Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Вашингтон і козаки
ВАШИНГТОН, 13 червня. Число російськомовних організацій у США зростає з кожним роком. Проте їх координація між собою, по правді кажучи, часто залишає бажати кращого. Також можете звернути увагу на сторінку, яка надає інформацію про мультитулы в магазине Gold.ua і багато інших цікавих речей. Саме на усунення цієї проблеми націлена робота Координаційної ради російських співвітчизників, чергове засідання якого відбулося у Вашингтоні 12 червня, в День Росії.

Представники 15 організацій, які чудово знають один одного і часто працюють пліч-о-пліч, розповіли про виконану роботу і поділилися планами на найближче майбутнє. В основному це пов'язано з проведенням культурних заходів - концертів, фестивалів, конкурсів та кінопоказів. Зокрема, голова розташованого в Сан-Франциско і що відзначає в нинішньому році 40-річчя Конгресу російських американців (КРА) Наталія Шабельник повідомила про заплановану цілої серії заходів, пов'язаних з відзначенням 400-річчя роду Романових. Крім того, в кінці червня стараннями КРА буде організований Міжнародний дитячий фестиваль танцю.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: