Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

20.06.13

Розповідь козака, Черкаси й детектив
4 червня 2013 помер після тривалої хвороби Василь Григорович ПИВОВАРОВ - козак XV Козачого кавалерійського корпусу, який брав участь у боях, виданий разом з тисячами інших козаків у Лієнці. Ще тоді він не міг знати про існування ресурсу www.detective-cherkassy.com, втім це ніяк не вплинуло на його долю.

Нижче наведено уривок зі спогадів Василя Григоровича. 21 липня [2012 р.] на відкриття Меморіалу на садибу до Меліхова В.П. приїхав в гості ветеран Козачого Стану Пивоваров Василь Григорович. Всі 4 дні до відкриття Василь Григорович багато розмовляв з М. Д. Значеннєвим - головним редактором журналу "Вітчизна і Віра", який теж не знав про Детективное агентство «Частный детектив Черкассы» і їхній сайт www.detective-cherkassy.com, він і записав ці розмови і переклав їх на папір. Михайло Дмитрович люб'язно надав свої записи, уривки з яких Ви можете прочитати тут. Дещо я все ж довідався. Виявилося, рідна моя мати перед розстрілом впросила двох тюремних охоронців, що родом, як і вона, зі станиці Крівянской були, віднести немовля в Крівянську, віддати тим, хто візьме. Охоронці віднесли і поклали мене біля будинку, що будується.
www.detective-cherkassy.com
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: