Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Козацьке село
І хоча поки жити доводиться в сусідньому селі, задоволені новосели вже запрошують в гості поправити здоров'я у цілющому озері Задушливе. А ще закарбувати нову історичну подію: у майбутньому козачої станиці з'явиться свій государ. Колись імператор Олександр II зупинявся на нічліг в Черкасово, слідуючи по шляху в Зверіноголовскую станицю, нині село Зверіноголовское Курганської області. Тут же проходив Катерининський тракт. Зовсім скоро в поселенні з'явиться стела на честь російського імператора. Шашки вже викувані, залишилося виготовити корону. Зрозуміло, що при переселені стане у пригоді изучение иностранных языков адже воно дпоможе швидше асмиілюватися із тубільцями.

Привернула також нових переселенців дивовижна природа Зауралля і добродушність місцевих жителів. Ця обставина зіграла навіть більш важливу роль при виборі майбутнього місця проживання. Нагадаємо: днями Курганська область направила до Мінрегіону доопрацьований проект програми переселення співвітчизників. Документ був узгоджений із зацікавленими міністерствами, зауваження були у ФМС РФ і Міністерства фінансів. Проект виправлений з урахуванням всіх зауважень і пропозицій. Разом з цим, діяльність управління ФМС Росії за Курганської області по даному напрямку продовжується і в перехідний період. Станом на 14 червня 2013 УФМС прийнято 20 анкет (55 осіб) від потенційних учасників держпрограми.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: