Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: indragop  
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » Реальний стабільний заробіток (приєднуйся)
Реальний стабільний заробіток
tren4ikДата: Понеділок, 05.11.2012, 20:07 | Сообщение # 1
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 1
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Всім привіт. Ви мабудь знаєте про цей сайт, або хтось не знає. Є дуже гарний сайт, де можна

заробляти 50$ в місяць приділяючи 1 годинку роботі. Треба виконувати прості завдання, дивитись

сайти, а можна і самому стати роботодавцем. Сайт вже давно працює і регулярно платить гроші,

мінімалки нема. Можно глянути відгуки на адвізорі, всі відгути позитивні. Реєструйтесь та

заробляйте! http://wmpublic.com/about_user.html?n=tren4ik

Якщо виникнуть якісь запитання, то із задоволенням вам відповім (пишіть мій нік tren4ik)
 
СхіднякДата: Середа, 07.11.2012, 00:50 | Сообщение # 2
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Шановний , ну і скільки Ви вже заробили "не прикладаючи рук"?
А щодо користі Вашого лінка, то ось тут http://wmpublic.com/article_post_2614.html
Я знайшов цікаві поради по чищенню куків. Рекомендую всім регулярно це робити, як чистять зуби чи вмиваються - ви не уявляєте скільки ми чепляєм на свій комп "реп'яхів", мандруючи мережами тирьнету...


Поправив Східняк - Середа, 07.11.2012, 00:51
 
choromaДата: Середа, 14.11.2012, 20:31 | Сообщение # 3
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 10
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

РОБОТА НА ДОМУ !!!!
УВАГА! Я НЕ ПРОПОНУЮ РОБОТУ ПО ОБРОБЦІ ЕЛ. ПОШТИ АБО РЕДАГУВАННЮ ТЕКСТУ ПРОСТО ДОЧИТАЙТЕ ДО КІНЦЯ.
ДОБРИЙ ДЕНЬ! Не покидайте цю сторінку відразу - насправді класна річ, почитайте - зараз або у вільний час, добре обдумайте, а там як знаєте ... Якщо у Вас є бажання заробити, не вкладаючи багато грошей (наприклад, інші Інтернет - проекти вимагають вкладень до 900 $) і працюючи всього по кілька годин на день, то ця інформація для Вас. Але для цього буде потрібно добре попрацювати близько тижня по кілька годин на день. Ви можете заробляти в залежності від ваших зусиль. Я не пропоную Вам роботу "складача тексту" (із серії "вишліть нам 50 грн. на гаманець, а ми вам надішлемо відскановані тексти") і не пропоную вкладати гроші в сумнівні підприємства - ось це і багато іншого справжній обман! Люди прагнуть працювати вдома - ось чому вони відгукуються на подібні оголошення. ЗАПАМ'ЯТАЄТЕ: НЕ існує справжніх вакансій "складача тексту" і "співробітників по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою т.з. "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від Ваших зусиль. Це - дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця цю статтю, знайдіть всього кілька хвилин, Ви нічого не втратите, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ви цього захочете! Я пропоную Вам справу, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ. Розумію, з якою недовірою ви це читаєте - але продовжуйте, прошу, дочитайте статтю до кінця. Наткнувся я на ЦЕ, абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДІ ВСЬОГО 18 грн. Я подумав, що це має бути черговий гачок для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що це за Herbalife - Оріфлейм там пропонують. Протягом 2-х днів я зареєструвався більш ніж на 100 бізнес-форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглядаю в свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО!! Надходжень ніяких немає, взагалі! А інші учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 80 грн., хто по 40 грн. Пиши «пропало» - подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі гривень. Ну я кинув це заняття, так і не дославши своє оголошення до 200 форумів. Ще через тиждень (задля цікавості) заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження - 3 грн. Так, думаю, справа не варта уваги, випадково найшовся такий же наївний, як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 104 грн. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 100 грн. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 2500 грн. І раптом після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 3000 грн. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. Результат був приголомшливий. На кінець 2 місяця, я одержав 8673 грн. І гроші йдуть щодня. Кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить від 3-6 грн. І це все тільки завдяки вкладенню 18 грн.! Я був у дуже поганому фінансовому становищі і довго не міг знайти собі нормальну роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усього світу ... Я придбав усе, що мені треба. І це дуже до речі, погодьтеся!? Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в Інтернеті і ВСЕ!! А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився! Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше ЧОМУ ...!
Я Вам обіцяю, що якщо ви будете У ТОЧНОСТІ дотримуватися нижче перераховані інструкції, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали, не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО. І ВАШ ВНЕСОК СКЛАДАЄ ВСЬОГО 18 грн. ... ВАЖЛИВО, ЩО ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ, АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і 5000 грн. і БІЛЬШЕ будуть Вашими протягом двох місяців! ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:
1. Увійдіть у систему webmoney. Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Далі необхідно покласти на свій рахунок 18 грн. (Трохи більше, тому що при здійсненні переказу система знімає 0.5% переказаної суми, тобто Ви повинні будете переказати по 3 грн. 15 коп., В сумі - 18 грн. 90 коп. УВАГА У ПРОГРАМІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ ЛИШЕ U-гаманці.). Від себе зазначу, що зручно поповнити електронний гаманець зі спеціальних автоматів по прийому платежів, які часто розташовуються по всьому місту. Однак, такі автомати знімають комісію, яка, як правило, в межах 5% від суми платежу. Також можна поповнити електронний рахунок в банку. Як тільки Ви покладете на свій гаманець 18 грн. 90 коп. - все готово, можете переходити до наступного кроку!
2. Необхідно перевести по 3 грн. 15 коп. (15 коп. Знімається службою переказу за здійснення операції) на 6 пропонованих нижче WMU рахунків. Для того щоб здійснити переказ, необхідно зайти на сайт webmoney.ru. Потім, якщо ви ще не ввійшли під своїм ім'ям, натисніть на посилання РЕЄСТРАЦІЯ, яка розташовується в самому верху сторінки, і виділена синім кольором. Далі за підказками системи webmoney. ВАЖЛИВО! Переказ потрібно здійснювати на рахунок, а не на e-mail. Важливо! Після всіх відправлень ви відправляєте на e-mail, finance@ukrgarant.com наступну інформацію: номер Вашого гаманця, дату, час відправлення, U-гаманець, на який Ви відправляли гроші та відправлену суму. Щоб отримувати дохід, необхідно переказати на кожний із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп., інакше ви просто не будете включені в систему мережними модераторами webmoney transfer і не зможете зняти Ваші гроші (3 грн. 15 коп. - це відправлена Вами сума, з якої одержувач отримує рівно 3 грн.) Отже, перекажіть по 3 грн. 15 коп. на кожен з таких рахунків:

1- U651693034060
2- U364888796863
3- U347210829021
4- U371753708670
5- U256271407425
6- U345220106755

ПОВТОРЮЮ, щоб отримувати дохід, необхідно переказати НА КОЖЕН із цих 6 гаманців по 3 грн. 15 коп. - інакше, мережними модераторами webmoney-гаманців, ви просто не будете включені в систему і не зможете зняти ваші гроші.
3. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістить 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ій - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5 - ий - на місце 4-го, 6-ий - на місці 5-ого! А у 6-ий номер, який виявився порожнім, впишіть номер ВАШОГО гаманця! Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на найменш відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам ДОХІД У 5 000-10 000 ГРН. ЦЕ МІНІМУМ! протягом двох місяців! БІЛЬШЕ розміщень - більший дохід (при тому в геометричній прогресії). ОТЖЕ, коли ви досягнете першої ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ !!!!!!! ЦЕ ВАРТО 18 грн. і ЗОВСІМ НЕ Важкої роботи! ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО КЛАС ! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра ....! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах пошуку роботи, форумах, дошках оголошень. Нехай Вам щастить! Дійте! Погано живуть ті, хто все життя лише збираються жити! РИЗИКНЕМО!!! АДЖЕ НІЧОГО, КРІМ 18 ГРН. НЕ ВТРАЧАЄМО!! P.S. Корисна інформація як поширювати інформацію у форумах (дошках і ін. відповідних місцях)
1. Відкриваємо пошукову систему (Google, Yandex, тощо…) 2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум удаленная работа» або «форум робота надому» або «форум как заработать в интернете» і т. д. і т. п. (без лапок, на укр. або рос. мові). Пошуковий сайт знайде тисячі сторінок, посилання, які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу (розділи про вакансії). 3. Візьмемо який-небудь сайт про роботу - потрібно ввести дані: В поле --- «посаду» - наприклад, «співробітник для віддаленої роботи на дому», або «незалежний менеджер» і т. п. - У полі «вік» - вкажіть «з 18 до 55». - «Освіта та Досвід роботи» - пропустіть, (хоча в освіті раджу поставити «Середня»). - «Заробітна плата» - «від $ 1000». - «Пол» - не має значення. - «Графік роботи» - «вільний» - «Зайнятість» - «будь-яка». - «Місто» - Ось поле «місто» НАЙВАЖЛИВІШЕ. Ви повинні вибрати всі міста один за одним, почати з букви А, закінчити буквою Я. Ви повинні опублікувати (можна навіть однакові) оголошення для кожного міста. Краще всього, якщо Ви це зробите в один день, тоді на наступний день і протягом днів 5-6, Вам взагалі не доведеться розміщувати оголошення. Навіщо це робиться. Це вже перевірено, коли людина шукає роботу і заходить на цей сайт, він вибирає посилання «пошук вакансій». Там можна вибрати критерії пошуку. Звичайно заповнюється поле "місто". А якщо Ви опублікуєте тільки, наприклад, для Києва, Донецька і Луганська, то людина, скажімо, з міста Одеси ніколи не побачить Ваше оголошення. Оголошення потрібно розмістити для КОЖНОГО МІСТА ОКРЕМО. Перші тиждень, а може і півтора тижні у Вас не буде ніякого доходу, тому що Ваші клієнти будуть читати цей текст, створювати інтернет-гаманець і класти туди гроші. На все це їм потрібно трохи часу. Але потім, ЯК СНІГ НА ГОЛОВУ, Ви відчуєте якийсь такий «затяжний» результат! Це ПРИЄМНА НЕСПОДІВАНКА! А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а тільки виграє! Скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра). Значить, я зроблю 15 грн., перебуваючи на 6 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж МІНІМУМ 200 розміщень із моїм гаманцем на 6 позиції, і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 - це вже 75 грн. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають - мій дохід 375 грн. І т.д. Тепер ці 125 людей, розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей, дають мені 1875 грн. прибутку (я на 4 позиції). Далі, веселіше ... PS: Ліричний відступ. Я зрозумів, у чому була причина моєї недовіри до даної системи. Хіба можна навіть уявити собі, що в наш катастрофічно важкий час для пошуків заробітку можна зрубати грошей (грубо кажучи) на рівному місці? Проте, варто додати. По-перше, так дійсно, в Мережі важко знайти реальну роботу, до якої ми звикли. Я кажу про перебирання папірців, складання звітів, принеси-подай і все таке інше. Якщо шукати роботу саме в такому контексті, то можна втратити багато часу. А час гроші. У випадку якщо Вам пощастить, і Ви знайдете ту дистанційну роботу, на яку сподівалися, ОБОВ'ЯЗКОВО напишіть мені. Я хоч порадію за Вас! По-друге, я не стверджую, що гроші посипляться на Вас дощем з 100 $ банкнот. Це було б нечесно з мого боку. Потрудитися доведеться. А виходить, відповідає тому знущальному прислів'ю: безкоштовний сир у мишоловці. Необхідно зацікавити людей. Деякі люди почали писати, що вже пробували себе в цьому виді заробітку, і надходжень було мало або взагалі не було, стверджуючи, що форуми рясніють подібними оголошеннями і закликами - ЦЕ НЕ ТАК! Це найдієвіша і найнадійніша на сьогоднішній день система. Учасник нічого не заробляє тільки в 2 випадках: 1) якщо він не відправив суми на 6 інтернет-гаманців, 2) якщо відправив цю статтю менш ніж на 60 форумів. Коротко про те, як все влаштовано: УВАГА! Людина бере участь в системі тільки в тому випадку, якщо вона внесена до списку (webmoney waiser). Вказаний сервіс є прихованою системою webmoney. ЧОМУ – зрозуміло! Для цього необхідно зробити перерахування не менш 3 грн. на 6 гаманців! Після переказу ОБОВ'ЯЗКОВО вказати в ел. листі на finance@ukrgarant.com номери U-гаманців, що отримали перераховані Вами кошти, тому що модератор сайту веде системний облік платежів абонентів та складає список користувачів. Тільки коли вас внесуть у цей список і ви отримаєте подальші інструкції, як швидко заробити і тим самим легалізуете свої дії. Обдурити систему реєстрації списку webmoney - гаманців вкрай складно, та і невигідно. Кожен комп'ютер має ім'я. Кожна людина має паспортні дані і без них не зняти гроші. ЧОМУ ЦЕЙ ПРОЕКТ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ? Система Webmoney, зацікавлена у розвитку та процвітання цього виду бізнесу, тому що має 0.5% з кожного грошового переказу - дуже гарний прибуток і вигода від переказів декількох сотень тисяч - мільйонів учасників, Ви, відповідно - теж. Організатори системи контролюють всі процеси цього проекту. Інтернет зростає, і кожен день з'являються все нові і нові користувачі. Тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці оголошення кожен день. Вибір залишається за вами. І саме Вам вирішувати, чи хочете Ви змінити своє життя на краще або продовжувати топтатися на одному місці. Проект був створений лише в січні 2011 р. БУДЬТЕ УВАЖНІ! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!
 
СхіднякДата: Вівторок, 20.11.2012, 16:30 | Сообщение # 4
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Розводи в Інтернеті

Розводів в сучасній інтернет-мережі існує дуже дуже багато.
Якщо ви в інтернеті «новенький» то про розводи або лохотрони можете тільки догадуватися,хоч і чутки про розводи розходяться в інтернеті з швидкістю світла,та чи всі чутки правдиві.Я вам хочу розказати про реальні розводи або лохотрони.
Розводів є дуже багато і кожний день придумують нові розводи.Це як хвиля,яка змиває пісок на морі і десь зникає в небуття…,але я вам не про філософію зібрався розказувати),а про розводи і так почнем.

Головна суть розводів виманити у вас якнайбільше грошей, це всім зрозуміло, але просто так у вас гроші не можна забрати.І так візьмемо будь-який приклад: Ви зайшли на будь-яку інтернет-сторінку.Ви звернете увагу на заголовок,банери(картики)кольорові і трохи на текст. Але людям,які придумують розводи цього «трохи» стає, щоб заманити вашу увагу на свій сайт. Коли ви звертаєте увагу на текст,ось в саме в цей час відбується кульмінація(«епіцентр») розводу. Під кульмінацією ось що сховано – психологічно вас зламати. Що це означає «психологічно зламати»? Це означає, що вам обіцяють великі гроші або якісь призи, найчастіше пропонують гроші. Коли ви дуже вчитуєтеся(«заглибулюєтеся») в матеріал сайта-лохотрона, ви і справді можете попастися на цей «гачок». А тепер саме ГОЛОВНЕ в моїй статі на що перш за все потрібно звернути увагу, коли ви сумніваєтеся між тим, чи розвод чи ні:

1. На сайті має писати: детальна інформація про компанію чи іншу установу, яка пропонує заробити гроші: офіційний сайт компанії, адреса ,телефони та інші контакти компанії, прошу звернити увагу на сайт компанії, яка пропонує заробити великі гроші(це означає подивитися на закінчення адреси сайту наприклад - www.назва комапнії.ua, в кінці пише – ua або ru, ua або ru – це закінчення адреси сайту,за такі закінчення в адресах, треба платити гроші – це і є хостинг, але в даний час сайти-лохотрони купляють платний хостинг – з тим же ua – www.сайт-лохотрон.ua, просто на коли сайт-лохотрон зареєстрований на безплатному хостингу, його найти майже неможливо, але і на платному хостингу є одне – «але», щоб відсудити гроші,у вас нема майже ніяких доказів і тяганина в судах, вам дорожче обійдеться фінансово, чим у вас забрали і зараз просять у вас гроші десь у межі 10-30$, це не багато на перший погляд, але таких розведених людей може найтися десь біля сотні, а 100 чоловік це вже інша справа, зараз сайти-лохотрони починають просити все менше грошей, щоб якось хоч вас обдерти.)
2. Яка би то не була компанія вона ніколи не буде з вас спершу забирати або просити гроші, а дасть вам можливість заробити, і ще раз наголошую, що відомі компанії нічого у вас просити не будуть
А тепер про самі розводи:
Самі відомі:
1.Обміняти гроші.(Ви міняєте гроші,але назад вони «чомусь не повертаються», а вам кажуть, якісь відмазки, наприклад : «що у системі стався збій або помилка, і далі кажуть гроші вам повернуть пізніше,і далі кажуть що наступний перевод грошей тепер пройде без збою,бо вони все «наладили в системі», але це кажуть щоб ще більше здерти гроші»)
2.Перевести текст.(Наприклад: «Перекладіть нам текст з англійської мови на українську або навпаки, і ми вам за це заплатим гроші, але щоб получити роботу, і щоб компанія була впевнена у тому що перекладений текст буде без помилок, і щоб компанія вам довіряла треба заплатити якісь «мізерні гроші»-10$ чи там іншу ціну, насправді це ж лохотрон, якщо би компанії треба було перекласти текст, вона би використала програми-перекладачі, які в даний час дуже детально і вірно перекладять текст або ж найняла людину собі в компанію, а не десь просила в інтернет- мережі, але все таки хтось і на це «ловиться» »).
3.Працювати диспетчиром переводу грошей(Наприклад: «Компанія обіцяє вам велику зарплату і роботу – вам будуть пересилати великі гроші, а ви маєте їх відіслати на інші рахунки, але ви маєте купити wmid-атестат у вебмоней, але купляти цей атестат потрібно через «нашу компанію» і атестат коштує якість там пару десятків баксів, але пропонують вам прямо «золоті гори», але задумайтеся хіба би нормальна і відома компанія доворіля вам великі гроші, які би ви могли собі прислати на рахунок і зняти десь , і зникнути десь – це розвод, але якщо ви замітили – розводи написані тоже «розумно» тобто, щоб ви повірили цьому чи іншому розводу»)

А тепер старі розводи( старі, бо на них мало хто попадається, але може хтось і попадеться):
1. Переслати гроші на кошельки(Наприклад: «Перешліть на 5 кошельків по 1 долару, а потім вам будуть приходити гроші… Далі розказує автор статті-лохотрона, що він ніби в це не вірив, але тут пройшло пару тижнів і йому ніби стали приходити гроші сотнями баксів)ггг аж смішно, шо таке придумали» )
2. «Наказати» кошельок(Наприклад: «Відішліть на такий-то кошелькок 20 доларів і вам назад прийде 25 доларів, і автор статті-розводу ніби такий добрий, що всім розказує, як він заробляє гроші, насправді він би ніколи вам не сказав, а сам би все собі забирав, але є може люди які і в таку брехню повірять »)
P.S.Це список я буду поповняти новими рядами лохотронних заробітків.

Список сайтів, які ведуть "боротьбу" з сайтами-лохотронами - переглядайте їх, список сайтів поновлюється:
1.www.weboborona.ru - один з найбільших сайтів,які викривають розводи.
2.advisor.wmtransfer.com тут дуже великий список,сайти червоного кольору розвод, зеленого-ні, але звертайте увагу і на сайти які зеленого кольору, бо там розвод чи ні залежить від залишеного коментаря, а коментар можуть і розводщики лишати, але я сам прегялнув сайти, і у мене не виникло ніяких питань до сайтів, але я ПОПЕРЕДЖАЮ що не потрібно вірити, треба і самому задуматися чи це лохотрон чи ні. Ознаки лохотронів написані вище.
3. www.bashtanka.pp.net.ua/publ/67-1-0-49/ розказують про спонсора серфінг-сайту,який дурив людей
4.www.money.blox.com.ua/2008/01/A-teper-trohi-pro-lohotron-v-interneti
5.www.blist.narod.ru тут написано багато про розводи!!!

P.S.Стаття буде доповнюватися, при появі нової і перевіреної інформації.І я би просив вас залишати коментарі, щодо цієї статті.
Джерело: http://ua-money.info/index/0-11

Читайте по темі:
http://tsn.ua/ukrayin....no.html
Обов'язково прочитайте коменти! Ржач!
 
мандрівникДата: Пятниця, 30.11.2012, 20:00 | Сообщение # 5
Вивчає грамоту
Роль: Вільні люди
Пострілів: 44
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

класний сайт для легкого заробітку щей при реєстрації платять 50 руб. http://fif3ry.net/?ref=4309343. спробуйте не пожалієте!!!
 
Козацька рада » Заробіток в інтернеті $) » Способи заробітку в інтернеті » Реальний стабільний заробіток (приєднуйся)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!