение # 21
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Цитата Східняк ()
6) Деякі форуми розбещили мою уяву, тому з наявним тут комплектом смайликів весь час відчуваю незадоволення, не маючи можливість додати емоцій. Не вважаючі цю вимогу першорядною, сподіваюсь що адміністрація колись матиме час/сили/натхнення на цю роботу. Можливо варто провести опитування середь користувачів, які саме емоції варто відобразити додатковими смайлами, як не втратити самобутність сайту, зберегти єдність дизайну. Можливо варто всією громадою розробити фірмовий комплект смайлів, а потім, після обговорення, поміняти комплектом (як Верховну Раду разом з Урядом).


Дякую. Взяв на замітку.
А щодо смайликів - давня історія.

Я б хотів намалювати, та не вмію.

Хтось знає людей, які могли б за винагороду намалювати нам файні смайли?


 
НечупайлоДата: Вівторок, 06.05.2014, 01:08 | Сообщение # 22
Чатовий світлин
Роль: Старшина
Пострілів: 28
Відзнаки: 2
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
Шановний пане Східняк! Світлина "Намогильні пам'ятники..." - то не фотографія, а замальовки, креслення, створені під час археологічих досліджень.
 
СхіднякДата: Четвер, 15.05.2014, 11:27 | Сообщение # 23
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Цитата Нечупайло ()
"Намогильні пам'ятники..." - то не фотографія, а замальовки, креслення, створені під час археологічих досліджень.
Шановний друже, я Вам пропоную обговорити ті малюночки, але тут зовсім інша тема, створіть нову тему та розкажіть про ті малюночки докладніше. 
Мене цікавить традиція створення тих надмогильних монументів, поширення їх, статті по темі тощо, а у Вас просто малюнки без коментарів.
Гадаю існує багато археологічних досліджень старовинних поховань
Мене також цікавлять матеріали археологічної експедиції, в якій брали участь луганські студенти, що знайшли поховання в підземних виробках старовинної копальні, які датовані часами 5000 років ДО НАШОЇ ЕРИ!

Ви готові потеревенити на запропоновану тему?
 
славковічДата: Неділя, 25.12.2016, 19:45 | Сообщение # 24
Курінний писар
Роль: Січовики
Пострілів: 194
Відзнаки: 1
Повага: 14
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Задовбує постійне введення ціфрового коду при спілкувані. (Сліпий, роздивляюсь крізь лупу)
 
Козацька рада » Устрій » Робота сайту » Подальший розвиток сайту (Важливо)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!