Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Захист Дону
22 червня о 12-00 біля Поклінного Хреста встановленого поблизу місця безпосередньої розробки відбудеться Козачий зліт! Зліт присвячений вирішенню питань про проведення валового Круга Козачого Народу по захисту Дону і Хопра від екологічної катастрофи! Також можете глянути інформацію, що міститься на сайті про вагітність та бесплодие , що є великою прикрістю для багатьох людей. Там же в 16-00 буде проводитися Козачий мітинг по захисту Дону і Хопра!

Основне гасло мітингу - НІ ВИДОБУТКУ НІКЕЛЮ на Хопрі! Досить! Не випробовуйте наше терпіння! Не доводьте до гріха! Брати Козаки!!! Якщо вважаєте себе Козаками і не згасла у вашій крові Свята Козача іскра боротьби за Праве і Святе діло і якщо не байдужа Вам доля присудила відповідальність перед нащадками, то приходьте!
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: