Прокидається вранці бухарик і бачить, що на його грудях, просто там де серце, сидить маленька пухнастенька смугастенька тваринка.
- Ти хто? Бєлочка?
А тваринка роздратовано відповідає:
- Бурундук я!!! На вас алкашів вже бєлочек у лісі не вистачає!!! 10 ознак білої лихоманки
1. Біла лихоманка супроводжується зоровими і слуховими галюцинаціями. Хворі часто бачать бісів і різних звіряток, які дуже бажають з ними поспілкуватися.
2. Біла лихоманка супроводжується втратою здатності орієнтуватися в просторі і в часі. Хворі не можуть визначити своє місцезнаходження і не дізнаються будинок.
3. Людину мучить безсоння і постійні страхи. Хворі скаржаться на нав'язливі стани.
4. Кошмари і страхи придбавають велику реальність, їх сюжети вириваються з надр розуму, і утілюються в тих формах, які найбільш страшні хворому. Якщо він боїться бандитів, то його переслідуватимуть бандити.
5. Характерною рисою білої лихоманки є те, що він ніколи не розвивається на тлі сп'яніння, а виникає тільки за відсутності дії на організм звичної дози алкоголю.
6. Біла лихоманка викликає судоми, пітливість і озноб, серцебиття частішає організм зневоднюється, тиск підвищується.
7. При білій лихоманці температура тіла збільшується до 40 градусів і вище.
8. У денний час психоз білої лихоманки може тимчасово відступити - хворий стає адекватний, починає орієнтуватися в обстановці, розповісти про те, що з ним відбувалося вночі, розуміє, що хворий. Проте увечері психоз починається знову.
9. Під час білої лихоманки організм людини знаходиться в критичному стані, людина знаходиться на межі смерті йому потрібна кваліфікована допомога.
10. Біла лихоманка може тривати від пари днів до трьох тижнів.
Додатки по темі:
Пісня
http://Алкогольні психози
Алкогольный делирий. Руководство пользователя.