Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Подарунки від отамана
Виступ батька кілька разів обривали одностайним "Любо" козаки з трибун, більшість з яких (і я в тому числі) не знали, з якою метою отаман збирає екстрений зліт. Ніхто навіть не подумав про те, що можна придбати подарки для мужчин і зробити приємність не тільки собі. Адже питань накопичилося багато: крім економічної деградації слов'янського населення ПКФО, міжнаціональної, політичної напруженості і до кінчиків занедбана ситуація з фінансами ТКВ, нездатного сьогодні ні оптимізувати роботу штабу, ні проводити самостійні заходи, не кажучи вже про економічну політику. Чекали серйозної розмови тет-а-тет з представниками влади, хоча багато з запрошених, включаючи губернатора і повпреда, на зліт не з'явилися.

Три з гаком тисячі козаків на трибунах були напружені. У трибун з'явилися мікрофони, були бажаючі виступати. На жаль, далі все пішло за стандартним сценарієм партійних пленумів, по якому йде більшість нинішніх козачих Кругів. Доповідачі-отамани були один похмуріший іншого. Відчувши себе нікчемними статистами, козаки потягнулися до виходу зі стадіону. Народ голосував ногами. отакий-от вони зробили подарунок отаманам.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: