Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

09.08.2013

Вантажі у козаків
Дуже багато скарг надходить в адміністрацію муніципальних утворень за фактом порушення громадського порядку козаками, чий внутрішній статут зобов'язує їх бути прикладом моральності і добропорядку. Чого тільки коштує добросовісна доставка вантажів.

перевозка негабаритных грузов по украине


На території Краснодарського краю проживає велика кількість громадян різних національностей і конфесій. У курортних містах, зокрема Анапа, Геленджик є так звані російські або козачі шлагбауми. Тобто, якщо тобі необхідно проїхати до лікувальних грязей, якщо ти не член їхньої козачої громади, зобов'язаний заплатити 200 рублів. В даний час у козацтва є великі матеріальні ресурси, завдяки ним вони лобіюють свої інтереси в місцевих адміністраціях і «вибивають» собі землі за договором оренди строком на 49 років, після чого ставлять шлагбауми, будують готелі, кафе, ресторани. А через 49 років, як у відомій приказці: або осел помре, або падишах. Дуже незадоволені ситуацією, що склалася представники вірменської, грецької та грузинської народностей, а також кримські татари і адигейці, чиїх представників на території Краснодарського краю чимало.

Але все це меркне перед тим, які процесуальні повноваження «де-факто» отримали козаки і співробітники поліції. Доставити вантаж тепер можна хіба за допомогою По-перше, з якихось безглуздим причин крайова адміністрація виплачує козакам, для захисту рубежів південних нашої неосяжної, по 30 000 рублів на місяць і більше. І це за добу чергування після трьох вихідних. Вказану суму грошей вони отримують з наших з вами податкових відрахувань. Козаки розкладають суспільство, нагнітають негативну обстановку і діють в інтересах однієї етносоціальної групи, при цьому ущемляючи інші. Так чим же вони гірше так званих «вахабістов», - сепаратистів, які також діють в інтересах однієї етносоціальної групи і проти інтересів суспільства і Конституційного ладу Російської Федерації? Нічим. Тільки одні прикриваються впливовими людьми, а інші діють безпосередньо, тільки і всього.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: