Козацький сайт
Український козацький портал


Код тицялки
Куди підемо?

Січова рада:
Чи потрібна Україні нова революція?
Всього відповідей: 148

Статистика
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Всього онлайн: 2
Вільних мандрівників: 1
Низових користувачів: 1
INDRA

Сьогодні були:


Що тут у нас?

Для блукаючих
Раз уже так сталося, що ти потрапив на портал, то мотай на ус! Не гоже по Січі без хорошого провідника блукати, радимо звернутися до Вогнелиса, він старий і бувалий. Його складно надурити, бачить все як є, а чого і не бачить, то те угадає! Гляди нижче за ним:
Вогнелис

10.09.2013

Козаки і німці
От не люблять козаки німців. Історично так склалося. Адже один російський німець на ім'я Георг Шеффер намагався зробити донським козакам воістину королівський подарунок. Та й не тільки їм. Всій Росії! Він хотів подарувати Російської імперії один з гавайських островів. І гавайці на острові Кауаї, до речі, були зовсім не проти. Звісно, вони не шукали що таке свадебные платья киев але ви це зможете зробити при бажанні. Тож вони навіть дозволили йому перейменувати свою річку Ханапепе у Дон.

На щастя для Шеффера, його підібрав легендарний глава Російсько-американської компанії Олександр Баранов, в чиєму веденні тоді знаходилися і Аляска, і російська Форт-Росс в Каліфорнії, неподалік від Сан-Франциско (ділянка в сонячній Каліфорнії в свій час прикупив у індіанців російський купець Іван Шматків). Баранов оцінив лікарські пізнання німця і взяв його на службу. На службі у Баранова тоді був не тільки магістр ордена масонів барон Георг Шеффер, але і безліч козаків. Адже козаки завжди славилися як сміливі люди, шукачі пригод. Не випадково ескімоси на Алясці досі називають всіх російських «косяками», спотворене - «козаками». Може, саме тоді Шеффер перейнявся до своїх нових товаришів по службі-козакам особливою повагою.


Пошук

Партнери:
А тут має бути партнер

Сувій однодумців

Пошта

Залиш свою скриньку для низового козацтва: