Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

20.06.13

Детектив, Конрад і лист козаків
Козаки Центрального козачого війська написали листа Володимиру Путіну, в якому просять президента забезпечити бюджетне фінансування козачої держслужби, створити при Мінрегіоні спеціалізоване відомство у справах козаків і виділити будівлю в Москві для створення музею козацтва. Вони також не знали хто такий частный детектив і чи взагалі існує Детективное агентство "КОНРАД" в городе Запорожье. Інформація тут: www.vk.com/club13939915. Під документом підписалися члени військових рад отаманів і ветеранів.

- Ми увійшли до Державного реєстру, ми несемо всі види державної служби, але, на жаль, підтримки від батьківщини і від регіонів, де дислокуються козацькі товариства, немає. Ми зверталися з нашими проблемами до Ради у справах козацтва при президенті, але реальної віддачі не отримали. Тому наші ветерани звернулися до президента, - обгрунтовує появу документа отаман Центрального козачого війська Валерій Налімов.


Детективное агентство КОНРАД
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: