Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Державний шантаж
Віце-президент фонду «Центр політичних технологій», професор ВШЕ, доктор політичних наук Ростислав Туровський вважає, що окремі лідери козачого руху намагаються чинити на державу тиск, вимагаючи все нові і нові ресурси і фактично шантажуючи, намагаючись «продати» свою політичну лояльність в обмін на землю, гроші і активи. Навіть магазин спортивного харчування міг би попасти під вплив схожих організацій. "У Ставропольському краї керівництво ТВКО взагалі, як відомо, «прогриміло» на всю країну, зажадавши собі пільг на що отримав не тільки землю, але й економічні активи, аж до коньячного заводу в Дагестані. Все-таки Терське козацьке військо - це не великий кавказький агрохолдинг, і не магазин, де можна придбати протеїни, гейнери та амінокислоти."

"До цих пір все-таки переважало занадто благодушне і емоційно забарвлене ставлення влади до козаків. Говорилося, насамперед, про повну і практично беззастережну підтримку козацького руху і як носія традицій, і як опори і партнера влади при вирішенні важливих соціальних завдань. У рамках цієї політики козаки не просто увійшли до реєстру і стали, по суті, частиною держави, як це і було завжди, але і відкрили для себе можливості використання державних ресурсів. Тут і з'ясувалося, що, схоже, що не всі козачі лідери готові використовувати ці ресурси для загального блага. Хоча їх прагнення взяти ці ресурси під контроль і прикривається часто популістськими висловлюваннями, розрахованими на підтримку широкої аудиторії. "


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: