Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

06.07.2013

Тризна за козаками
Учасники тризни вшановували пам'ять козаків, які віддали своє життя за Батьківщину. Захід проведено за сприяння обласної державної адміністрації. У тризні, яка відбулася біля музею запорізького козацтва на Хортиці, взяли участь представники обласної та міської влади, священнослужителі та представники козацьких підрозділів з ​​різних куточків України. На знак пам'яті про загиблих воїнів на хвилі Дніпра спустили вінок з квітів.

За словами Андрія Гамова, головна мета сьогодні - об'єднати зусилля всіх сучасних козацьких формувань на території Запорізького краю на державних конструктивних позиціях, адже саме козацтво активно займається військово-патріотичним вихованням молоді, пропагандою здорового способу життя, вивченням історії і народних звичаїв.


джинсы мужские
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: