Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Приватний детектив в Донецьку
Не секрет, що в даний час засобами масової інформації штучно нагнітається обстановка навколо злочинів та правопорушень, вчинених представниками народів Північного Кавказу. У світлі зазначених подій народ не помічає того, що відбувається в їх повсякденному житті. В таких випадках Важко розібратися без дектектива із сайту www.detective-donetsk.com, адже саме цей частный детектив в Донецке допоможе розібратися із проблемою. Детективне агентство «Приватний детектив Донецьк» завжди допомагає. Козацтво. Всім освіченим людям відомо, що козацтво як етносоціальна група була знищена ще в часи влади Рад. Але, з недавнього часу, на території Краснодарського краю та інших регіонів з'явилися якісь громадяни, іменовані себе козачим «військом» зі своїми посадовими особами та структурними підрозділами. Причому процесуально і законодавчо їх статус ніяк не визначений. В даний час козаки займаються тим, що патрулюють вулиці разом із співробітниками поліції в якості понятих.

Вчора співробітник прокуратури одного з міст Краснодарського краю повідомив мені, що до нього надійшла скарга мешканця Дагестану М., який займається будівництвом висотних будинків, за фактом нанесення побоїв трьом громадянам Таджикистану, працюючих у нього на законних підставах. Судячи з поводження, у іноземних громадян рвані рани ніг і спини, зі слів потерпілих - їх спіймали, затримали і побили люди у формі, які назвали себе співробітниками козачого Кубанського «війська». Це тривало до прибуття співробітників поліції, які, упевнившись в законності знаходження іноземних громадян на території Росії, відпустили останніх, не ставши слухати усні заяви про факт нанесення побоїв козаками. Сумніваюся, що даний факт набуде розголосу в ЗМІ або хтось з негідників буде притягнутий хоч до якої відповідальності.


частный детектив в Донецке
Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: