Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

26.07.2013

Козача виставка сумок
Якби там не було, але сумка - то дуже важливий предмет в спорядженні козаків. Вона сама повинна бути міцною, якісною та зручною. Власне, такі сумки можна було знайти на виставці, яка пройшла нещодавно. Другий міжнародний фестиваль «Козача станиця Москва» пройде зовсім скоро на території Олімпійського комплексу Лужники, з 14.00 до 20.00. Учасниками фестивалю стануть представники козачих спільнот Росії та зарубіжні гості, фольклорні колективи, народні умільці, що виготоволяють сумки та шанувальники козачих військових мистецтв. На майданчиках Фестивалю можна буде побачити виступи козацьких ансамблів, відтворення старовинних обрядів, а також змагання з джигітовки, рукопашного бою й рубання лози.

На етнографічній майданчику гості Фестивалю побачать роботу майстрів традиційних козацьких ремесел. Для дітей приготовлена ​​програма ігор, конкурсів, хороводів та інших веселих забав. У рамках Фестивалю розгорнеться козача ярмарка, на якій можна буде придбати сувеніри та козачі ласощі, продегустувати напої, приготовані за старовинними рецептами, а також інші речі, в тому числі й сумки BURBERRY які можна придбати на сайті itbags4you.ru. Чому саме там? - Відповідь проста: великий асортимент, хороші ціни, та зручність у користуванні сайтом. У всякому разі, жаліти Вам не доведеться. А з питанб доставки чи оплати Вас проконсультує менеджер магазину. Чекаємо Вас на нашому заході! Вхід на Фестиваль - вільний для всіх!


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: