Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Австралія і козаки
Питання про громадянство австралійських козаків до цих пір не вирішено. Про це сьогодні на зустрічі, що проходила в Читі, розповів отаман Посольського Австралійського відділу Забайкальського військового козачого товариства Симеон Бойків. Бойків розповів про участь козаків у Всеросійському молодіжному форумі «Селігер - 2013», в ході якого йому вдалося передати президентові Російської Федерації Володимиру Путіну кілька документів з проханням прискорити процес надання російського громадянства бажаючим того австралійським козакам. Звісно, у Австралії також можна знайти цікавий сайт онлайн общения але краще вже скористатися запропонованим.

Нагадаємо, що частина членів посольської австралійської станиці Забайкальського козачого війська, створеної у червні неподалік Сіднея нащадками козаків, що переселилися до Австралії після революції 1917 року, мають намір повернутися в Забайкальський край, на батьківщину своїх предків. «Відзначу, що в заході« Селігер-2013» взяли участь безліч козаків. Допомагали і брали участь у збереженні та організації громадського порядку. Володимиру Володимировичу, разом з листом та документами, я встиг передати ікону з ликом Святого рівноапостольного великого князя Володимира, яку написав батько », - повідомив Бойків.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: