Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Козаки і провокації
Масштабна провокація проти козацтва в Ізобільненському районі Ставропілля розкрита. Згвалтований хлопець не мав відношення ні до реєстрових, ні до суспільних козаків. Присутні на мітингу під керівництвом станичного отамана жителі розійшлися, як тільки дізналися, навіщо їх скликали. Але ураган насмішок над "опущеним" козацтвом вже пронісся над Росією. Втім, якщо Вас цікавить виготовлення картин або щось типу, підготовки панно, то радимо завітати на сайт macrosvit.com.ua і вибрати варіант, який найбільше Вам підходить.

Чим більше вимог російське козацтво пред'являє до держави, тим з більшим задоволенням його компрометують. Попросили козаки визнати їх народом, щоб потім вимагати компенсації за геноцид і розкуркулення - отримали скандал з вигнанням галериста Марата Гельмана з Кубані. Захотіли патрулювати вулиці Москви - постали перед усією країною на екранах у вигляді заплилих жиром ряджених клоунів, що ганяють бабусь. Зажадали повернути землі і підприємства на колі Терського козачого війська - і ось нова провокація: "дагестанець згвалтував козака в станиці Різдвяній Ізобільненського району".


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: