реальний заробіток - Козацька рада
Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: indragop 
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » реальний заробіток
реальний заробіток
lark199Дата: Вівторок, 23.02.2010, 15:37 | Сообщение # 1
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 2
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Народ хто хоче заробляти ??? напевно що всі. Я лазив понеті і натрапив на сторінку де платить 0.05 евро. Там роботи не дуже так багато але факт що льди звіта виводили гроші!!!
кого зацікавила тема прошу регатися http://vipipbux.ax3.net//register.php?r=lark199
за запитання звертайтеся!!!
 
syperlyubchukДата: Неділя, 18.04.2010, 16:40 | Сообщение # 2
Вивчає грамоту
Роль: Вільні люди
Пострілів: 27
Відзнаки: 2
Повага: 2
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Тож саме!))) Лохотрон!)))
Ось ще такі самі: grandptc, fineptc, big dollars ptc...


http://home-money.com.ua - заробіток в інтернеті, кращі спонсори, миттєві виплати+скріни виплат, зверніть увагу!
 
Wiki)23Дата: Четвер, 22.04.2010, 19:44 | Сообщение # 3
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 1
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Легкий заробіток в інтернеті!
Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього 3 хвилини, Ви нічого не втратите, читання ще нікому серйозно не зашкодило. Я Вас запевняю - Ваше матеріальне становище різко покращиться якщо Ви цього тільки захочете! Я пропоную Вам річ, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - це ПРАЦЮЄ.
(Розумію, з якою недовірою ви це читаєте - але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця). Ви напевно бачили подібні оголошення - Інтернет зараз переповнений ними. Але в тім то й справа, що заробити можна тільки завдяки ЧЕСНОСТІ й ОБОВ'ЯЗКОВОСТІ. Aвтор не я, знайшов на бізнесі-форумі. ЧИТАЮЧИ ЦЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ! Це змінило й моє! Я натрапив на це на одному форумі зовсім випадково й вирішив спробувати. Бродячи як звичайно по різних форумах я знайшов цю статтю,
у якій говориться, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 6$ (=36 грн). Ну так... подумав я, це чергова фішка для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця. Далі там говорилося, що треба послати по 6 грн на 6 Іnternet гаманців, які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору, у результаті чого шостий рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Іnternet гаманця й закидаєте дане, з Вами
на шостому рядку, повідомлення на 200 різних форумів. Ніяких хитрощів... Ну я поміркував і подумав, що я в принципі нічого не гублю крім 6$... і вирішив спробувати. Встановив Інтернет гаманець, перелічив всім учасникам акції по 6 грн і почав розсилати ці оголошення на різні форуми. Протягом 3-х днів я зареєструвався на 120 бізнес форумах, безкоштовних дошках оголошень і сайтах про роботу. Через тиждень, заглядую у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО! Надходжень ніяких взагалі. А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 25$, хто по 15$. От тобі й на, подумав я, потрапив у
черговий лохотрон як останній дурень, що хотів заробити за пару тижнів тисячі доларів. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень, заради цікавості заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження 6 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний як і я. Ще через два тижні, випадково в Інтернеті знайшов коментар до цього проекту. Відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 30$. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 30$ це дуже мало. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші щодня, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 1000$. Після цього я відправив свої оголошення ще приблизно на 100 форумів. Результат був приголомшуючий. На кінець 2 місяця, я одержав 4 700$ і гроші йдуть щодня . Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить по 1$. І це все коштувало мені всього 6$! Я був у дуже поганому економічному становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу. Моя робота тепер - це щодня по 2 години в Інтернеті і ВСЕ!
Тепер розповім Вам як це працює, і найголовніше ЧОМУ! Я вам обіцяю, що якщо ви будете в точності дотримуватися нижчеподаних інструкцій, то ви почнете одержувати набагато більше грошей, ніж ви думали, не докладаючи до цьому особливих зусиль. Погодьтесь, це просто! Це легально. І ваш внесок становить усього лише 6$. ВАЖЛИВО: ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ СТАТТЮ КІЛЬКА РАЗІВ!
Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 6000$ і більше будуть вашими протягом двох місяців! Все це вдало працює завдяки ЧЕСНОСТІ учасників. ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Зареєструйтеся в платіжній системі, що знаходиться за адресою http://webmoney.ru/, гарненько ознайомтеся як працює дана система ,бесплатно зареєструйтеся, далі завантажте Інтернет Гаманець і згідно з інструкцією встановіть гаманець, потім виберіть оптимальний для себе варіант поповнення гаманця і внесіть 41 грн. (5 грн. - одноразова плата за сервіс). Тільки не забувайте вписувати ваші достовірні дані, інакше ви в подальшому не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
2. Візьміть перший номер гаманця з нижеподаного списку і відправте на нього 6 грн, вписавши цей номер у поле "Номер рахунку", (у поля "Ім'я одержувача" й "E-maіl одержувача" вписувати нічого не потрібно), у поле «Контракт/призначення платежу» напишіть - "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців". Усе, що Ви зробили – це створили послугу, і найголовніше - абсолютно легально. Ви просите законний сервіс, за який платите. Далі, починаючи з другого, за аналогією відправте по 6 грн. на наступних 5 гаманців (не забудьте вписувати в поле Контракт/призначення платежу: "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців").
1) U208076023917
2) U348288108065
3) U266663679371
4) U158844354265
5) U422818726881
6) U379872863871
ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 6 гаманців по 6 грн, - інакше, мережними модераторами гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
Тепер УВАГА!
Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця (можна у форматі txt або як вам зручніше). У скопійованій статті викресліть із цього списку, 1-ий гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, таким чином перемістіть список на один рядок вище (6 стає 5, 5 стає 4...), і впишіть в 6-тий рядок номер Вашого гаманця.
3. Робіть у моїй статті які хочете зміни, але збережіть головну ідею. Розмістіть цю статтю не менш ніж на 200 форумах, дошках оголошень і сайтах про роботу. Запам'ятайте, чим більше ви розмістите, тим вищим буде ваш дохід, і цей дохід буде прямо залежати від вас.
Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, гарантує Вам дохід 6 000 $ - ЦЕ МІНІМУМ протягом двох місяців! Більше розміщень - більший дохід при чому у геометричній прогресії. ПАМ’ЯТАЙТЕ ЦЕ! Цей бізнес продовжує існувати й процвітати тільки ЗАВДЯКИ ЧЕСНОСТІ Й СЕРЙОЗНОСТІ УЧАСНИКІВ. Отже, коли ви досягнете першої позиції, ви будете мати тисячі доларів просто як ЗАСНОВНИК списку!
Це коштуватиме Вам 6$ і зовсім дріб'язкової роботи! Займіться цим зараз – не відкладаючи на завтра.
Як поширювати інформацію у форумах:
1. Відкриваємо пошуковий сайт rambler.ru, yandex.ru, google.com, aport.ru, yahoo.com
2. Пишемо в рядку пошуку фразу: " форум почати нову тему", “робота додоти вакансію” або "форум почати нову тему робота" (без лапок) (можна також по-російськи – більше можливостей). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тим форумів. І ще: не лякайтеся, якщо раптом на тім сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює!
Знаходьте сайти, де люди безкоштовно розміщують оголошення і де вони залишають свої електронні адреси. А тепер я Вам розповім, чому Ви в кожному разі фактично нічого не губите, а тільки виграєте! Скажімо, з 200 розміщень я одержу тільки 5 відповідей, тобто відгукнеться всього 2, 5% людей (дуже маленька й низька цифра)! Виходить, я одержу 5$, перебуваючи на 6-ий позиції в списку! Тепер ці 5 людей роблять по 200 розміщень кожен МІНІМУМ з моїм гаманцем на 5-ій позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим п'яти - це вже 25$! Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем уже на 4-му рядку (тому що вписують свої) і тільки 5 відповідають - мій дохід - 125$! Тепер, цих 125 людей, розмістивши й одержавши тільки 5 відповідей, дають мені 625$ прибутку (я на 3-їй рядку)! Далі веселіше: ці 625 людей роблять по МІНІМУМ 200 розміщень зі мною на 2-ий рядку і тільки 5 людей відповідають, це вже 3125$! Ну а найцікавіше, це те, що ці 3125 чоловік роблять по 200 розміщень кожний з моїм гаманцем уже на 1-ої рядку і їм відповідають знову тільки 5 людей, мій дохід-15625$! Чи не переконлива цифра?! І це все за первісний внесок в 6$! Коли Вас у списку вже немає (припинилися надходження або надходження дуже малі), розмістіть цю статтю знову на 200 форумах! І ВСЕ! Ви собі можете уявити, що тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці статті щодня ! Точно так само, як і Ви зараз читаєте цю! Ну, то як? Чи витратите Ви всього 6$, щоб дізнатися, чи це працює? А якщо Ви все зробите так, як я описав вище, ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ, ПРИСЯГАЮСЯ ВАМ! Бо щодня в Інтернеті з'являються від 20 до 50 тисяч нових користувачів! Щодня в Інтернеті з'являються десятки нових сайтів і сотні форумів для заповнення нових тим. ЦЕ ФАКТ! За прогнозами фахівців, тільки до кінця 2006 року кількість користувачів Інтернетом збільшиться з сьогоднішніх 9 мільйонів чоловік до 21 мільйона! Які шанси, що вони захочуть спробувати себе в чомусь новому? Тільки запам'ятайте: ЧЕСНІСТЬ І ТІЛЬКИ ЧЕСНІСТЬ ЛЮДЕЙ дозволяє процвітати цьому бізнесу! Раджу бути в цій справі чесними. Люди не дурні, говоріть тільки правду і тільки про реальний прибуток, тоді у вас більше шансів бути почутим! Гроші відносно легкі, і якщо прикладете свої здібності, зусилля, спробуєте новими методами донести до ще більшого числа людей зміст ідеї, то успіх посміхнеться вам, можливо, ще ширше, ніж вашим попередникам! Невелику частину таких грошей непогано було б перелічити, наприклад, у дитячий будинок, соціальний фонд вашого міста або в інші благодійні організації. Не скупіться і тоді гроші будуть діставатися вам у житті ще легше! Будьте чесні й спонукайте до цього інших! Успіху!
 
atcoДата: Четвер, 29.04.2010, 21:49 | Сообщение # 4
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 3
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Пассивный заработок 24/7/365, подробности по ссылке и занимайся любимым делом
http://www.income4you.ru/index.php?refid=36142
 
ІванкоДата: Понеділок, 30.08.2010, 16:14 | Сообщение # 5
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 1
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

ЗАРОБІТОК
Від Вас вимагається лише декілька хвилин. Ну максимум 10. Проте, коли Ви прочитаєте цю статтю до кінця, то можете радикально змінити власне життя так само, як це зробив я. Спочатку я, як і Ви скептично ставився до статей подібного роду, ігноруючи їх. Проте ця річ, що описана нижче – ПРАЦЮЄ. Думаю Вам вже й не хочеться читати далі. Розумію, бо сам був в такій ситуації. Але будь ласка, продовжуйте. Ви напевно бачили подібні оголошення – Інтернет зараз переповнений ними. Але в тім то й справа, що заробити можна тільки завдяки ЧЕСНОСТІ й ОБОВ'ЯЗКОВОСТІ. Aвтор не я, знайшов блукаючи лабіринтами всесвітньої павутини на одному із бізнес-форумів. ЧИТАЮЧИ ЦЕ ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ! Це змінило й моє!!! Я натрапив на це на одному форумі зовсім випадково й вирішив спробувати. В цій статті говориться, що МОЖНА ЗАРОБИТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 15 гривень. Ага, думаю….Розкажете…Я на таке не ведуся…Звичайний лохотрон і все..Але думаю дочитаю, шо там далі пишуть. Далі там говорилося, що треба послати по 5 гривень на 3 Іnternet гаманці, які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору, у результаті чого шостий рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Іnternet гаманця й закидаєте дане, з Вами на шостому рядку, повідомлення на 200 різних форумів. Ніяких хитрощів... Ну я подумав і вирішив, що я в принципі нічого не втрачаю, крім 15 гривень... і вирішив спробувати... Встановив Інтернет гаманець, перелічив всім учасникам акції по 5гривень. і почав розсилати ці оголошення на різні форуми. Протягом 2-х днів я зареєструвався на 80 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Через тиждень, заглядую у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!!!! Ага дуля, ноль без палочки, бублик без дирочки, нічого. А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 255 гривень, хто по 155 гривень . От тобі й на, подумав я, потрапив у черговий лохотрон як останній дурень, що хотів заробити за пару тижнів тисячі доларів. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень, заради цікавості заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження 6 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний як і я. Ще через два тижні, випадково в Інтернеті знайшов коментар до цього проекту (коментар прикріплений нижче). Відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 600 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 600 гривень це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили десятки тисяч доларів. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші щодня, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 5000 гривень. Після цього я відправив свої оголошення ще приблизно на 100 форумів. Результат був дивовижний. На кінець 2 місяця, я одержав 8 000 гривень і гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить по 5 гривень. І це все коштувало мені всього 15 гривень!! Я був у дуже поганому економічному становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу... Я придбав усе, що мені потрібно... і це дуже до речі, погодьтеся?!...Моя робота тепер - це щодня по 2 години в Інтернеті і ВСЕ!!!! Тепер розповім Вам як це працює, і найголовніше ЧОМУ...! Я вам обіцяю, що якщо ви будете в точності дотримуватися нижчеподаних інструкцій, то ви почнете одержувати набагато більше грошей, ніж ви думали, не докладаючи цьому особливих зусиль. Погодьтесь, це просто!!! Це легально. І ваш внесок становить усього лише 15 гривень.. ВАЖЛИВО: ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ!!! УВАГА!!!!!! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ СТАТТЮ КІЛЬКА РАЗІВ!!! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 гривень і більше будуть вашими протягом двох місяців!!!!!!!. Все це вдало працює завдяки ЧЕСНОСТІ учасників. ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Зареєструйтеся в системі Webmoney, що знаходиться за адресою http://webmoney.ru , гарненько ознайомтеся як працює дана система, клікнувши мишкою: "Подробнее о сферах применения Webmoney", далі пройдіть на посилання: Бессплатная регестрация, пройдіть реестрацію і завантажте Keeper Classic 3.9.1.0(або новіший) і згідно з інструкцією встановіть гаманець, потім виберіть оптимальний для себе варіант поповнення гаманця і внесіть – (або більше). Тільки не забувайте вписувати ваші достовірні дані, інакше ви в подальшому не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
2. Візьміть перший номер гаманця з нижчеподаного списку і відправте на нього 5 гривень, вписавши цей номер у поле "Номер рахунку: ", (у поля "Ім'я одержувача" й "E-maіl одержувача" вписувати нічого не потрібно), у поле Контракт/призначення платежу: напишіть - "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців". Усе, що Ви зробили - це створили послугу, і найголовніше - абсолютно легально. Ви просите законний сервіс, за який платите. Далі, починаючи з другого, за аналогією відправте по 5 грн. на наступних 3 гаманці (не забудьте вписувати в поле Контракт/призначення платежу: "Будь ласка, внесіть мене в список гаманців").
1) U184207163599
2) U113765731903
3) U261698802905

ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід, необхідно відправити на кожний із цих 3 гаманці по 5 гривень , - інакше, мережними модераторами гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші з рахунку.
Тепер УВАГА!!!
Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця (можна у форматі txt або як вам зручніше). У скопійованій статті викресліть із цього списку 1-ий гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, таким чином перемістіть список на один рядок вище (3 стає 2, 2 стає 1...), і впишіть в 3-тій рядок номер Вашого гаманця.
3. Робіть у моїй статті які хочете зміни, але збережіть головну ідею. Розмістіть цю статтю не менш ніж на 200 форумах і стрічках новин (News Groups). Запам'ятайте, чим більше ви розмістите, тим вищим буде ваш дохід, і цей дохід буде прямо залежати від вас. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, гарантує Вам дохід 8 тис. гривень - ЦЕ МІНІМУМ!!!! протягом двох місяців!
Більше розміщень - більший дохід при чому у геометричній прогресії. ПАМ’ЯТАЙТЕ ЦЕ!!! Цей бізнес продовжує існувати й процвітати тільки ЗАВДЯКИ ЧЕСНОСТІ Й СЕРЙОЗНОСТІ УЧАСНИКІВ. Отже, коли ви досягнете першої позиції, ви будете мати тисячі доларів просто як ЗАСНОВНИК списку! Це коштуватиме Вам 15 гривень і зовсім дріб'язкової роботи! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра.
Як поширювати інформацію у форумах:
1. Відкриваємо пошуковий сайт rambler.ru, yandex.ru, google.com, aport.ru, yahoo.com
2. Пишемо в рядку пошуку фразу: " форум почати нову тему" або "форум почати нову тему робота" (без лапок) (можна також по-російськи – більше можливостей).
Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тем форумів. І ще: не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює!
Наступні рекомендації, особисто від мене, також допоможуть Вам дати оголошення, я перевірив, це теж працює: Зайдіть на один із сайтів роботи: www.Job.ru, www.1job.ru - / Їх по пошуку "робота" дуже і дуже багато! Потім відкрийте Word - файл і оголошенням, що Ви будете публікувати і додайте його на сайт за допомогою посилання "Додати вакансію". У поле "посада" пишіть: Робота в Інтернеті. У поле "Заробіток" - від 600 гривень Поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ . Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Найкраще, якщо Ви це зробите в один день, тоді наступного дня й протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робити. Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, вона вибирає посилання пошук вакансій. Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле місто. А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Львова, Хмельницького і Рівного, то людина, скажімо, з міста Чернігова ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО . Це займе 1 - 2 години. Результат Ви побачите вже наступного ранку.
Знаходьте сайти, де люди безкоштовно розміщують оголошення і де вони залишають свої електронні адреси. А тепер я Вам розповім, чому Ви в кожному разі фактично нічого не губите, а тільки виграєте!!!!!!! Скажімо, з 200 розміщень я одержу тільки 5 відповідей, тобто відгукнеться всього 2, 5% людей (дуже маленька й низька цифра)!!! Виходить, я одержу 15 гривень перебуваючи на 3-ій позиції в списку!!! Тепер ці 3 людей роблять по 200 розміщень кожен МІНІМУМ з моїм гаманцем на 2-ій позиції, і тільки 2 людей відповідають тим першим першому - це вже 45гривень!!!!!!!!!! Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем уже сума збільшується.!!!!!Чи витратите Ви всього 15 гривень, щоб дізнатися, чи це працює??????????? А якщо Ви все зробите так, як я описав вище, ЦЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ, ПРИСЯГАЮСЯ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!! Цей рядок для песимістів: А раптом цей бізнес завалиться і мені ніхто грошей не надішле??? АЛЕ Ж щодня в Інтернеті з'являються від 20 до 50 тисяч нових
користувачів!!!!!!!!!! Щодня в Інтернеті з'являються десятки нових сайтів і сотні форумів для заповнення нових тим. ЦЕ ФАКТ!!!! Щороку кількість користувачів інтернетом збільшується на мільйони!!!!!!!!!!!!!!!! Які шанси, що вони захочуть спробувати себе в чомусь новому??????? Тільки запам'ятайте: ЧЕСНІСТЬ І ТІЛЬКИ ЧЕСНІСТЬ ЛЮДЕЙ дозволяє процвітати цьому бізнесу!!!!!!!!!!!!!!!! Ну і останнє: Це справді велика аксіома: Щоб одержати щось, треба дати щось!!!!!!!!!!!!!! А щоб одержати ще більше, треба дати ще більше!!!!!!!!!!! Переконайтеся в цьому САМІ!!!!!!!!!! УСПІХУ ВСІМ!!!!!!!!!!!!!!!!! Від себе додам, перш ніж почати працювати прочитайте нижче висновок одного з авторів цього
проекту!!!!
ВИСНОВОК:
Деякі люди почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що на форумах багато подібних оголошень ЦЕ НЕ ТАК!!! Це найдієвіша і найнадійніша система на сьогодні.
Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках:
1) якщо він нечесний;
2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 60 форумів.
Рекомендую кожному, кого зацікавив цей процес заробітку - зберегти цей варіант статті і в off-lіne режимі помізкувати хоча б добу. Впевнений, коли доберетеся до суті, багатьох з Вас зацікавить продовження.., яке Ви будуватимете самостійно ...

 
RostikДата: Вівторок, 02.11.2010, 17:06 | Сообщение # 6
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 14
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Заробіток в інтернеті перелік сайтів
Сайти перевірені і дійсно платять гроші!!!!!

http://severodvinsk-bux.ru/?id=574
Наступна
http://erobux.ru/Rostik-reg.html
Наступна
http://kuban-bux.ru/register.php?r=160
Наступна
http://www.magazinreal.ru/?Rostik
Наступна
http://slimwm.ru/register.php?r=8202
Наступна
http://wmr.butterflybux.ru/?partner=8552
Наступна
http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=112924334947
Наступна
http://webassurfs.ru/?r=Rostik

 
baron-zДата: Четвер, 30.12.2010, 21:44 | Сообщение # 7
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 13
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Доброго дня
Я, як і ви шукав можливості підзаробити, всетаки власні гроші - це перш за все свобода.
Перепробувавши безліч систем заробітку я знайшов декілька які приносять мені хоч і не великий але стабільний прибуток, і один із них я вам відкрию.
Суть вашої роботи буде полягати у тому що ви будете тримати відкритими сторінки сайтів, або виконувати нескладні завдання(проголосувати за картинку, натиснути на рекламу та інше).
Сума вашого заробітку буде залежати саме від вашого завзяття, від вас потребується вільний час та вихід в мережу інтернет.
А зараз найголовніше!!!
Для початку вам потрібно зареєструватися в платіжній системі webmoney та створити свої гаманці (я особисто користуюся Z-Гаманцем).Якщо не знаїте як, або ще якісь питання звертайтесь до мене або до пошукової системи Google.
Далі преходите по ссилці:

http://www.vipip.ru/index.php?refid=562621

і реєструєтесь безпосередньо на сайті який буде платити вам.
Пізніше ви зможете відредагувати свій профіль, змінивши особисті або платіжні дані.
Далі ви безпосередньо заходите у свій аукант. Вам буде потрібно скачати програму серфінгу з даного сайту, вона не потребує установлювання. Можливо я помиляюся, але я думаю що ви зараз подумали "та ну його, точно віруси якісь скінуть" .Ні, ні, і ще раз ні ніяких вірусів немає!!!
Після завантаження програми авторизуйтесь в ній та почніть заробляти свій початковий капітал.
Для виводу коштів з сайту потрібно лише Натиснути "замовити виплату". У відповідних полях вписати суму переводу та ваш номер гаманця. Гроші переводяться миттєво. Єдиний нюанс, мінімальна сума для виводу є 0,1 $ , яка дуже легко набирається.Порівняно з іншими сайтами в яких ця сума може сягати 25-50 $.
Бажаю успіху.

Додано (30.12.2010, 22:44)
---------------------------------------------
Доброго дня
Я, як і ви шукав можливості підзаробити, всетаки власні гроші - це перш за все свобода.
Перепробувавши безліч систем заробітку я знайшов декілька які приносять мені хоч і не великий але стабільний прибуток, і один із них я вам відкрию.
Суть вашої роботи буде полягати у тому що ви будете тримати відкритими сторінки сайтів, або виконувати нескладні завдання(проголосувати за картинку, натиснути на рекламу та інше).
Сума вашого заробітку буде залежати саме від вашого завзяття, від вас потребується вільний час та вихід в мережу інтернет.
А зараз найголовніше!!!
Для початку вам потрібно зареєструватися в платіжній системі webmoney та створити свої гаманці (я особисто користуюся Z-Гаманцем).Якщо не знаїте як, або ще якісь питання звертайтесь до мене або до пошукової системи Google.
Далі преходите по ссилці:

http://www.vipip.ru/index.php?refid=562621

і реєструєтесь безпосередньо на сайті який буде платити вам.
Пізніше ви зможете відредагувати свій профіль, змінивши особисті або платіжні дані.
Далі ви безпосередньо заходите у свій аукант. Вам буде потрібно скачати програму серфінгу з даного сайту, вона не потребує установлювання. Можливо я помиляюся, але я думаю що ви зараз подумали "та ну його, точно віруси якісь скінуть" .Ні, ні, і ще раз ні ніяких вірусів немає!!!
Після завантаження програми авторизуйтесь в ній та почніть заробляти свій початковий капітал.
Для виводу коштів з сайту потрібно лише Натиснути "замовити виплату". У відповідних полях вписати суму переводу та ваш номер гаманця. Гроші переводяться миттєво. Єдиний нюанс, мінімальна сума для виводу є 0,1 $ , яка дуже легко набирається.Порівняно з іншими сайтами в яких ця сума може сягати 25-50 $.
Бажаю успіху.

 
eskaДата: Четвер, 13.01.2011, 21:41 | Сообщение # 8
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 2
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Народ,всі сайти ,які предлагають по 100 доларів вдень +- це реальні лохотрони...я сама вже через це стільки раз проходила...
зараз я накінець найшла пару сайтів на яких реальний заробіток,я пробувала вже виводити гроші,даю вам ссилку

http://www.wmmail.ru/index.php?cf=reg-newr&ref=mala
це тільки один сайт,реєструйтесь і пробуйте,якщо зацікавить то пишіть мені на мейл smolka3@yandex.ru
я вам і інші сайти скину)))

УДАЧІ!!!

 
TyropasДата: Понеділок, 14.02.2011, 16:47 | Сообщение # 9
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 2
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Вітаю Вас дорогі друзі хочу звернути Вашу увагу на дану статтю після ознайомлення з якою Ви дізнаєтесь про справді дієвий спосіб заробітку в мережі ІНТЕРНЕТ. Я втратив багато часу на пошуки реального заробітку в ІНЕТІ і дякувати Богу знайшов.
Представляю Вам НАЙКРАЩИЙ ПОШТОВИЙ СЕРВІС ПО ЗАРОБІТКУ І РЕКЛАМІ – Wmmail!!!
А тепер дозвольте переконати Вас в його перевагах над іншими подібними проектами. Основними його перевагами Є:
1. Найперший поштовик. Працює з 2004 року. (Найголовніша причина) Адже для інших проектів втрачено найголовніше – час.
2. Більше ніж 180000 учасників. Кількість котрих постійно збільшується
3. Якщо ви активні, то він присилає багато листів. Мінімалка набирається швидко.
4. Цікаві завдання пов’язані з онлайн іграми, голосуванням, переглядом реклами,скачуванням файлів, регістрацією на різних форумах і сайтах.
5. Немає тормозів на сайті. Стабільний в роботі та в оплаті, мінімальна сума для зняття коштів всього на всього 10 центів.
6. Вам не потрібно вкладати жодних коштів все абсолютно безкоштовно.
Вам завжди доступно багато завдань оплата яких коливається від 1 цента до 10 баксів, можливо це не великі суми, але Ви зможете мати стабільний і гарантований дохід . Зрозумійте шукаючи достойну роботу ви часто будете зіштовхуватись з такими лохотронами, де Вам будуть пропонувати: «ЗОЛОТІ ГОРИ» ,«МОЛОЧНІ РІКИ» і «КИСІЛЬНІ БЕРЕГИ» супервигідні обміни валюти, заробіток від 1000$ в день, я думаю не варто Вам нагадувати про безкоштовний сир і де він зазвичай буває. Будьте обережні перші 2-3 місяці, після декількох місяців роботи Ви самі все зрозумійте.
Отож зареєструватися можна за цією ссилкою: http://www.wmmail.ru/index.php?ref=dieselvin

Логин друга: dieselvin – якщо не має то прописати, в Ваших інтересах бути в моїх друзях адже я зможу допомогти Вам на початку ввійти в курс справи, як тільки Ви зареєструєтися я відразі зв’яжуся з Вами і надам подальші інструкції, а також я відкрию Вам декілька секретів як збільшити дохід.
Пошту можна завести тут: http://mail.yandex.ru/
WebMoney гаманець тут: https://my.webmoney.ru/signup.aspx
Якщо в Вас виникли якісь проблеми з реєстрацією пишіть мені на пошту: makawest@yandex.ru
Отож успіху Вам, терпіння, наснаги і звичайно великого і стабільного заробітку!!!

 
baron-zДата: Четвер, 17.02.2011, 17:35 | Сообщение # 10
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 13
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Вітаю свіх бажаючих заробити грошенят в Всесвітній павутині.
Всім хто хоче реально щось заробити в всесвітній павутині, раджу прочитати це повідомлення.
Зараз інтернет просто переповнений сайтами які пропонують вам за короткий час заробити чуть не півцарства.
Хочу вас застерегти....ніколи не довіряйте тим, хто пропонує вам сотні доларів за місяць ( а деякі навіть і по тисячі)...і скажіть що я не правий. Так не буду спорти, можна, але для цього вам прийдеться просиджувати в інтернеті не по 5-10 хвилин, а цілими днями...і цю суму ви заробите за рік.
Насправді заробіток в інтернеті потребує часу і зусиль. Людина яка прагне цим займатись має мати не аби яке терпіння.
Перепробувавши кучу способів я вибрав для себе декілька які приносять мені (хоч і не шалений, але стабільний) прибуток. А власні кошти - це незалежність, самоутвердження… Хто хоч раз пробував сам заробити на життя той знає.
І так перший спосіб заробітку - це заробіток на написанні конкорів (детальніше про конкори ви зможете дізнатись просто подивившись в гуглі) .Реєсруєтесь по цій ссилці:

http://ankors.ru/user/register/3862

Зараз коротко я вам постараюсь пояснити. Ваше завдання буде полягати в написанні рекламних ссилок - конкорів. Вибираєте зліва "Пошук роботи" і починайте заробляти. Вам будуть представлені категорії: мото і авто, будівництво, медицина, торгівля...і багато інших.Конкори бувають трьох видів: 1 рівень - 0,01$, 2 - рівень 0,03$, та 3 рівень 0,06$, чим більше потрібно написати тексту в ссилці тим конкор дорощий. Для прикладу візьмемо категорію "будівництво" і буде дано два ключових слова: эп-1155 і краска эп-1155......тоді ви пишете текст посилання наприклад:"Предлагаем вам краску эп-1155 для строительных робот!" або "Только у нас покупайте эп-1155 по низкой цене!" і тому подібне..це вже буде залежати від вашої уяви...чим більше конкорів тим більший ваш прибуток. Далі ви відсилаєте Їх на перевірку замовнику і, якщо він написаний без помилок - отримуєте гроші. Особисто я заробляю всередньому тут до двох доларів за день.Мінімалка становить 1$.
Другий спосіб трохи інший від першого. Переходите по ссилці:

http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=221073347406

реєструєтесь...і починаєте заробляти. Тут вже силь пояснювати непотрібно, це сервіс активної реклами тобто розкрутки сайтів. Ви зможете заробляти гроші як за серфінг так і за виконання завдань (звичайно завдання це краще, бо за них оплата більша). Мінімалка становить 5 рублів, які набираються легко.Далі я думаю по ходу розберетесь.
Ну і ще думаю один сайт також стане вам у пригоді це:

http://www.wmmail.ru/index.php?ref=Baron-z

Це відомий поштовик, як то кажуть ветеран для заробітку в інтернеті.Суть заробітку нічим не відрізняється від попереднього, хіба що валютою оплати. Ви також будете мати змогу продивлюватися сайти тобто серфінг, виконувати завдання різного роду, та ще тут є такий сервіс як читання платних листів. Перепробувавши безліч сайтів ці для мене виявились найкращими. Спробуйте і ви не пожалкуєте.
Ой чуть не забув. Оплата проводиться на гаманець Webmaney такщо якщо ви його не маєте то створіть.
Впринципі вся інформація присутня на цих сайтах. Якщо виникнуть питання звертайтесь.
Успіху вам.

 
veselijДата: Субота, 05.03.2011, 23:46 | Сообщение # 11
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 1
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Якщо ви любите спілкуватись і маєте багато друзів - ця інформація для вас! yes
Американська соціальна мережа ділиться воїми доходами : 70% віддається своїм користувачам! hands

Виконуючи ті ж дії. що і в інших соціальних мережах - ви отримуєте винагороду!
І чим більше друзів - тим більша винагорода. Приємно, правда?
Спішіть почути!
Перші користувачі в рунеті появились в грудні 2010! Уявіть, як вона виросте за кілька місяців з нашою старанністю і працьовитістю.
Проявляти активність - вигідно!!!

Реєстрація безкоштовна http://www.peoplestring.com/?f=rozymnuk

Деталі по почті veselij@ukr.net, або стукайте в скайп - veselij5


интересная возможность http://doxodipeoplestreng.blogspot.com/
 
baron-zДата: Понеділок, 07.03.2011, 17:25 | Сообщение # 12
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 13
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Ти дествительно хочеш заработать хорошие деньги? Но к сожалениюработая с одним сайтом много не получеш((
предлагаю ище несколько сайтов на которых я тоже работаю:

http://greenstree.ru/?partner=107850
http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=221073347406
http://uh.ru/a/0/28349

Если ты хорошо заробатываеш и на одном сайте то просто проигнорируй это сообщение, а если нет то давай зарабативать больше... Удачи)

Додано (07.03.2011, 18:25)
---------------------------------------------
Ти дествительно хочеш заработать хорошие деньги? Но к сожалениюработая с одним сайтом много не получеш((
предлагаю ище несколько сайтов на которых я тоже работаю:

http://greenstree.ru/?partner=107850
http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=221073347406
http://uh.ru/a/0/28349

Если ты хорошо заробатываеш и на одном сайте то просто проигнорируй это сообщение, а если нет то давай зарабативать больше... Удачи)

 
eskaДата: Понеділок, 07.03.2011, 21:01 | Сообщение # 13
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 2
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Люди,якщо хочете заробляти то даю вам ссилку на сайт де я вже переконалась,що платять(переводила гроші з того сайту).
реєструйтесь тут http://www.wmmail.ru/index.php?cf=reg-newr&ref=mala,але бажано мати кошельок на webmoney...
якщо є питання то пишіть на пошту n.mikitin@yandex.ru або ж я сама з вами зв'яжусь на тому сайті,якщо зареєструєтесь...
і ще одне,я працюю на буксах(провірених також),якщо зацікавить то пишіть...
не бійтесь,а просто починайте заробляти...
 
grefxДата: Середа, 21.03.2012, 19:21 | Сообщение # 14
Вивчає грамоту
Роль: Вільні люди
Пострілів: 15
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=213427357089

Прикольний сайт на якому можна заробляти від 0.15-100 рублів за виконання завдань( регістрація без активності 1-7 гривень, регістрація з активності на кілька гривень більше . І це справді так.

Web-IP.ru - система активной рекламы, предоставляющая различные возможности по заработку. Получайте доход за просмотр сайтов наших рекламодателей, за выполнение не сложных заданий. Организовать стабильный доход можно также за счет привлечения рефералов, от заработка которых Вы будете получать гарантированную прибыль.

Оплата за просмотр сайтов наших рекламодателей от 0.026 рублей.

Оплата за выполнение заданий от 0.15 рублей.

Доход от заработка рефералов 1 уровня от 10%, 2 уровня от 5%.

Биржа рефералов с возможностью покупки и продажи.

Автоматические выплаты заработанных денежных средств.

http://www.wmmail.ru/index.php?ref=grifx

Це відомий поштовик, як то кажуть ветеран для заробітку в інтернеті.Суть заробітку нічим не відрізняється від попереднього, хіба що валютою оплати. Ви також будете мати змогу продивлюватися сайти тобто серфінг, виконувати завдання різного роду, та ще тут є такий сервіс як читання платних листів. Перепробувавши безліч сайтів ці для мене виявились найкращими. Спробуйте і ви не пожалкуєте.
Ой чуть не забув. Оплата проводиться на гаманець Webmaney такщо якщо ви його не маєте то створіть.
Впринципі вся інформація присутня на цих сайтах. Якщо виникнуть питання звертайтесь.
Успіху вам.

Перевірені сайти для заробітку!!!

http://www.wmmail.ru/index.php?ref=grifx

http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=213427357089

Додано (21.03.2012, 20:21)
---------------------------------------------
http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=213427357089

Прикольний сайт на якому можна заробляти від 0.15-100 рублів за виконання завдань( регістрація без активності 1-7 гривень, регістрація з активності на кілька гривень більше . І це справді так.

Web-IP.ru - система активной рекламы, предоставляющая различные возможности по заработку. Получайте доход за просмотр сайтов наших рекламодателей, за выполнение не сложных заданий. Организовать стабильный доход можно также за счет привлечения рефералов, от заработка которых Вы будете получать гарантированную прибыль.

Оплата за просмотр сайтов наших рекламодателей от 0.026 рублей.

Оплата за выполнение заданий от 0.15 рублей.

Доход от заработка рефералов 1 уровня от 10%, 2 уровня от 5%.

Биржа рефералов с возможностью покупки и продажи.

Автоматические выплаты заработанных денежных средств.

http://www.wmmail.ru/index.php?ref=grifx

Це відомий поштовик, як то кажуть ветеран для заробітку в інтернеті.Суть заробітку нічим не відрізняється від попереднього, хіба що валютою оплати. Ви також будете мати змогу продивлюватися сайти тобто серфінг, виконувати завдання різного роду, та ще тут є такий сервіс як читання платних листів. Перепробувавши безліч сайтів ці для мене виявились найкращими. Спробуйте і ви не пожалкуєте.
Ой чуть не забув. Оплата проводиться на гаманець Webmaney такщо якщо ви його не маєте то створіть.
Впринципі вся інформація присутня на цих сайтах. Якщо виникнуть питання звертайтесь.
Успіху вам.

Перевірені сайти для заробітку!!!

http://www.wmmail.ru/index.php?ref=grifx

http://www.web-ip.ru/index.php?refwmid=213427357089

 
choromaДата: Середа, 14.11.2012, 18:33 | Сообщение # 15
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 10
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

РОБОТА НА ДОМУ !!!!
УВАГА! Я НЕ ПРОПОНУЮ РОБОТУ ПО ОБРОБЦІ ЕЛ. ПОШТИ АБО РЕДАГУВАННЮ ТЕКСТУ ПРОСТО ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ.
ДОБРИЙ ДЕНЬ! Не покидайте цю сторінку відразу - насправді класна річ, почитайте - зараз або у вільний час, добре обдумайте, а там як знаєте ... Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей (наприклад, інші Інтернет - проекти вимагають вкладень до 900 $) і працюючи всього по кілька годин на день, то ця інформація для Вас. Але для цього буде потрібно добре попрацювати близько тижня по кілька годин на день. Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50 грн. на гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства - ось це і багато іншого справжній обман! Люди прагнуть працювати вдома - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. ЗАПАМ'ЯТАЄТЕ: НЕ існує справжніх вакансій "складача тексту" і "співробітників по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою т.з. "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від Ваших зусиль. Це - дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього кілька хвилин, Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ви цього захочете! Я пропоную Вам справу, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою ви це читаєте - але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця. Наткнувся я на ЦЕ, абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 грн. Я подумав, що це має бути черговий гачок для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що це за Herbalife - Оріфлейм там пропонують. Протягом 2-х днів я зареєструвався більш ніж на 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!! Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 80 грн., хто по 40 грн. Пиши «пропало» - подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження - 3 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 100 грн. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 2500 грн. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий. На кінець 2 місяця, я одержав 8673 грн. І гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить від 3-6 грн. І це все тільки завдяки вкладенню 18 грн.! Я був у дуже поганому фінансовому становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу ... Я придбав усе, що мені треба. І це дуже до речі, погодьтеся!? Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ!! А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився! Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше ЧОМУ ...!
Я Вам обіцяю, що якщо ви будете У ТОЧНОСТІ дотримуватися нижче перераховані інструкції, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО. І ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн. ... ВАЖЛИВО, ЩО ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн. і БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців! ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Увійдіть у систему webmoney. Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Далі необхідно покласти на свій рахунок 18 грн. (Трохи більше, тому що при здійсненні переказу система знімає 0.5% переказаної суми, тобто Ви повинні будете переказати по 3 грн. 15 коп., В сумі - 18 грн. 90 коп. УВАГА У ПРОГРАМІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ЛИШЕ U-гаманці.). Від себе зазначу, що зручно поповнити електронний гаманець зі спеціальних автоматів по прийому платежів, які часто розташовуються по всьому місту. Однак, такі автомати знімають комісію, яка, як правило, в межах 5% від суми платежу. Також можна поповнити електронний рахунок в банку. Як тільки Ви покладете на свій гаманець 18 грн. 90 коп. - все готово, можете переходити до наступного кроку!
2. Необхідно перевести по 3 грн. 15 коп. (15 коп. Знімається службою переказу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків. Для того щоб здійснити переказ, необхідно зайти на сайт webmoney.ru. Потім, якщо ви ще не ввійшли під своїм ім'ям, натисніть на посилання РЕЄСТРАЦІЯ, яка розташовується в самому верху сторінки, і виділена синім кольором. Далі за підказками системи webmoney. ВАЖЛИВО! Переказ потрібно здійснювати на рахунок, а не на e-mail. Важливо! Після всіх відправлень ви відправляєте на e-mail, finance@ukrgarant.com наступну інформацію: номер Вашого гаманця, дату, час відправлення, U-гаманець, на який Ви відправляли гроші та відправлену суму. Щоб отримувати дохід, необхідно переказати на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп., інакше ви просто не будете включені в систему мережними модераторами webmoney transfer і не зможете зняти Ваші гроші (3 грн. 15 коп. - це відправлена Вами сума, з якої одержувач отримує рівно 3 грн.) Отже, перекажіть по 3 грн. 15 коп. на кожен з таких рахунків:

1- U651693034060
2- U364888796863
3- U347210829021
4- U371753708670
5- U256271407425
6- U345220106755

ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно переказати НА КОЖЕН із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп. - інакше, мережними модераторами webmoney-гаманців, ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші.
3. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ій - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місці 5-ого! А у 6-ий номер, який виявився порожнім, впишіть номер ВАШОГО гаманця! Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам ДОХІД У 5 000-10 000 ГРН. ЦЕ МІНІМУМ! протягом двох місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при тому в геометричній прогресії). ОТЖЕ, коли ви досягнете першої ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ !!!!!!! ЦЕ ВАРТО 18 грн. і ЗОВСІМ НЕ Важкої роботи! ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО КЛАС ! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра ....! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах пошуку роботи, форумах, дошках оголошень. Нехай Вам щастить! Дійте! Погано живуть ті, хто все життя лише збираються жити! РИЗИКНЕМО!!! АДЖЕ НІЧОГО, КРІМ 18 ГРН. НЕ ВТРАЧАЄМО!! P.S. Корисна інформація як поширювати інформацію у форумах (дошках і ін. відповідних місцях)
1. Відкриваємо пошукову систему (Google, Yandex, тощо…) 2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум удаленная работа» або «форум робота надому» або «форум как заработать в интернете» і т. д. і т. п. (без лапок, на укр. або рос. мові). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання, які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу (розділи про вакансії). 3. Візьмемо який-небудь сайт про роботу - потрібно ввести дані: В поле --- «посаду» - наприклад, «співробітник для віддаленої роботи на дому», або «незалежний менеджер» і т. п. - У полі «вік» - вкажіть «з 18 до 55». - «Освіта та Досвід роботи» - пропустіть, (хоча в освіті раджу поставити «Середня»). - «Заробітна плата» - «від $ 1000». - «Пол» - не має значення. - «Графік роботи» - «вільний» - «Зайнятість» - «будь-яка». - «Місто» - Ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться. Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Києва, Донецька і Луганська, то людина, скажімо, з міста Одеси ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО. Перші тиждень, а може і півтора тижні у Вас не буде ніякого доходу, тому що Ваші клієнти будуть читати цей текст, створювати інтернет-гаманець і класти туди гроші. На все це їм потрібно трохи часу. Але потім, ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ, Ви відчуєте якийсь такий «затяжний» результат! Це ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА! А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а тільки виграє! Скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зроблю 15 грн., перебуваючи на 6 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж МІНІМУМ 200 розміщень із моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 - це вже 75 грн. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають - мій дохід 375 грн. І т.д. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1875 грн. прибутку (я на 4 позиції). Далі, веселіше ... PS: Ліричний відступ. Я зрозумів, у чому була причина моєї недовіри до даної системи. Хіба можна навіть уявити собі, що в наш катастрофічно важкий час для пошуків заробітку можна зрубати грошей (грубо кажучи) на рівному місці? Проте, варто додати. По-перше, так дійсно, в Мережі важко знайти реальну роботу, до якої ми звикли. Я кажу про перебирання папірців, складання звітів, принеси-подай і все таке інше. Якщо шукати роботу саме в такому контексті, то можна втратити багато часу. А час гроші. У випадку якщо Вам пощастить, і Ви знайдете ту дистанційну роботу, на яку сподівалися, ОБОВ'ЯЗКОВО напишіть мені. Я хоч порадію за Вас! По-друге, я не стверджую, що гроші посипляться на Вас дощем з 100 $ банкнот. Це було б нечесно з мого боку. Потрудитися доведеться. А виходить, відповідає тому знущальному прислів'ю: безкоштовний сир у мишоловці. Необхідно зацікавити людей. Деякі люди почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що форуми рясніють подібними оголошеннями і закликами - ЦЕ НЕ ТАК! Це найдієвіша і найнадійніша на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках: 1) якщо він не відправив суми на 6 інтернет-гаманців, 2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 60 форумів. Коротко про те, як все влаштовано: УВАГА! Людина бере участь в системі тільки в тому випадку, якщо вона внесена до списку (webmoney waiser). Вказаний сервіс є прихованою системою webmoney. ЧОМУ – зрозуміло! Для цього необхідно зробити перерахування не менш 3 грн. на 6 гаманців! Після переказу ОБОВ'ЯЗКОВО вказати в ел. листі на finance@ukrgarant.com номери U-гаманців, що отримали перераховані Вами кошти, тому що модератор сайту веде системний облік платежів абонентів та складає список користувачів. Тільки коли вас внесуть у цей список і ви отримаєте подальші інструкції, як швидко заробити і тим самим легалізуете свої дії. Обдурити систему реєстрації списку webmoney - гаманців вкрай складно, та і невигідно. Кожен комп'ютер має ім'я. Кожна людина має паспортні дані і без них не зняти гроші. ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ? Система Webmoney, зацікавлена у розвитку та процвітання цього виду бізнесу, тому що має 0.5% з кожного грошового переказу - дуже гарний прибуток і вигода від переказів декількох сотень тисяч - мільйонів учасників, Ви, відповідно - теж. Організатори системи контролюють всі процеси цього проекту. Інтернет зростає, і кожен день з'являються все нові і нові користувачі. Тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці оголошення кожен день. Вибір залишається за вами. І саме Вам вирішувати, чи хочете Ви змінити своє життя на краще або продовжувати топтатися на одному місці. Проект був створений лише в січні 2011 р. БУДЬТЕ УВАЖНІ! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
 
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » реальний заробіток
Сторінка 1 з 212»
Пошук:Мапа сайту
I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!