Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

10.08.2013

Козача вагонка
Спори про статус козацтва в нашому суспільстві тривають з кінця 80-х років минулого сторіччя, з тих пір як почався процес його відродження в Росії. Козаки об'єднані вірою, мовою, територією розселення, спільною історією, традиціями і культурою - класичні ознаки етносу. Але багатьом хочеться загнати козацтво в рамки якогось стану. Звичайно, суперечки вчених, а вже тим більше політиків, можуть вестися нескінченно. І байдуже, можете Ви купить вагонку чи ні. Головне те, що відбувається не тільки з приводу козацтва. Не ставлю завданням когось переконати, тим більше претендувати на якусь науковість, кажу про те, про що думають і чого домагаються козаки.

Для козацтва немає питання у виборі. Козаки - народ, і рано чи пізно цей факт буде визнаний юридично в повному обсязі. У Законі «Про реабілітацію репресованих народів» ще в 90-х минулого століття козацтво фактично було прирівняне до народів і стало іменуватися культурно-етнічною спільнотою. Здавалося б, держава зробила перший крок. Але потім чогось злякалися, і почалася непослідовність. І все частіше суспільству нав'язують визначення козацтва як стану.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: