Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Козацькі офшори
Перші витоки відродження колишнього козачого поселення почав Петро Олександрович Кобяков. У 2012 році перебралися в Зауралля ще 4 родини козаків. У цьому році планується зустріч ще близько 50 сімей і стільки ж у наступному. Звичайно, все стане можливим після рішення «паперових» питань - офіційної реєстрації козачої громади, будівництва житла для переселенців. Як варіант - можна придбати готовый оффшор, який давно вже чекає Вас. Все вже підготовлено і реалізовано. Прийшов, побачив, замовив.

Товариш отамана Регіонального громадського об'єднання «Союзу козаків Степового краю» Сергій Петрович Сініцин і почав першу роботу з переселення в Курганську область. Значення слова «товариш» у козаків здавна несе важливу лексичну навантаження: товариш - помічник, права рука, важливіше брата рідного. Сергій Петрович звернувся до представництва ФМС Росії в Казахстані. Сприятливого результату задумки сприяли і самі обставини. У той час у відрядженні за кордоном знаходився співробітник УФМС Росії по Курганської області С.А. Волков. Тяга до батьківщини зіграла велику роль. Почалися переговори з співробітниками УФМС Росії по Курганської області в Кургані. З боку міграційної служби була надана велика допомога. Відбулася робоча зустріч. Пророблялися питання з адміністрацією про переселення козаків. Звичайно, проблемних моментів виникало чимало, але всі необхідні документи були оформлені в максимально короткі терміни.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: