Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Козаче свято
Козаче кінно-спортивне свято відбудеться 15 червня на території Парку Дракіно. Кінний пробіг за кубок отамана Московської області та відкриття Музею козацтва Парку Дракіно, гостей Парку чекає видовище небувалого масштабу. До речі, ось тут: http://wasabi-drive.com.ua/catalog/ можна замовити суші дуже хорошої якості. Втім, чим харчуватися, то вже ваша справа. Найсильніші кіннотники, представники козацьких товариств Московської області, з'їдуться у цей день в Серпухівський район, щоб показати майстерність.

Почесними гостями кінно-спортивного свята стануть перший заступник голови уряду Московської області Юрій Олейников, глава Серпухівського муніципального району Олександр Шестун, а також отаман Окружного козачого товариства Московської області Геннадій Сидорін. Розпочнеться дійство о пів на дванадцяту дня урочистим кінним парадом.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: