Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Кіно у козаків
Головний редактор найстарішого в російській еміграції літературного «Нового журналу» Марина Адамович повідомила про плани проведення в нинішньому році чергового фестивалю російського документального кіно в Нью-Йорку. Причому, за її словами, цього разу до участі в програмі будуть підключені і американські кінодокументалісти. також можете глянути на корабель з цукерок - класна штука. Цукерки складені у корабель! Адамович також розповіла про те, що реалізується корпорацією «Новий журнал» та в кінопроекті «Російський Нью-Йорк». За її словами, «він має на увазі створення кількох документальних фільмів».

На театральних фестивалях та інших культурних проектах також розповіли представники організацій з Техасу, Орегона, Північної Кароліни, Флориди, Нью-Йорка та інших штатів.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: