Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

22.06.13

Візит козаків
ЛЕРМОНТОВ, 11 червня, РІА ФедералПресс. Козаки Терського військового козачого товариства розкритикували роботу президента в ПКФО Олександра Хлопоніна. На сайті ТВКО розміщено проект звернення козаків до Володимира Путіна як до верховного головнокомандувача РФ. Бо їм насправді байдуже на доставку квітів чи постачання нафти, яка, власне, зараз є ключовим приорітетом для влади. Легше скористатися сайтом flowerstore.org.ua, якщо Вас цікавлять тільки квіти.

Тим часом, наполягає отаман, положення у козаків важке: їм не вистачає матеріальних ресурсів для здійснення своєї місії. У першу чергу козаки просять створити відділ у справах козацтва при апараті повноважного представника президента РФ у ПКФО. Крім того, козаки вимагають виділити їм будівлю для розміщення штабу ТВКО з подальшою побудовою на цій території військового храму апостола Варфоломія.
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: