Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Осітлення і новини
Офіційні ЗМІ Краснодарського краю не надали слова іншій стороні, відбувшись комсомольської агіткою «« опозиції »- ні!». Тому заступник отамана Лабінського відділу Кубанського козачого війська, директор крайового громадського фонду культури кубанського козацтва «Лінєєц», доктор педагогічних наук Сергій Лукаш звернувся в «Кавказьку політику» з пропозицією опублікувати статтю. У ній мова піде про те, що сьогодні відбувається в Кубанському козачому війську, чому козача інтелігенція не вписується в жорсткі рамки «стій-іди» і яким має бути викладання козацтва в школах.
промышленное освещение


Днями зателефонував знайомий козак. У голосі жартівливо - запитують інтонації: «Миколайович, так ти тепер у нас, виявляється, головний опозиціонер? Почитай в суботньому «Козачому віснику» величезні літери на першій смузі ... ». Швидко розшукав газету, дійсно навіть не заголовок, а плакат якийсь «« опозиції »- ні!». Війнуло чимось з минулого, з радянського агітпропу середини 30 - х років: «Пильність - наша зброя!», «Не базікай!», «Ворог підступний - будь на чеку!», «Вони не пройдуть!». Оскільки, на думку автора статті, я є одним з активних фігурантів такої «опозиції», з повним правом на відповідь, висловлю принципову думку по суті порушених у статті питань. Мабуть, я дещо відстав від розуміння сучасних тенденцій у реєстровому козацтві. Реалії ж ці такі, що сьогодні ярлик опозиціонера наклеюється у Кубанському війську вже за фактом неугодного виступу.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: