Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

15.08.2013

Козацький штаб
За словами начальника штабу «Ісетські лінії» Олега Токарева, прийняте 6 серпня Постанова Уряду Свердловської області «Про розмір, порядок призначення, виплати та індексації одноразових допомог членам козачого суспільства та його сім'ям, отримали каліцтва при несенні державної або іншої служби» вперше вводить соціальні гарантії для козаків, що беруть участь у забезпеченні громадського порядку. До цього залучати козаків до неоплачуваної служби без будь-яких заходів підтримки у разі отримання травми або інвалідності було скрутно. А тим паче робити якісь замовлення у интернет магазин киев чи якихось інших представництвах.

Після затвердження Володимиром Путіним у минулому році «Стратегії розвитку державної політики Російської Федерації відносно російського козацтва до 2020 року» в історії уральського козацтва почався новий етап. Вимоги до «реєстровим» організаціям були уточнені і посилені. Зобов'язання щодо несення державної служби необхідно оформляти, а за невиконання реєстрація в реєстрі може бути скасована.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: