Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Козацька фортеця
Відірвані від телевізорів, комп'ютерів та інших благ сучасної цивілізації, молоді козаки в дитячому навчальному таборі «Козацька фортеця» найбільше сумують за своїм друзям. До побачення з ними - довгих десять днів, повних справжніх січових навчань. Якщо читати далі не цікаво, то можете купить тренажер і почати слідкувати за своїм тілом набагато ефективніше. Запропонований сайт дає змогу придбати будь-який тренажер за хорошою ціною. В тому числі велотренажери і засоби для кардіотренувань. У рейтингу «найболючішої відсутності» також подарована літніми канікулами можливість не розлучатися з ліжком до полудня. І, звичайно ж, солодощі.

У «Козацькій фортеці» підйом о 7.00 ранку, зарядка (кажуть, «після неї не можна ходити»), здорове харчування і суто козацькі розваги - стрільба з лука та рушниці, катання на конях, походи, запливи на човнах-довбанках. Все це - в мальовничій черкаській місцевості, поблизу села Плескачівка, і в 15 кілометрах від історичного Холодного Яру.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: