Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: indragop  
Козацька рада » Корчма » Політичне життя » Схід і Захід (Розєднання)
Схід і Захід
AXXILLESДата: Неділя, 18.04.2010, 02:31 | Сообщение # 1
Освоїв абетку
Роль: Вільні люди
Пострілів: 104
Відзнаки: 1
Повага: 6
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Писака
Я розумію можливо дехто з користувачів мене засудить але все одно підніму цю тему...
Як я вже казав на сході і заході України живуть зовсім інші люди з іншим менталітетом іншими життєвими принципами.Мені надоїло шо зі сходу України нас постійно називають бандерівцями запроданцями..Надоїло шо в Україні рідна мова все більше стає немодною..Навіть ті люди що володіють українською чомусь охочіше розмовляють російською.Мені кров очі заливає що в самому Запоріжжі ставлять памятник Сталіну.Мене злить шо зараз при владі безграмотний [ЦЕНЗУРА] - зек.Але питання зовсім в іншому шо особисто я можу зробити шоб того всього небуло ?Все більше і більше йде тиск на нашу державність з боку РФ.Для східних Українців я взагалі чуть не фашист..Особисто я вважаю що нам треба відєднатися і мати свою незалежну державу..Захід і Волинь там теж не люблять москалів...Хочеться почути ваші обєктивні думки з цього приводу

Модератор: Я все розумію,але будь-ласка,менше матюків.

 
ВільнийДата: Четвер, 20.06.2013, 00:07 | Сообщение # 61
Селянин
Роль: Вільні люди
Пострілів: 8
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Товариство, чесно кажучи, підтримую ідею про створення нової держави, але чи підуть люди на зустріч новому?
 
Козацька рада » Корчма » Політичне життя » Схід і Захід (Розєднання)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!