Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Підказка Куди підемо?
Головна сторінка Допомогти сайту Завантаження Гетьмани та кошові Книжки про козаків Козацькі приказки Вірші про козаків Звичаї козаків Походи козаків Козацький форум Легенди Козацькі легенди Словник Козацький словник Козацькі ігри на PC Козацьке аудіо Козацька галерея Фільми про козаків Кухня козаків Козацькі випроби Книга згадок Написати Кошовому Додати матеріял

Січова рада:
Хто такі козаки?
Всього відповідей: 1179

Теревені
 
200

Сувій однодумців
Iзборник. Історія України IX-XVIII ст.

Бібліотека української літератури: книги, біографії, реферати, твори

Наша тицялка:
Український козацький порталДоброго здоров'я! Раді бачити, що цей острівець у тенетах не зовсім байдужий тобі, адже ж попав ти якось на цю сторінку! Нижче можеш глянути на список діянь, котрі можеш вчинити аби допомогти спільноті низовиків. Отож, гляди:
  • Якщо маєш якісь знання, чи просто новину якусь не геть стару чув - напиши кілька слів про неї, гляди ж - комусь і у пригоді може стати!

  • Може є у тебе копії картин хороших-козацьких? - На Січі не пропаде, та й оригіналів нам не треба. Можеш гукнути Закидайла, щоб той їх у галереї вивісив.

  • Ще була б користь з тебе, якби слова у музику пустив, часто ж трапляється таке, що в пісні розраду знаходимо.

  • Є і ще одне діло важливе, там, у галереї, хтось картинам ймення позмінював, треба виправити, матимеш кілька хвилин - спитай у Кошового, він розкаже.

  • Таке інколи трапляється, що треба їхати з Січі, а братчикам допомогти хочеться, тоді можна кілька монет залишити, чулося, що за 24 гривні можна цілий місяць триматися, тому більше нам і не треба. Запитаєш у Кошового де скарбницю знайти.

На овіяному козацькою популярністю півострові Хортиця виростає неповторний дуб. Згідно переказами, даному оспіваному в піснях і байках дереву найбільш 700 років. Товщина його стовбура по окрузі - 6,32 м, калібр крони - 45, а висота - 33 м. На власному віці бачив він і чумаків, які, виходячи в Крим через сіллю, ставали перепочити в його тіні, і орди татар вихором налітали на українські території. Не забуває він і гетьмана Богдана Хмельницького та його соратників, які спекотного дня пили воду з джерела. Цілющі молодильні властивості води підкреслюють красу людей, наприклад перегляньте мопеды і зрозумійте на скільки це прикольно! Ніяк не забув він і чудових козаків-запорожців, отак як виростає близько козацької вольниці - у селі Невелика Хортиця перед Запоріжжям. І ось цей дуб, такий потужний і сильний, тяжко захворів. Можливо, вийшов вік дуба, а можливо передумовою того є грунтові води, які піднесено піднялися після спорудження Каховської гідроелектростанції. Категорія ентузіастів, щоб зберегти цю пам’ятку, прийняла рішення створити маленьке починання "Запорізька старовина". Спеціалісти втілюють в життя план новітньої дренажної системи.
Пошукові собаки

Ваш сховок
Привіт, Мандрівник!
Останнє з ради

1. Рецепти страв

2. Обыграть казино тепе...

3. Вірш про КОЗАКІВ, ко...

4. Улюблена гра

5. Ваш улюблений гетьма...


Персоналії:
Отаман Вишневецький
Дмитро Вишневецький
Северин Наливайко біографія
Северин Наливайко
історія Самійшла Кішки
Самійло
Кішка
Петро Сагайдачний
Петро Конашевич
біографія Івана Богуна
Іван
Богун
Оповідь про Івана Мазепу
Іван Мазепа
розповідь про Івана Сірка
Іван
Сірко
мова про Івана Виговського
Іван
Виговський
Зображення Палія
Семен
Палій
розповідь про діяння Полуботка
Павло
Полуботок
Картинка Розумовського
Кирило
Розумовський
Дорошенко гетьман
Петро
Дорошенко
Богдан Зиновій Хмельницький
Богдан
Хмельницький
Іван Скоропадський
Іван
Скороп...
пилип орлик та конституція
Пилип
Орлик
Юрій Хмельницький
Юрій
Хмельни...

Статистика

Всього онлайн: 1
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 0

Сьогодні були:
I love Google! Я люблю Google! Kocham Google! Ich liebe Google!