Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Східняк, kr@vchenko  
Козацька рада » Філософія » Суто філософія » Чи не виникали у Вас сумніви щодо компетентності лікарів (Бережіть здоровя. Його за гроші не купиш)
Чи не виникали у Вас сумніви щодо компетентності лікарів
tarasДата: Четвер, 27.12.2012, 15:00 | Сообщение # 1
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 62
Відзнаки: 2
Повага: 13
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик Писака
Якщо у Вас були випадки, поділіться, просто цікаво. Я поважаю цю професію, розумію що працювати за таку з/п важко. Як на мене доцільно зробити платну медицину з обовязковим страхуванням. Поняття "безкоштовна медицина" лише слова. Державні медичні заклади давно прикрились "благодійними внесками" і лікарі там працюють переважно молоді. Я виявився недавно "меценатом" поліклініки. В державній поліклініці платне все. Навіть бланк видають за - "благодійний внесок". В мене є страховка, але благодійні внески вона не компенсовує, вина моя, бо звертатись треба було в приватну клініку з якою співпрацює страхова компанія. Лікар поліклініки до якого я звернувся немає навіть печатки, щоб дати мені підтвердження того, що він наклав мені гіпс і що виписав медикаменти. Не знаю чому, але хотів висловити тут думку з приводу компетентності лікарів. Бережіть здоровя, бо це цінність, яка не має ціни
Додатки: 0555274.jpg (60.8 Kb)


Поправив taras - Четвер, 27.12.2012, 15:01
 
INDRAДата: Четвер, 27.12.2012, 15:47 | Сообщение # 2
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Часто чую від людей зі свого оточення скарги про не те що невмілість, а примітивну недбалість зі сторони медиків.
ЦЕ та галузь, де повинен бути чи не найжорсткіший контроль.
Але куди там? Якщо навіть моя однокласниця, яка навіть не чула про еретроцити, успішно була прийнята у медичний ВНЗ.
 
РокаДата: Пятниця, 28.12.2012, 02:08 | Сообщение # 3
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 108
Відзнаки: 1
Повага: 15
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака

На сьогоднішній день в країні лікарі не поспішають надавати безкоштовну медицину, як це написано ! Навіщо тоді ці правила, регламент, якщо його не дотримуватися?
Якщо хворому після розмови з лікарем не стало легше, то це не лікар!
Я немаю нічого проти проти таких людей, бо всі ми знаємо таких лікарів, які спасали нам , рідним, друзям життя, ризикуючи боролися до кінця. Лікарів - слід поважати!
Але би до цієї діяльності ставилися з великою відповідальністю, котролем на найвищому рівні - то все би було по-іншому, були б більш кваліфіковані, розумні лікарі, які виконують свій обов'язок. Обов’язок лікаря – свідомо оцінити роль, яку він може взяти на себе в конктретному випадку залежно від своєї компетентності, інтелекту, обставин та середовища.


Поправив Рока - Пятниця, 28.12.2012, 02:11
 
СхіднякДата: Неділя, 06.01.2013, 15:09 | Сообщение # 4
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Якщо зник державний контроль за якістю послуг, то треба брати контроль в свої руки.
Ми всі не купуєм, наприклад, флешку або DVD накопичувач у першого зустрічного бомжа, що розклав на газеті біля базарної брами різне залізяччя: материнські плати, клавіатури, чавунні колосники, гнуті віделки, ржаві цьвяхи та вугільні праски??? Ми спочатку вивчаємо прайси на спеціалізованих сайтах, відвідуємо комп'ютерні супермаркети, порівнюємо відгуки про різні бренди, з'ясовуємо в чому полягає відмінність між білою, чорною та жовтою сборкою, цікавимось гарантіями. Якщо я в глибині душі авантюрист-екстремал, то можу зайти на донецькі спеціалізовані ринки "Мотодром" або "Маяк", але перш ніж братись за гаманець, я зроблю по всіх рядах коло або два...

Так чому ж, коли мова йде про здров'я себе - улюбленого, ми втрачаємо вимогливість до "постачальника послуг" ???










Поправив Східняк - Неділя, 06.01.2013, 16:17
 
INDRAДата: Субота, 12.01.2013, 15:54 | Сообщение # 5
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Quote (Рока)
Якщо хворому після розмови з лікарем не стало легше, то це не лікар!

Дуже влучно сказано.

Влучно тому, що мав змогу переконатися у цьому нещодавно.

Хворів вітряною віспою, температура протягом 4 днів була у межах 38-39. У батьків паніка . У мене якийсь незрозумілий відчай.

Попрохали компетентного лікаря прийти, проконсультувати мене.

Прийшла пані середніх літ, перекрутила все так, що це не хвороба сильна, а імунітет надто завзято бореться (тому й температура така).

Виписала рецепт, пояснила, що і для чого потрібно вживати. Чемно попрощалася, пішла...

І все...

Температура то залишилася ще на 1 день, але одразу після візиту лікаря у мене відпали будь-які сумніви щодо мого скорого одужання. Стало значно легше.

Отака-от усна медицина.
 
славковічДата: Неділя, 25.12.2016, 16:33 | Сообщение # 6
Курінний писар
Роль: Січовики
Пострілів: 194
Відзнаки: 1
Повага: 14
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Од знаннь і філософії лікаря багато залежіть здоров'я паціента. Один прийде випише рецепт і піде, а після другого , не прий мая ліків стан твій поліпшуєтся на краще. От тобі і філософія.
 
Козацька рада » Філософія » Суто філософія » Чи не виникали у Вас сумніви щодо компетентності лікарів (Бережіть здоровя. Його за гроші не купиш)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!