Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Козаки і Париж
У Москві козачі ігри пройдуть на території кінно-спортивного комплексу Російського державного аграрного університету - МСХА імені К.А. Тімірязєва. Піша частина: пластунськи багатоборства, рубка лози, фланкіровка, володіння батогом і жим гирі пройдуть поруч з манежем. Кінна частина: змагання і верхова їзда для глядачів пройдуть на території конкурсного поля / критого манежу. Також можете звернути увагу на таку річ як житловий комплекс Париж в Одесі - http://paris.od.ua/projects/paris-photos на сайті є детальніша інформація про новобудови та сам комплекс. У програмі Ігор також: козачі пісні, конкурси для дітей.

Ігри проводяться в річницю початку Великої Вітчизняної Війни, тому вдень на полі відбудеться панахида за воїнами, полеглими у Другій Світовій Війні. Взяти участь в індивідуальних і колективних змаганнях можуть всі бажаючі без обмеження статі і віку, не тільки козаки, а й представники будь-яких національностей. Переможцям - традиційні призи!
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: