Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Козацька рада » Корчма » Обговорення матеріалів сайту » Козак і люлька
Козак і люлька
PryvydДата: Пятниця, 04.04.2014, 22:23 | Сообщение # 1
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 65
Відзнаки: 0
Повага: 0
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Писака
Тут обговорюється матеріал:
Козак і люлька
 
СхіднякДата: Субота, 19.04.2014, 22:10 | Сообщение # 2
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Я вчора отримав гарний подарунок, набив добрим тютюном і сьогодні весь день КЕЙФУЮ !!!


Поправив Східняк - Субота, 19.04.2014, 22:12
 
ТаркоДата: Неділя, 20.04.2014, 15:46 | Сообщение # 3
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 50
Відзнаки: 1
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
Цитата Східняк ()
Я вчора отримав гарний подарунок, набив добрим тютюном і сьогодні весь день КЕЙФУЮ !!!

Я так розумію ця люлька без специфічних покупних фільтрів? Треба зважати, що без фільтрів міцний тютюн важко палити.

Як до речі цей тютюн? Міцність, ароматизація? Я надаю перевагу макбареновському Original Choice )) Легкий, смачний тютюн, домішки не дають зрозуміти що ще туди напихано (є всякі зі смаком кави, бренді, тощо)


Та й від риби я родом,
Од пугача плодом...
 
СхіднякДата: Неділя, 27.04.2014, 12:59 | Сообщение # 4
Світлий чоловік
Роль: Старшина
Пострілів: 585
Відзнаки: 5
Повага: 71
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Поважний козак. Писака
Цитата Тарко ()
Як до речі цей тютюн? Міцність, ароматизація?
Почну з того, що я вже кілька років перейшов на легкий "Синій Бонд". Пройшли ті часи, коли "бавився" сигарним чорним тютюном, "Примою" та іншими "горлодерами". Тому свідомо замовив легкий ароматний тютюн. Вибір в центрі Донецька поки що великий, окупанти  нахабніють тільки навколо облради, та і то, виключно за рахунок того, що міліція та СБУ грають з ними у піддавки, а попросту спостерігаємо 100%  державну  зраду. Була спроба захоплення телебачення, так там вистачило одного рішучого хлопця і кількох пострілів вгору, щоб всі нападники поплигали у джипи та хутенько поїхали геть.
Отже я придбав "Алсбо Черрі - тютюн для паління люльковий зі смаком вишні" , виробник: "Скандінавіан Груп Ассенс А/С", Данія. Упаковка - 50 грам, вартість 65грн.
Повна заправка люльки виявилась завеликою, до кінця палити було попросту нудно, а запах "забичкованого" тютюну мені ніколи не подобався. Для себе зробив висновок, що заправка люльки на30-40% є для мене оптімальною. Я здавна полюбляю запальнички "Турбо", тому розпалюю люльку практично від автогенової форсунки, причому, поки пристосовуюсь до люльки, доводиться цю операцію повторювати кілька разів, доки допалю до краю.
Колись я товаришував з головою обласної гірничо-технічної інспекції, так той добродій теж полюбляв добрий тютюн для люльки. У нього в коробці з тютюном зажди лежала скибочка духмяного яблука, здається антонівка. Я теж зараз пересипав тютюн в герметичну скляну баночку з гвинтовою кришкою, з-під оселедця, жаль яблук немає, не сезон.

Отримані ефекти:
1) В приміщенні зник сигаретний смород, а з'явився витончений аромат;
2) Мої улюблені сигарети втратили для мене смак, ніяк не можу закінчити ту пачку, що була у кішені в день отримання люльки (17.04.2014);
3) Зникло бажання палити на вулиці, на зупинці тощо, процес перейшов з стану дошкульної шкідливої звички в разряд "кейфу" (не плутати з "кайфом" - наркотичним балдєжом);
4) Гадаю що з часом повністю позбудусь будь якої никотинової залежності.

Варто додати, що пошуковик GOOGLE по стрінгу "як палити люльку" знаходить понад 10000 статей (московською мовою взагалі - мільон), процитую одну з них:
http://vidpo.net/jak-pravilno-kuriti-trubku-jak-rozkuriti-ljulku.html
Як розкурити люльку

Розкурювання люльки є справжнім мистецтвом і своєрідним ритуалом для шанувальників цього виду куріння. Багато бажаючих спробувати курити люльку навіть не замислюються про те, що існує безліч правил, як це потрібно робити правильно. Основні з яких обов'язково потрібно знати для того, щоб зуміти зрозуміти і відчути всю красу розкурювання трубки. В іншому випадку новачок ризикує отримати від першого досвіду лише негативні емоції і відраза до подальшого її застосування і не зможе в достатній мірі оцінити куріння люльки.

Для того щоб навчитися правильно курити люльку в першу чергу необхідно освоїти наступні етапи цього процесу:

1.Придбання всіх необхідних складових. Для куріння люльки знадобляться: тютюн, люлька, йоржики для очищення, тампер, для прідавліванія тютюну, сірники або запальничка і деякі інші аксесуари, необхідні саме для обраної вами трубки. Першу люльку, як і тютюн, вибирати необхідно дуже ретельно, тому що від їх якості залежить і якість самого процесу. Гарна люлька не повинна швидко нагріватися і скоплювати всередині себе вологу, а тютюн бути занадто вологим або пересушеним.

Взято з сайту "Психономія" http://www.psychonomy.com.ua/ua/blog/prodam/sokolovskaya-trubka
Там можна побачити чудову грунтовну статтю "Соколівська люлька"


2.Обкурювання люльки. Цей процес необхідний для того, щоб поліпшити внутрішні якості трубки і продовжити термін її служби. Обкурювання проробляється в кілька етапів, причому проміжок часу між кожним з них повинен бути не менше 12 годин, щоб трубка встигала просохнути. На першому етапі наповнюється тютюном четверта частина трубки, підпалюється і після чого дуже повільно розкурюється, так щоб в ній весь час зберігався сильний жар. На наступних етапах трубка заповнюється тютюном на четверту її частину більше, ніж в попередній раз, і процедура обкурювання повторюється до тих пір, поки не буде заповнена вся трубка.


3.Набивка трубки тютюном. Цей етап також дуже важливий, тому що якщо набити трубку занадто щільно, то буде досить складно її розкурювати, унаслідок відсутності тяги, а якщо ж занадто вільно, то буде більше доступу для кисню, тютюн швидко прогорить і трубка незабаром перегріється. Для того щоб правильно набити трубку необхідно знати декілька маленьких секретів:
- Перед набиванням дуже важливо переконатися в достатній вологості тютюну. Це робиться таким чином. Тютюн затискається в руці і відпускається. У тому випадку, якщо він не почав розсипатися або зім'явся в грудочку, то тютюн обраний хорошої якості.
- Тютюн в трубку потрібно укладати в добре розім'яті вигляді, для того щоб він рівномірно розмістився в ній.
- Тютюн засипається в чашу трубки до самого верху, після чого його необхідно прим'яти до третьої частини трубки. Потім в чашу додається нова порція тютюну, приминається до 0,5 частини трубки і вона знову заповнюється тютюном доти поки до краю не залишиться приблизно 5 мм.


4.Розкурювання. Для підпалювання трубки, для зручності, береться спеціальна запальничка або подовжені сірники. Трубка починає спалахувати від центру круговими рухами, одночасно з розпалюванням необхідно робити невеликі затягування. Через кілька секунд після того як була запалена верхня поверхня тютюну, беремо тампер і злегка приминає тютюн. Після чого два рази повторюємо підпалювання вище описаним способом, для того щоб тютюн добре розгорівся. Не потрібно поспішати і намагатися швидше розкурити люльку, краще це зробити в кілька етапів і добре розпалити її, ніж у результаті отримати не дуже гарний результат.

5.Куріння. Правильно курити люльку слід розмірено повільними короткими затяжками, так щоб тютюн в трубці сильно не розпалювався, а лише тлів. Не варто занадто різко або часто затягуватися і докладати для цього великі зусилля. Як тільки ви починаєте відчувати на собі температуру диму, слід відразу ж трохи сповільнити темп куріння. Також в процесі куріння необхідно час від часу приминати піднявшийся дибки тютюн, для того щоб люлька не згасла і стежити, щоб вона сильно не нагрівалася.

Майстерність куріння люльки підвищується з досвідом і надалі, коли цей процес буде більш відточений, він стане набагато простіше і приємніше.

Примітка: Джерело, з якого я взяв текст, було перекладено досить неохайно, з допомогою якогось автоматичного перекладача, тому мені довелось весь час виправляти, тому що автоматика поперекладала замість "люлька" то "трубка", то "слухавка". Я не гарантую відсутності помилок, тому буду вдячний  за знайдені помилки та "очєпяткі"


Поправив Східняк - Неділя, 27.04.2014, 15:47
 
ТаркоДата: Вівторок, 29.04.2014, 15:22 | Сообщение # 5
Освоїв абетку
Роль: Старшина
Пострілів: 50
Відзнаки: 1
Повага: 24
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

Старшина Хороший братчик
Файний пост! Лише додам,що існує декілька способів набивки тютюнцю: скатування в кульки, спіральки, залишання на дні повітряної прослойки, тощо. Способів багато
можна експериментувати.

Але... помітили як тютюн подорожчав? Мій був 75грн, зараз вже 97 :(


Та й від риби я родом,
Од пугача плодом...
 
kleshenkoДата: Вівторок, 29.04.2014, 16:56 | Сообщение # 6
Вивчає грамоту
Роль: Січовики
Пострілів: 22
Відзнаки: 1
Повага: 8
На січі? - Десь блукає
Досягнення братчика:
(Наведіть курсор, щоб дізнатися за що вручається відзнака)

А я планую свій тютюн посадити, а восени поексперементувати з сумішами.

Сам не палю, але цікаво, що напикінці вийде.
 
Козацька рада » Корчма » Обговорення матеріалів сайту » Козак і люлька
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!