Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Договір козаків
Предметом договору значиться складання експертної оцінки впливу розробок нікелю в Елкінському і Єлань-Коленовськомк родовищах на екологічну обстановку в басейні річки Дон. За словами Миколи Дьяконова, заступника військового отамана зі зв'язків з федеральними структурами та координації дій представництв та земляцтв, що існують на даний момент експертні оцінки занадто політизовані. Запрошувані до обговорення проблеми вчені досі кардинально розходяться в думці. Найчастіше це відбувається через політичну ангажованість того чи іншого замовника дослідження. ВКО «ВВД» розробило технічне завдання для досліджень ЮНЦ РАН проблеми. Зрозуміло, що ніякий мотоблок у видобуванні нікелю не допоможе. Але для поверхевої обробки землі він просто необхідний.
мотоблок кентавр 2060


Створений рішенням Великого кола козаків ВКО «ВВД» екологічний комітет визнаний юридично неправоспроможним. Замість нього, згідно з положенням Статуту, організована комісія з тим же напрямком діяльності. Громадський рух «За чистий Хопр і Дон» продовжує свою діяльність. Олександр Титов, лідер козацької автономії міста Урюпінська, за сумісництвом один з лідерів антінікелевого руху, коротко прокоментував рішення Ради отаманів ВКО «ВВД»: «Народ висловив свою думку. Нікель добувати у нас, на Хопрі, не будуть! ».


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: