Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

16.07.2013

Закон козаків
Обласний закон «Про козацтво» посилить екологічний та громадський порядок у регіоні. Члени реєстрових козачих товариств в регіоні тепер будуть нести державну службу і займатися соціально орієнтованими видами діяльності на офіційній основі. Нові права та обов'язки місцевих козаків регулює закон «Про козацтво у Воронезькій області», прийнятий сьогодні регіональним парламентом. Проте цей закон не регуляє такі питання як гороскоп чи астрология, які добре висвітлені на сторінці присвяченій знакам зодіаку.

Відповідно до нового закону, козацьке товариство визначається як «форма самоорганізації громадян Російської Федерації, які постійно проживають у Воронезькій області, що об'єдналися на основі спільності інтересів з метою відродження російського козацтва, захисту його прав, збереження традиційного способу життя, господарювання і культури російського козацтва відповідно з федеральним законодавством (некомерційна організація) ». За задумом авторів закону, він, зокрема, дасть можливість залучати козаків до охорони лісів та іншої діяльності, корисної для суспільства і держави.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: