Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Маленькі козачата
З маленькими козаками в «Фортеці» ніхто не няньчиться. «Вожаті» у козацькому одязі - строгі, але справедливі. Хорунжих, курінних отаманів і решту табірну старшину молодь сприймає всерйоз. Їх чуби і командний тон вселяють необхідність підпорядкування. Також можете глянути на таку річ як линолеум і зробити відповідені висновки. Але примхливість коштуватиме недешево - кількох десятків віджимань або присідань.

- Цього року значно збільшилася кількість дітей - за шість заїздів їх було близько 600. Багато хто з них привозять у табір своїх друзів, - розповідає отаман «Козацької фортеці», президент школи українського бойового мистецтва «Гопак» Володимир Шерстюк, і пояснює такий ефект: - Подібні табори дають можливість відчути козацький дух і випробувати його на практиці. Тут діти отримують цікаві знання, навички, які спонукають до вивчення історії козацтва і надалі, коли вони вже роз'їжджаються по домівках.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: