Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

10.08.2013

Козачі карти
«Найближчим часом молодіжний козацький рух має бути зареєстровано офіційно. Нехай туди увійдуть не лише козаки, а й усі юні прихильники козацтва. Більше того, нам потрібно набагато активніше залучати козачат в життя регіону, а особливо активних молодих людей варто включити до складу правління обласного козацького товариства. Саме за вами - енергійними і неформально мислячими - майбутнє Астраханській області. Я щиро сподіваюся, що знання, отримані на "Селігері", будуть затребувані у нас в регіоні і допоможуть відродити споконвічно козацькі традиції », - зауважив Костянтин Маркелов. Там же усі члени спілноти отримають спеціальні пластиковые карты для того, щоб мати змогу ефективно працювати із обладнанням. Він доручив керівнику астраханського агентства у справах молоді Євгену Базильова опрацювати питання про організацію козачої зміни на міжрегіональному форумі «СелиАс», який відбудеться восени в Астраханській області.

Новий виток розвитку отримали і ті проекти, які астраханці привезли на береги тверського озера. За словами керівника делегації, хлопці спільно з експертами поглянули на свої напрацювання по-новому і тепер готові до реалізації своїх задумів. «Ми придбали хороший досвід організації заходів та взаємодії із спецслужбами, дізналися багато нового про життя наших колег з інших регіонів. Тепер ми готові застосовувати отримані знання на практиці », - зауважив Єгор Угаров.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: