Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: indragop  
Козацька рада » Корчма » Вподобання » Улюблені гуртки (тут можна залишити свої улюблені гуртки)
Улюблені гуртки
vitalyaДата: Субота, 17.01.2009, 20:53 | Сообщение # 1
Інформатор у відставці
Роль: Вільні люди
Пострілів: 59
Відзнаки: 1
Повага: 26
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
тут можна залишити свої улюблені гуртки на які ви ходили або ходите. Я нприклад хожу на вільну борьбу. Я хочу почути думку кожного!!!

vitalya
 
МонахДата: Субота, 17.01.2009, 20:59 | Сообщение # 2
МОНАХ - РЕПЕР
Роль: Вільні люди
Пострілів: 102
Відзнаки: 1
Повага: 25
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Я колись ходив на гурток "Мала пластика" і ще на секцію "Вільна бородьба "





Поправив Монах - Субота, 17.01.2009, 21:04
 
mike13Дата: Субота, 17.01.2009, 21:00 | Сообщение # 3
МАНЧЕНДАЙЗЕР
Роль: Друзі
Пострілів: 124
Відзнаки: 2
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Бойовий Гопак, і ходив на Футбол.
 
INDRAДата: Четвер, 22.01.2009, 21:55 | Сообщение # 4
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Волейбол, футбол, Гопак, хотів би спробувати паркур та баскетбол, такі - собі вуличні гуртки, не професіонально, найсильніше мене затягнув саме Гопаак

 
mike13Дата: Неділя, 25.01.2009, 21:56 | Сообщение # 5
МАНЧЕНДАЙЗЕР
Роль: Друзі
Пострілів: 124
Відзнаки: 2
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
А ти ходиш на футболл,і волейболл!!! surprised surprised surprised surprised surprised
 
CUMДата: Середа, 25.02.2009, 16:46 | Сообщение # 6
КУМ
Роль: Вільні люди
Пострілів: 18
Відзнаки: 5
Повага: 34
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик
Я ходив на ліплення!! І на боротьбу!!1 Але найбільше подобається інформатика!

 
INDRAДата: Понеділок, 02.03.2009, 22:00 | Сообщение # 7
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Ліплення?! Чого ?! - і з чого?

 
OLEG_UAДата: Неділя, 19.04.2009, 19:30 | Сообщение # 8
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 9
Відзнаки: 1
Повага: 8
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

я ходив на секцію "Вільна боротьба"
sashazaxr, до речі, цікаве захоплення - ліплення!
я коли маленький був, теж полюбляв ліпити))


УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
 
АмурДата: Понеділок, 01.10.2012, 20:18 | Сообщение # 9
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 11
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

А я хотів би записатись на вязання гачком тому що там багато дівчат
 
INDRAДата: Пятниця, 05.10.2012, 03:27 | Сообщение # 10
Admin
Роль: Кошовий
Пострілів: 811
Відзнаки: 4
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Кошовий Хороший братчик Писака
Мене свого часу "записали" навіть не питаючи.
У 10-11 класі, ми ходили на уроки трудового навчання разом із дівчатами.
Саме там я й навчився чохли для телефонів гачком в'язати.


 
СхіднякДата: Середа, 24.10.2012, 06:47 | Сообщение # 11
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
У мене великий список:
Спортивні гуртки в школі, технікумі, ВУЗ-і: легка атлетика (200, 400м, стрибки в довжину та висоту), волейбол, баскетбол, штанга, спортивне орієнтування, альпінізм.
Гуртки в Будинку піонерів та СЮТ: авіамодельний, німецької мови, автомодельний, радіо (це хобі залишилось на все життя).
Останнє захоплення - бальні танці, там і знайшов собі "балерину" ob-ob на чому всі хобі закінчились, а почалися спочатку пелюшки, а потім вже сам водив дітей на гуртки.

Викладав в гуртках: випилювання лобзіком (згодився вишкіл авіамоделізма), фото-кіно (це вже батьківська школа), бальних танців (підробляв, дітям на пелюшки).

Зараз, аналізуючи, згадую, що батьки заохочували мої походи в БК та ГорСЮТ. Мабуть вони мали рацію, бо до армії майже всі хлопці встигли заробити по 1-2 карних справи, а дехто і "ходки", винятком були саме "ГорСЮТівці". Як показало життя, всі мої колеги по гуртках позакінчували інститути.

Цікава статистика з закордонного досвіду: Скавтингом там займається чи 10% чи 15% дітей, але середь менеджерів, колишніх скаутів налічується 80%

Українські скаути.
Скаутський метод виховання, як і сам рух заснований в Англії на початку ХХ століття полковником Робертом Баден-Пауеллом. У перекладі з англійського слово "скаут" означає "розвідник". Баден-Пауелл запропонував дітям чудову, повну загадок і відкриттів гру в першопрохідників і шукачів, а дорослим - добре продуману, талановиту методику виховання, що сприяє удосконалюванню суспільства.


«Пласт» — скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.

Дата заснування «Пласту» — осінь 1911 р. Перша пластова присяга відбулася 12 квітня 1912 р., попри те, що насправді пластові гуртки створено незалежно один від одного Іваном Чмолою, Олександром Тисовським та Петром Франком. Згодом оформився Організаційний пластовий комітет у 1913 р., який об'єднав розрізнені пластові гуртки в масштабну крайову організацію.

На світлині Будь іскрою, якщо хочеш побачити багаття!
Саме так звучить гасло святкування 100ліття Пласту Національної скаутської організації України, яке святкується впродовж 2012 року. Усі акції, організовані та проведені пластунами а цей час, присвячені ювілею організації.

Літні скаутські пластові табори теж пройшли в рамках святкувань. Учні ЗНЗ району (Сокальська гімназія імені Олега Романіва, Сокальський НВК "ЗШ ІІІІ ст. №2ліцей", Сокальська СШ ІІІІ ст. №3, Хлівчанська ЗШ ІІІІ ст., Куличківська ЗШ ІІІ ст., Двірцівський НВК "ЗШ ІІІІ ст.дитячий садок), представники ГО "Сокальська станиця Пласту Національної скаутської організації", завдяки підтримці відділу освіти Сокальської РДА цьогоріч стали учасниками таких таборів: крайовий новацький мистецький табір (718 серпня, с. Чинадієво Мукачівського рну Закарпатської обл.); виховновишкільний пластовий табір "Етноколесо" (918 серпня, с. Космач Косівського рну ІваноФранківської обл.); крайовий апробаційний екологічний виховновишкільний табір "Вовча школа" (918 серпня, с. Урич Сколівського рну Львівської обл.); крайовий мандрівний виховновишкільний пластовий табір "Говерля" (9 - 18 серпня, ІваноФранківська обл. і Львівська обл.).

По завершенні таборів усі пластуни з'їхались до древнього Львова, щоб зустрітись та разом відсвяткувати 100ліття Пласту.

19 серпня ц. р. у Львові, біля пам'ятника Т. Шевченку, відбулося урочисте відкриття ювілейної міжкрайової пластової зустрічі.
На ЮМПЗ прибуло чимало пластунів з різних куточків світу від далекої Аргентини до неблизької Австралії.
Детальніше: http://golossokal.com.ua/pro-pod....er.html


Пластуни піднялися в небо
Цього року Національна скаутська організація України «Пласт» відзначила 100-річчя від дати свого заснування. На знак відзначення події коломийський авіатор Ігор Табанюк запросив пластунів на аеродром, щоб покатати на власному чотиримісному літакові та дельтаплані, а краєзнавець Василь Нагірний розповів дітям про історію авіації на Коломийщині. Таким чином організатори заходу сподіваються виховати юне покоління авіаторів.

Курінь «Чота крилатих» є літунською організацією, яка об’єднує в собі пластунів віком від 18 до 35 років. Ігор Табанюк вже має досвід співпраці з Пластом з Луквиці, де є аероклуб. Тепер він вирішив влаштувати авіаційне свято для коломийських дітей. – Ми маємо спільну ідею розвитку дітей, підняття їх емоційного та духовного рівнів. В той самий час ми хочемо відродити авіаційні традиції.
Читати далі: http://kolomyya.org/se/sites/pb/45352/


Пластова емблема (Пластова лілейка, герб Пласту)
Про донецьких пластунів можна прочитати тут: http://frankensstein.livejournal.com/247211.html та на форумі "Поштовх"


Поправив Східняк - Середа, 24.10.2012, 07:17
 
СхіднякДата: Середа, 24.10.2012, 08:49 | Сообщение # 12
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Quote (Амур)
А я хотів би записатись на вязання гачком тому що там багато дівчат

Не там шукаєте!!! 59
В гуртку бальних танців завжди хронічно не вистачає хлопців, дівчатка там переважно красиві, а Ви будете "на вагу золота" і почуватись як лис на птахофермі
В секціях туризму та альпінізму зазвичай, особливо середь початківців, на 1 парубка приходиться по 4 дівчинки (вони ж не дури, щоб шукати собі друзів середь наркоманів на дискотеках), до того ж у альпіністок найбільш пропорційні фігурки на весь спортзал. Це Вам не плоскогруда гімнастка з плечима боксера та жопкою з кулачок і не волейболистка, що оплеухою знесе голову і не жилиста, мов з дроту скручена бігунья.


Гімнастки


Як Вам ці, створені з сухожилій красуні?

 
РокаДата: Вівторок, 18.12.2012, 13:42 | Сообщение # 13
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 108
Відзнаки: 1
Повага: 15
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Знаючи що у певному виді спорту можна поєднувати гуртки наприклад для гуртка легкої атлетики..варто і треба займатися і важкою атлетикою, щоб м'язи були більш різкими розвинутішими і витривалими. Тому поділіться якими ще гуртками можна займатися для футболу, волейболу і гандболу?
 
РендигевичДата: Субота, 02.11.2013, 11:15 | Сообщение # 14
Вивчає грамоту
Роль: Старшина
Пострілів: 17
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина
Відповідь про альпіністок та танцівниць балету дуже зацікавила. Я сам займався декілька місяців спортивними танцями і там проблема хлопців дуже актуальна) Ти завжди на висоті себе почуваєш, бо інколи за те щоб працювати в парі із тобою дівчата сваряться між собою)))
 
РатмірДата: Четвер, 27.02.2014, 16:58 | Сообщение # 15
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 94
Відзнаки: 2
Повага: 18
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Малювання
 
Козацька рада » Корчма » Вподобання » Улюблені гуртки (тут можна залишити свої улюблені гуртки)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!