Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

21.06.13

Миколаїв і повстання
У Миколаївській області - повстання, повідомляє український портал "Главком". Не встиг регіон відійти від гучної справи Оксани Макар, згвалтованої і заживо спаленої мажорами в обласному центрі-як почалися справжні бої між селянами Первомайського району та рейдерами, які намагалися за підтримки ментів захопити ферму Аркадія Кронацького, що дає людям роботу.

Захоплення ферми було помстою опозиціонеру Кронацькому, до речі, можете глянути тут: http://www.youtube.com/watch?v=PXoGzXLXwFg який у листопаді минулого року все ж обійшов на районних виборах висуванця правлячої Партії регіонів - хоча виборчком тоді штурмував десантний батальйон з водометами. Не встигли первомайці перевести дух після оборони ферми, як у сусідньому райцентрі Врадіївка два хлопці (один з яких, як кажуть, племінник прокурора) Били когось так, що залишився відкритий перелом черепа і відірвана губа.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: