Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Козацька рада » Філософія » Віра » Віросповідання (Ваше віросповідання)
Віросповідання
Хто ви за віросповіданням?
1. 1.Православний. [ 12 ] [60.00%]
2. 2.Греко-католик (уніат). [ 3 ] [15.00%]
3. 3.Римо-католик. [ 0 ] [0.00%]
4. 4.Мусульманин. [ 0 ] [0.00%]
5. 5.Буддист. [ 0 ] [0.00%]
6. 6.Рідновір/Язичник [ 1 ] [5.00%]
7. 7.Атеїст [ 4 ] [20.00%]
Усього відповідей: 20
kr@vchenkoДата: Субота, 17.04.2010, 16:30 | Сообщение # 1
Поїв всі розуми =)
Роль: Поважні козаки
Пострілів: 1140
Відзнаки: 15
Повага: 61
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
Тут прошу викладати свої релігійні погляди!



 
AXXILLESДата: Субота, 17.04.2010, 17:37 | Сообщение # 2
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Чесно скажу невірю я ні в бога ні в чорта....Кожна людина боїться смерті тому придумує богів і післямогильне життя...
 
kr@vchenkoДата: Субота, 17.04.2010, 17:51 | Сообщение # 3
Поїв всі розуми =)
Роль: Поважні козаки
Пострілів: 1140
Відзнаки: 15
Повага: 61
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
AXXILLES, Ти атеїст?



 
AXXILLESДата: Субота, 17.04.2010, 17:54 | Сообщение # 4
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Так
 
kr@vchenkoДата: Субота, 17.04.2010, 17:55 | Сообщение # 5
Поїв всі розуми =)
Роль: Поважні козаки
Пострілів: 1140
Відзнаки: 15
Повага: 61
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
AXXILLES, Блін,не добавив того варіанту! <_<



 
[NERO]Дата: Субота, 17.04.2010, 22:01 | Сообщение # 6
Генерал-хорунжий
Роль: Вільні люди
Пострілів: 289
Відзнаки: 9
Повага: 58
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
Зате я додав <_<

Мій блог
 
kr@vchenkoДата: Неділя, 18.04.2010, 16:12 | Сообщение # 7
Поїв всі розуми =)
Роль: Поважні козаки
Пострілів: 1140
Відзнаки: 15
Повага: 61
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Поважний козак. Писака
[NERO], І на тому спасибі!



 
СхіднякДата: Вівторок, 20.04.2010, 03:28 | Сообщение # 8
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Я вже засинаю, тому відправляю всіх охосих до мого "Створіння" теми "Релігія"...


Хрест блокує «чорну енергію», освячені сіль і мак «випікають» негатив.

Найкращий захист від «недоброго ока» — це молитва, піст та добрі справи. Люди, які дотримуються цього в своєму житті, перебувають під захистом ангелів. Тому, якщо у вас виник сумнів щодо впливу чужої енергії на ваше життя, згадайте про ці заходи, а ще краще зробіть їх нормою свого життя.

Дитина, матір якої читає біля її ліжечка Псалтир, Святе Письмо, надійно захищена від будь-яких хвороб і неприємностей, а в майбутньому буде щаслива. Кожній жінці, що
має дітей, треба знати, що материнська молитва прирівнюється до апостольської, тому ніхто краще за неї не, захистить її малюків. Дорослі теж повинні застосовувати захисні засоби, а не ігнорувати їх:
— перед тим як вийти з дому, тричі підряд, не збиваючись, прочитайте «Отче наш», перехрестіться, і ви заблоковані від чужої енергії;
— носіть натільний хрестик — він не пропустить негатив;
— все, чим вас пригощають, хрестіть, хоча б подумки, це нейтралізує погане;
— на все, що вам бажають, відповідайте щирими словами: дай, Боже, вам, чого бажаєте нам. Внаслідок цього бажаючому повернеться або добро, або зло, залежно від його душевного настрою;
— після спілкування з неприємною людиною випийте 200 грамів теплої рідини (чай, настій трав тощо), вона виведе з організму недобру енергетику;
— споживайте свячені сіль, мак і воду — вони «випікають» усе негативне;
— повернувшись увечері додому, прийміть душ, щоб змити з себе бруд, зокрема й енергетичний;
— намагайтесь, хоча б інколи, ходити в баню — нечисть боїться води й високої температури;
— не вірте у зло, вірте в добро, бо хто у що вірить, ТОЙ те і має.

Джерело:
Газета «Донеччина» 9 квітня 2010р., №22, передплатний індекс 61036

Поправив Східняк - Вівторок, 20.04.2010, 03:29
 
СвітлославаДата: Понеділок, 14.06.2010, 05:06 | Сообщение # 9
Полковий писар
Роль: Вільні люди
Пострілів: 261
Відзнаки: 1
Повага: 38
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Болюче питання... Я досі не знаю, хто я. Вірю у вищу силу, якийсь вищий розум, що створив основу для виникнення Всесвіту. Не вірю, що все визначено наперед (хай навіть у кількох варіантах). Вірю в силу молитви, і не обов'язково "книжної", зате щирої. Вірю в силу людської думки. Хочеться вірити в існування життя після смерті, але...
Батьки проти моїх сумнівів (як завжди), намагаються повернути до християнства, але що-що, а це мені точно чуже... Некомфортно мені в церкві.
Словом, я в пошуку... Була б рада за допомогу в цій нелегкій справі... ну хоч думками з цього приводу поділіться - правильно чи неправильно шукати релігію, чи бути там, куди прив'язали батьки?


Не той козак, хто переміг, а той, хто викрутився!
 
СхіднякДата: Понеділок, 14.06.2010, 20:05 | Сообщение # 10
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Я себе почуваю у храмі дуже комфортно, навіть тягне туди, якщо довго не відвідував.
Причому без особливої різниці чи то буде храм УПЦ КП, чи греко-католицький, чи римо-католицький храм.
А ось у церкви УПЦ МП чомусь не тягне, якоюсь злобою від них віє... Парадокс!

Я переконався, що рішення, які приймаються на рівні підсвідомості, виявляються найоптимальнішими.

Треба над цим поміркувати....

 
СхіднякДата: Пятниця, 25.06.2010, 18:04 | Сообщение # 11
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
[/b]

Головна ікона козаків світу має чудотворні властивості?!

Одна з таємниць Запорожців – ікона-ставротека. Зберігається у Нікополі. В місцевому музеї. Як не дивно, до публікації в журналі "Музеї України" і в наближених сайтах, про це диво мало хто знав.

"Однією з найбільш визначних культових предметів Січової Святої Покрови Божої Матері була ікона-ставротека Війська Запорозького Низового, створена у 1747 р., що збереглася до нашого часу,- пише Історик Мирослав Жуковський,- переживши не одну війну та соціальні катаклізми.

Ікона-ставротека є сховищем Хреста, її основою є срібна масивна овальна пластина - таблиця, в центрі якої вмонтований різьблений кипарисовий хрест. І хрест, і таблиця двобічні, розраховані на огляд з двох боків.

Ікона розташована у дерев’яному різьбленому позолоченому кіоті, що має форму портретної рами з внутрішнім овальним вирізом, подвійним та двобічним. Загальний розмір по кіоту 68,5 х 55,5 см.

Ікона датована 1747р., про що свідчить різьблений напис кириличним шрифтом по периметру із зворотної сторони. До неї додатково зроблено пунктирний різьблений напис XIX ст. іншим шрифтом «Весу во всей 8 ф. 16 золот.»

Кипарисовий Хрест складено, з барельєфним різьбленням розміром 19 х 12 см. Частини хреста склеєно. На лицьовій стороні розп’яття Господнє із знаряддями катувань. На зворотній стороні зображення Богородиці з Божим немовлям у лівій руці, в медальйонах - свята: Благовіщення, Різдво Богородиці, Введення до Храму, Різдво Христове також із різьбленими написами:бірюзові і безбарвні стразові вставки. Всього у кожній накладці по променевому пучку: 48 бірюзових та 36 безбарвних прозорих вставок.

За легендою кипарисовий хрест було принесено до Коша Війська Запорозького Низового з Ієрусалима. Ймовірно, що делегація запорожців відвідала вищезгадане місто і вклонилась Гробу Господньому та отримала від Ієрусалимського православного патріарха святу частку древа Хреста Животворного".

Цікаво, що коли росіяни розгромили останню Січ, то нещадно пограбували все, у тому числі Січову Свято-Покровську церкву, де зберігалася ікона. Більше того, її не зачепили взагалі! Як і декілька інших символів…

Десь у 1783 році, до церкви повернули кілька ритуальних речей з Січі. Здавалося, якась вища сила оберігала коштовні ікони, культові вироби з золота, срібла… Про це писав і Д.Яворницький, що був у Покровську (нинішній Нікополь) у 1867 році, оглянувши і описавши ікону.

Те, що суперікона збереглася під час буремних подій 1917 року, полювання на релігійні символи, розквіту комуністичного сатанінізму, інакше як чудом назвати неможливо. Збереглося майже все!

Ми знаємо, що подібні ікони, може навіть більші, існували, але, ніяких матеріальних слідів ніхто не виявив. Отож, на сьогодні ікона-ставротека є ГОЛОВНОЮ іконою українського і міжнародного козацтва світу!

Більше того, як стверджують знаючі люди, ікона має чудотворну силу. Особливий вплив має на чоловіків, що приймають рішення. Крім здоров*я, дає внутрішню силу, впевненість, віру, успіх...

Існують перекази, що в перші роки Радянської влади, коли ще були сильні козацькі звичаї у тих місцях, до ікони в музеї, постійно йшли молоді матері з маленькими синами. Приводили малечу і батьки.

Дізналися про неймовірну ікону і політики. Ходять чутки, що перед виборами, до Нікополя, здійснить секретний візит Обраний, з містичним Мечем. З іменем цієї людини пов*язують початок нового етапу розвитку України. Як не дивно, вцілілі козацькі святині і досі мають якийсь магічний вплив на розвиток України...

В принципі, відвідати Нікопольський музей може будь-який українець. В музеї будуть раді. Бояться лишень, аби до ікони не почалося паломництва...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

Ще по темі:
Українська ікона й історія козацтва

Зображення та фото Запорізьких козаків

Особливості релігійності запорозьких козаків

 
СхіднякДата: Пятниця, 25.06.2010, 18:17 | Сообщение # 12
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Quote (Світлослава)
...правильно чи неправильно шукати релігію, чи бути там, куди прив'язали батьки?

Моя пробабця заради Великого Кохання перейшла у віру свого нареченого... Її родичі не схвалювали її вчинку, але ми, її нащадки, добрим словом та молитвою згадуємо цю красиву душею жіночку.
Дякуючи Богу, тільки на Луганщині та Донеччині зараз живуть майже три десятки її нащадків.

А без волі Божої нічого не відбувається...!

 
РокаДата: Вівторок, 18.12.2012, 14:35 | Сообщение # 13
Дочитує Кобзаря
Роль: Вільні люди
Пострілів: 108
Відзнаки: 1
Повага: 15
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Хороший братчик Писака
Як Ви обгронтуєте це речення: " Друзів вірою не вибирають" Чи дійсно це так? А також чи відіграє суттєву роль віросповідання у щасливому сімейному житті?
 
СхіднякДата: Середа, 19.12.2012, 12:29 | Сообщение # 14
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Quote (Рока)
Як Ви обгронтуєте це речення: " Друзів вірою не вибирають" Чи дійсно це так? А також чи відіграє суттєву роль віросповідання у щасливому сімейному житті?

Дружба, як і кохання, зароджується на рівні підсвідомості, тому досить важко контролюється розумом. Але люблячі батьки можуть впливати на цей процес, якщо вчасно помічатимуть небезпеку.

Найкраще для родини, якщо обоє належать до однієї конфесії. Весь досвід попередніх поколінь підтвержуе це!




Поправив Східняк - Середа, 19.12.2012, 12:34
 
Бату-ханДата: Вівторок, 25.02.2014, 21:50 | Сообщение # 15
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 6
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Якщо коротко то я Атеїст )
 
Козацька рада » Філософія » Віра » Віросповідання (Ваше віросповідання)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!